Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хвалби

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Зависи коя конфигурация на XVM се ползва.

    Comment


      ViktorKitov написа Виж мнение
      Зависи коя конфигурация на XVM се ползва.
      Нз, свалих го от сайта и го инсталирах.
      После си играх с онлайн-едитора малко, но не успях да го подкарам...
      Има ли някъде готов настроен ( ако врачката е изключена, още по-добре)

      Comment


        Отдавна не бях влизал във форума защото имах бая работа, а след работа пък се отдавах на играта та преди една седмица с моя любим Супер пършинг попадам на карта "Рудник" - срешен бой. Като възпитаник на ВВОВУ "В. Левски" веднага си направих една бърза оценка на противника и взех решение вместо да ходя на острова с фара и да стрелям идиотитите качващи се на рудника да отида директно на базата. След това решение в общия чат поздравих протвника със следните думи: "Привет мясо, через минутачку, я сдел с вами кебап, кюфте и на конец говно". Тъпите блядки почнаха да ме обиждат съответно подобаващо. Последва сигнал за начало на боя и яз тръгнах на пред с уверен и спокоен ход на моя Персик към базата с отиването си на место влязох в бой с един КТ като гада все се мъчеше да застава на "Ромбик " но аз уверено го целех в картечната абразура и образа даде фира. След като га опънах последва поздрава за потърпевшия "МЯСО". В този момент ми изскочиха трима срещу мен КВ-1С, ИС и едно СУ 152. Веднага дадох назад но получих една яка тупалка от СУ 152 която бе понесена стойчески от моето зверче. Веднага му отговорих и дадох назад да се прикрия но понесох два удара от .Ис- а и кадния квас , които ми преполовиха Персика. Започнах да псувам вътрешно , защото моите суки се разбягаха вместо да седят и да ми помагат. Вече обхванат от един студен огън минах на злато и запуках иса и смотани квас , като гледах да се пазя от опасното СУ 152 "Зверобой". За мой късмет който Беше с Кваса се оказа дебил и при една маневра ми подложи борд, изстрел и чух попадение враг гори. Бързо назад презареждане и от там към ИС- а. Отново изстрел и о боже аморак. До тук тройка. Отново назад и пиша в чата, кебап, кюфте. В този момент решавам да си оправя сметките с опасния Зверобой. Тръгнах напред и в движение го запуках, като получих още един тупаник при което персика стана ваншотен но и СУ 152 си замина. Отново надпис мясо в чата, но срещу мен виждам още един ИС.... няма време за разсъждение защото съм на дансинга и продължих атаката като изпържих и този ИС, за моя жалост и глупост взех да пиша говно и в този момент отзаде ме издумка едно Т 29 което ме запали. Изгасих персика и взех да завивам зада продължа но в този момент едно 13/90 се изпразни в мен. Като рекапитулация се оказа че накрая съм воювал сам последните 3- 4 минути на боя защото всичко останало е било избито. Взех медал снайпер, стоманена стена и много кинти за достойна съпротива. За жалост ако небях взел да пиша в чата щях да взема и ВОЙН.
        П.П. На тези блядки които си мислиха че Супера е лесна мишана им показах че са в голяма грешка и че трябва да седят далеко от него.

        Comment


          Е не се сдържах да публикувам.Направо носех клана на гърба си в Танк Къмпани.Нямаше значение дали печелим или губим.Друг е въпроса, че оакахме 2-3 пъти тактиката.

          Click image for larger version

Name:	shot_009.jpg
Views:	1
Size:	276.3 КБ
ID:	537652 Click image for larger version

Name:	shot_010.jpg
Views:	1
Size:	274.6 КБ
ID:	537653 Click image for larger version

Name:	shot_011.jpg
Views:	1
Size:	288.2 КБ
ID:	537654 Click image for larger version

Name:	shot_012.jpg
Views:	1
Size:	275.1 КБ
ID:	537655 Click image for larger version

Name:	shot_013.jpg
Views:	1
Size:	271.6 КБ
ID:	537656

          Comment


            Click image for larger version

Name:	shot_007.jpg
Views:	1
Size:	751.9 КБ
ID:	537664Click image for larger version

Name:	shot_008.jpg
Views:	1
Size:	702.4 КБ
ID:	537665
            Mалко остана да очистя още двама.
            Клан [8282] .

            Comment


              Обръщалка от вчера. Бях започнал да го отписвам боя, защото половината отбор и най-силните ни танкове се оказаха... пасивни (о щета) и трябваше 5-6 човека да изнесем боя. Също се получи интересен български двубой аз срещу batgoiko [BG_AD].

              Click image for larger version

Name:	6692217R.jpg
Views:	1
Size:	117.8 КБ
ID:	537671

              Бяхме се хванали здраво да се надлъгваме на тази височина.

              Click image for larger version

Name:	6692216X.jpg
Views:	1
Size:	102.8 КБ
ID:	537672

              Накрая мислех, че за 4680 щета и 8 фрага ще ми даде - Мастер, ама нещо не даде.

              Click image for larger version

Name:	6692215Z.jpg
Views:	1
Size:	135.8 КБ
ID:	537673

              Click image for larger version

Name:	6692240D.jpg
Views:	1
Size:	99.0 КБ
ID:	537674

              Comment


                След дълъг и мъчителен гринд днес успях да взема БЛ-10 за мойто ИСУ-152.
                Първа битка:
                Click image for larger version

Name:	shot_188.jpg
Views:	1
Size:	440.7 КБ
ID:	537675 Click image for larger version

Name:	shot_189.jpg
Views:	1
Size:	425.0 КБ
ID:	537678 Click image for larger version

Name:	shot_190.jpg
Views:	1
Size:	383.3 КБ
ID:	537677
                След всеки изстрел се пулех като теле вярно някой ми беше казал,че това е едно от най-добрите оръдия в играта но чак толкова добро не очаквах да е пък и пари вади!
                Attached Files
                Last edited by falcon_bg; 26-10-2013, 19:59. Причина: последният скриин е добавен погрешка

                Comment


                  falcon_bg написа Виж мнение
                  След дълъг и мъчителен гринд днес успях да взема БЛ-10 за мойто ИСУ-152.
                  Да... БЛ-10 великолепно оръдие!

                  П.С.
                  Няколко пъти - един изстрел в КВ-1C ... и ваншот.
                  Приятно чувство ...
                  http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

                  Comment


                    Victory!
                    Battle: Sacred Valley 10/27/2013 7:47:04 PM
                    Vehicle: T-62A
                    Experience received: 1,349
                    Credits received: 73,817
                    Battle Achievements: Steel Wall, Top Gun


                    8355dmg !
                    Както се досещате при половин боекомплект златни разходите са космически

                    Attached Files
                    Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                    Comment


                      falcon_bg написа Виж мнение
                      След дълъг и мъчителен гринд днес успях да взема БЛ-10 за мойто ИСУ-152.
                      Първа битка:
                      [ATTACH=CONFIG]21440[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]21443[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]21442[/ATTACH]
                      След всеки изстрел се пулех като теле вярно някой ми беше казал,че това е едно от най-добрите оръдия в играта но чак толкова добро не очаквах да е пък и пари вади!
                      Оръдието е много добро и носи същата изненада за врага като топовото оръдие на федята и ягдпантера 2 но кинтите наистина са малко при тях.
                      В момента ако развържа кисията на свободния опит ще си купя оръдието и веригите на ИСУ 152 но ще остана на сухо, защото този опит ми трябва за Т 54 и за леопард ПТ А. За сега къртя кинти за Т 54, въпросното лео и кометата ( решил съм в хангара да имам центурион 9 тиър , а друго англе в хангра неискам).

                      Comment


                        falcon_bg написа Виж мнение
                        След дълъг и мъчителен гринд днес успях да взема БЛ-10 за мойто ИСУ-152.
                        .........
                        Чудесно оръдие, което след вдигането на точността, стана още по-чудесно Имам го на ИСУ-152 и на Об. 704. Веднъж, след като в една битка, в която бях с ИСУ-152, сложих 7 души от противниците да спят, един ме обиди на "BL-10 Noob!" Обещах му веднага след битката да си сложа стоковата фугасница.
                        http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                        Comment


                          http://wotreplays.com/site/405718#self

                          Comment


                            В момента на руския е лудница в т2.

                            Бой: Химмельсдорф 29.10.2013 г. 16:56:52 ч.
                            Танк: T18
                            Получено опыта: 1*139 (без премиум)
                            Получено кредитов: 13*775
                            Достижения в бою: «Воин», «Коса Смерти», «Невозмутимый»

                            Победа!
                            Бой: Провинция 29.10.2013 г. 17:14:26 ч.
                            Танк: T18
                            Получено опыта: 1*108
                            Получено кредитов: 13*126
                            Достижения в бою: «Воин», «Стальная cтена», «Дозорный», «Невозмутимый» и все така ....за малко и скаут да ми даде.

                            Уф, минах 100 убити колички Т7 за ден първи. Че и " Колобанов" даде накрая. Доволно!

                            Победа!
                            Бой: Рудники 29.10.2013 г. 22:13:10 ч.
                            Танк: T18
                            Получено опыта: 1*114
                            Получено кредитов: 13*558
                            Достижения в бою: «Воин», «Стальная cтена», Медаль Колобанова, «Невозмутимый», «Спартанец»
                            Last edited by bigbeer; 29-10-2013, 23:27.

                            Comment


                              Уф, и аз се запалих по тва - играя от седмица, бая малко засега. Още доста неща не са ми ясни - особено при екипажите, ъпгрейдване и прочее, ама - ето и малко успех:

                              Click image for larger version

Name:	shot_002.jpg
Views:	1
Size:	611.3 КБ
ID:	537724

                              Comment


                                Интересно, с по-малко експ онзи ден взех Ас с Матилда.....

                                Или поне така си спомням.

                                Като за една седмица - доста добре

                                Comment

                                Working...
                                X