Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хвалби

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Петър Илиев написа Виж мнение
    И аз съм по същия начин. Не е ли немско или руско някак ми е дори неприятно да играя с английско, американско... а за френско и китайско да не го ворим Въпреки, че руснаците изцяло копират рено 5 и разни британски танкети, шасито на Кристи при БТ-2, по програмата "Лендлиз" сигурно са изсмукали всичко възможно, след войната отново... но към руските танкове имам някаква симпатия. Едва ли са някакви политически убеждения, че предпочитам машини от вермахта, защото не бих играл и с японски и италиански чукалаци също
    Подписвам се под всяка твоя дума!!!
    http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

    Comment


      Мухаха, малко късно, но и аз да намажа от тоя евент:
      Победа!
      Битка: Степи 15 април 2013 г. 13:53:24 ч.
      Танк: M4 Sherman
      Опит: 10*085 (x5 за първата победа за деня)
      кредита: 110*260
      Постижения в битки: Медал Радли-Уолтърс, Войн
      У Штирлица было два танка он на них катался по очереди.
      Очередь возмущалась, но не расходилась.

      Comment


        BacillusBulgaricus написа Виж мнение
        Подписвам се под всяка твоя дума!!!
        + 1 На мен също ми е най-приятно да играя с руски и немски машини особено с тези, за които съм чел по-рано.

        М/у другото с теб се засякохме в събота в игра 8 тиър - бяхме взвод 3 ИС-3 .

        Comment


          boyankolev написа Виж мнение
          + 1 На мен също ми е най-приятно да играя с руски и немски машини особено с тези, за които съм чел по-рано.

          М/у другото с теб се засякохме в събота в игра 8 тиър - бяхме взвод 3 ИС-3 .
          Страхотно! Извинявам се, ако не съм поздравил. Много съм заблеян. И много забравям И....дано не съм се изложил...много
          http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

          Comment


            BacillusBulgaricus написа Виж мнение
            Страхотно! Извинявам се, ако не съм поздравил. Много съм заблеян. И много забравям И....дано не съм се изложил...много
            Поздрави, поздрави, точно ти ни поздрави първи...

            Comment


              Victory!
              Battle: Murovanka Monday, April 15, 2013 4:00:14 PM
              Vehicle: StuG III
              Experience received: 1,045
              Credits received: 77,728
              Battle Achievements: Radley-Walters's Medal, Crucial Contribution, Top Gun

              Много здрава битка направихме два Stug-a 13 кила.

              П.С. bigbeer дължим ви реванш на Прохоровка
              Attached Files
              Nobody has three balls but some people have two very good ones!

              Comment


                Aз дори не осъзнах какво точно стана.Снайпех си от хълма и гледам из базата ни шарят скаути.Докато се върна ,бях последния оцелял.

                Поздравления.

                Comment


                  Нашите скаути бяха много грамотни и веднага ни осветиха едно и две линията от там насетне е трудно да избягаш от фокусирания огън на два Щуга. Твоите хора много правилно ни ръшнаха, но докато ни спотнат беше вече късно.
                  Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                  Comment


                    Четири битки с малоумни съотборници с ВК-3601 за да взема петорния опит. Поне 4-тата си заслужаваше резултата:
                    Attached Files

                    Comment


                      Малко неочаквано и за самия мен.

                      Click image for larger version

Name:	shot_018.jpg
Views:	1
Size:	467.6 КБ
ID:	532017Click image for larger version

Name:	shot_017.jpg
Views:	1
Size:	543.4 КБ
ID:	532018

                      Изкарах Щуга си на малка разходка, а то взе че се получи както трябва. Свършиха ми мунициите, останах само с два подкалибрени, които си нося за срещи с "мечки" и реших да светя за мъързелите от нашия отбор - светнах последния тежък танк на противника и тъкмо да го гътна и вражеския "Дебел Макс" ме гръмна - ако бях останал жив щях да прилапам още повече опит. Като цяло не съм доволен от собствените си решения и как проведох битката, но пък отбелязах личен рекорд като получен опит за битка - е бях и с подарения премиум, а това помогна.

                      Comment


                        Denetor написа Виж мнение
                        Малко неочаквано и за самия мен.

                        [ATTACH=CONFIG]19524[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]19525[/ATTACH]

                        Изкарах Щуга си на малка разходка, а то взе че се получи както трябва. Свършиха ми мунициите, останах само с два подкалибрени, които си нося за срещи с "мечки" и реших да светя за мъързелите от нашия отбор - светнах последния тежък танк на противника и тъкмо да го гътна и вражеския "Дебел Макс" ме гръмна - ако бях останал жив щях да прилапам още повече опит. Като цяло не съм доволен от собствените си решения и как проведох битката, но пък отбелязах личен рекорд като получен опит за битка - е бях и с подарения премиум, а това помогна.
                        Доста добра битка.Интересното за мен е, че си спотвал за половината от нанесените поражения аз имам сериозен опит на тази машина и единствено за член на взвода съм го правил, но не и за рандом играчи.Иначе снарядите свършват доста бързо и съм се научил да ги пестя.Едно от нещата които правя е да стрелям само по чисти цели, ако съм останал с около 15 снаряда.Като трите подкалибрени са крайната резерва.
                        Предполагам, че си покривал хълма, градчето под него и блатото до водата?
                        Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                        Comment


                          Да, точно така - бях се покрил зад храстите в ъгъла на малкото хълмче от което се открива чудесен обзор към селцето, големия хълм и отчасти към базата при насрещна битка. Машината е чудесна, но аз още нямам достатъчен опит с нея - навремето я преминах бързо, повече съм играл с Ягдпантерата, но Щуг ще бъде реабилитиран в моя гараж. Смятам да си го покарам за да обуча екипажът му, който в момента дори не е направил 100% камуфлаж. За спотването си абсолютно прав - аз играя само рандъми, но доста карам Леопард и някои други скаути, та ми е останало нещо като навик да се старая да спотвам за отбора ако машината ми го позволява.

                          Comment


                            Ето на тази изстрадана нашивка много и се кефя.

                            Загуба
                            Пристанище 17 април 2013 г. 04:53:03 ч.
                            Bat Chatillon 25 t Опит: 908 кредита 51*780
                            Постижения в битки: Експерт танкист, Експерт: Великобритания

                            Comment


                              Ето нещо и от мен с М36 на 11-тата ми битка с него,много добре ми пасна тоя танк и ще си го запазя!
                              Победа!
                              Битка: Химелсдорф 17 Април 2013 г. 16:43:56
                              Танк: M36 Jackson
                              Опит: 3*833
                              кредита: 36*093
                              Постижения в битки: Медал Радли-Уолтърс, Войн, Снайперист, Изкусен стрелец, Най-добър стрелец, Косата на Смъртта, Значка за майсторство:Танков ас

                              Comment


                                Браво!!!
                                http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                                Comment

                                Working...
                                X