Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хвалби

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    T21 в Т9 ...
    Click image for larger version

Name:	shot_025.jpg
Views:	1
Size:	357.4 КБ
ID:	538144

    Не пробива оръдието иначе колко обикалях Ис3, М103 и Фоча с гадното злобарче
    Яд ме е че не минах на златни

    Comment


      Днес ми върви с леката кавалерия - 1,9 К собствена щета и 6,7 К щета от спот

      Click image for larger version

Name:	shot_027.jpg
Views:	1
Size:	371.5 КБ
ID:	538145

      Comment


        Click image for larger version

Name:	shot_265.jpg
Views:	1
Size:	464.3 КБ
ID:	538152 Click image for larger version

Name:	shot_266.jpg
Views:	1
Size:	425.9 КБ
ID:	538153 Click image for larger version

Name:	shot_267.jpg
Views:	1
Size:	394.8 КБ
ID:	538154

        И на табла да им поднесеш играта дебилите са си дебили и ще направят всичко възможно за да се провалят...

        Comment


          falcon_bg написа Виж мнение
          [ATTACH=CONFIG]21982[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]21983[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]21984[/ATTACH]

          И на табла да им поднесеш играта дебилите са си дебили и ще направят всичко възможно за да се провалят...
          Половината ти отбор е на нулата!Да не кажа и под нулата!

          Comment


            don4o написа Виж мнение
            Половината ти отбор е на нулата!Да не кажа и под нулата!
            Най ме е яд,че ако бях успял да гътна КВ-то имах шансове да спечеля и "Колобанов" защото бях останал сам срещу 5 или 4 бяха ама пустото арти ми счупи веригата а нямах вече ремонтен...
            Щеше да е убер кеф ако бях спечелил играта с един победоносен банзай ама...

            Comment


              Т-25 трябва трудно да се стреля с арти,нали е подвижно като скакалец!Нямал си късмет!

              Comment


                Това му е трета игра на танка!Даже екипажа му е на 75%!!!!Click image for larger version

Name:	shot_049.jpg
Views:	1
Size:	353.8 КБ
ID:	538161

                Comment


                  don4o написа Виж мнение
                  Това му е трета игра на танка!Даже екипажа му е на 75%!!!![ATTACH=CONFIG]21997[/ATTACH]
                  Хмм силно почвам да се колебая дали вместо с ВК3601 да взема мисията с носорога по неговата линия съм на Мардер 38т но мога на юруш да избутам през хладилника че да го стигна до немските намаления щом е толкова добра машина.
                  Ще видим ако прилкюча руснаците и американците бързо може да го взема.

                  Comment


                    falcon_bg написа Виж мнение
                    Хмм силно почвам да се колебая дали вместо с ВК3601 да взема мисията с носорога по неговата линия съм на Мардер 38т но мога на юруш да избутам през хладилника че да го стигна до немските намаления щом е толкова добра машина.
                    Ще видим ако прилкюча руснаците и американците бързо може да го взема.
                    Имай в предвид че е много голяма тенекия!!Пробива го всичко!!!!Но намериш ли си скрита позиция-просто няма равен!Голям кошмар за противника!

                    Comment


                      falcon_bg написа Виж мнение
                      И на табла да им поднесеш играта дебилите са си дебили и ще направят всичко възможно за да се провалят...
                      Какво ти пука , ти твоето си си го взел.Това решение за нормален експ при загуба с медал е едно от редките попадения на ВГ.
                      Чудесна игра, браво,трудно се прави 1300+ експ с Т5 танк.

                      Comment


                        Победа!
                        Битка: Клисура 20.12.2013 г. 21:23:28 ч.
                        Танк: M10 Wolverine
                        Опит: 3*888
                        кредита: 40*699
                        Постижения в битка: Войн, Снайперист, Медал Паскучи

                        Click image for larger version

Name:	shot_001.jpg
Views:	1
Size:	509.2 КБ
ID:	538172
                        Click image for larger version

Name:	shot_002.jpg
Views:	1
Size:	460.2 КБ
ID:	538170
                        Click image for larger version

Name:	shot_003.jpg
Views:	1
Size:	432.7 КБ
ID:	538171
                        Attached Files
                        http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                        Comment


                          Добри битки с VК3002М и 50-тия ми танков ас. След 100хил. за премиума /засега 51хил./ предстои Пантера.
                          Attached Files

                          Comment


                            Все пак за победа не стигна!Днес цял ден е така!Click image for larger version

Name:	shot_056.jpg
Views:	1
Size:	353.7 КБ
ID:	538177

                            Comment


                              Това е от преди малко.Беше пълно с японски танкове.Нищо не ми правеха ,но не рискувах и използвах предимно златни снаряди заради слабата пенетрация на Хочкиса Click image for larger version

Name:	shot_124.jpg
Views:	1
Size:	414.0 КБ
ID:	538182 Click image for larger version

Name:	shot_125.jpg
Views:	1
Size:	356.4 КБ
ID:	538183

                              Comment


                                Можеше поне едно медалче да даде!Click image for larger version

Name:	shot_057.jpg
Views:	1
Size:	376.3 КБ
ID:	538194

                                Comment

                                Working...
                                X