Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хвалби

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    uzi71 написа Виж мнение
    Той моя Круйзър-1 има ас още от първата си битка.
    Никога не съм взимал от първа битка. Понякога дава в 3-та 4-та, но има случаи да не го достигна и за 500.

    1951 написа Виж мнение
    Статистиката се нулира в понеделник, така че неделя е крайно неподходящо време да се гони "Ас".
    Понеделник и вторник се изкарват най-лесно. Научно доказан факт
    Преди май я нулираха в събота. Явно работя по стари спомени.

    Comment


      Ето, понеделник е и с този умерен резултат взимам "Ас" с М6.

      Click image for larger version

Name:	shot_113.jpg
Views:	1
Size:	501.5 КБ
ID:	532172
      Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

      Comment


        Това хич не е "умерен" резултат за М6
        albireo написа
        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

        Comment


          Imperial написа Виж мнение
          Това хич не е "умерен" резултат за М6
          Имам и по-добри игри, където стигах до към 1450 чист опит, но нямах "Ас".
          А следващата ми игра е още по-добра:

          Click image for larger version

Name:	shot_114.jpg
Views:	1
Size:	497.4 КБ
ID:	532173

          Въобще Т1 HT и М6 са великолепни машини. Нямам търпение да минавам към Т29, за който също имам големи очаквания.
          Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

          Comment


            Oooo ако не си играл още Т29 и тези ти харесват... ще се влюбиш в него.
            albireo написа
            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

            Comment


              Хвалбата не е толкова за 9-те убийства, колкото за изнасянето на гръб на цялата битка. По едно време бях срещу десетина противници сам, защото двама мои кемпиха и просто не знаеха къде се намират. 2/3 от отбора измря на тъпия Hill, че трябваше да се справям и със изсипаните от там противници. Вижте опитът на втория от моя отбор и си представете каква поддръжка съм имал
              Attached Files

              Comment


                Петър Илиев написа Виж мнение
                Хвалбата не е толкова за 9-те убийства, колкото за изнасянето на гръб на цялата битка. По едно време бях срещу десетина противници сам, защото двама мои кемпиха и просто не знаеха къде се намират. 2/3 от отбора измря на тъпия Hill, че трябваше да се справям и със изсипаните от там противници. Вижте опитът на втория от моя отбор и си представете каква поддръжка съм имал
                Понякога и това не е достатъчно. Дори не броих колко съм килнал и от двата отбора. Сновах по картата, декапвах, маркирах нужното и в резултат - загуба. Някои от противниците прехванах по трасери и убих на сляпо, без въобще да са светвали до края. Тази игра се изроди в някаква.... незнам. Пуцаница. Уменията вече са без значение. Ако силен платун влезе в рандъм битка го мята в космоса. Ако си сам, си обречен. Няма достатъчно опитни и коректни играчи за поне една пълна рота. Май скоро ще се спира тотално.

                Загуба
                Битка: Провинция 21 май 2013 г. 15:54:49 ч.
                Танк: T18
                Опит: 733 (глоба за поражения по съотборници: 18)
                кредита: 13*845 (глоба за поражения по съотборници: 2*115)
                Постижения в битки: Войн, Защитник

                Comment


                  Click image for larger version

Name:	shot_012.jpg
Views:	1
Size:	314.3 КБ
ID:	532200Click image for larger version

Name:	shot_009.jpg
Views:	1
Size:	352.1 КБ
ID:	532201 Танков ас с една от най големите цепенци с играта.само да събера половината опит, доплащам със свободен и го махам

                  Comment


                    staloun написа Виж мнение
                    [ATTACH=CONFIG]19749[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]19750[/ATTACH] Танков ас с една от най големите цепенци с играта.само да събера половината опит, доплащам със свободен и го махам
                    И добре ще направиш защото нагоре празно няма в момента съм на Т29 и мога да кажа,че и Т1 и М6 са чудесни машини(ако минаваш през тях де) а за Т29 сигурно знаеш,че е легенда само препоръчвам ако ще гриндиш тежката линия мини през Т1 и М6 защото без М6 няма 90мм оръдие за Т29 а 14к гринд с 76мм на тоя тиър си е ад и ще трябва пак да ръсиш свободния опит.

                    Comment


                      Благодаря за съвета оттам съм решил да мина за Т-29, отдавна искам да взема този танк/ много съм се бил с него, страхотен е/.А този боклук отгоре, вече два дни като се сетя, че трябва да го гриндя ме заболява главата

                      Comment


                        Наистина е голяма цепеница, но има скорострелно оръдие и някои хора си го харесват. Аз едва го изтърпях и вместо да отворя Т1 и М4 едновременно, отворих само шърмъна и прескочиш направо на М6 от средната линия, като така пропуснах един иначе много интересен танк (Т1).

                        Comment


                          Angelmr написа Виж мнение
                          Наистина е голяма цепеница, но има скорострелно оръдие и някои хора си го харесват. Аз едва го изтърпях и вместо да отворя Т1 и М4 едновременно, отворих само шърмъна и прескочиш направо на М6 от средната линия, като така пропуснах един иначе много интересен танк (Т1).
                          Изпуснал си много със 100% екипаж,76мм M1A1,дотиквач,вентилация и подобрен прицел Т1 е способно на мноого големи извращения оръдието е картечница!
                          А аз като чух,че Т29 вади пари от опитът си с тиър 7 танкове (тигър,ИС,пантера,ВК3002) си помислих да вади да вади...колко да вади пък най-много 8к ама като екипажчето стана на 85-90% със 90мм оръдието правех по 17-21к чиста печалба без премиум!Даже се чудя дали да сменям на 105мм оръдието или да си правя парите с 90мм даже днес отстрелях с него в една битка и двете вражески тиър 9 ТД-та СУ-122-54 и Т30 като с Т30 случаят беше много смешен спотна ме бях на около 150м от него обърна си купола към мен а бяхме в теснината на перлената река викам си свърши се ама оня явно прецени че мойто малко оръдиице насочено към десният му борд не е пречка и почна да пуца по Т34 дето беше пред него а аз през тва време пляк пляк пляк пляк... докато не го наточихме с Т34 на 203хп усети се че има трън в задника(мен) и пак си обърна оръдието към мен ама беше къснооо ПЛЯЯЯК аре към ада.
                          Много добър танк е тоя Т29 ще го пазя за пари!
                          Last edited by falcon_bg; 23-05-2013, 08:03.

                          Comment


                            falcon_bg написа Виж мнение
                            ...Т1 е способно на мноого големи извращения оръдието е къртечница!
                            С къртици ли стреля?

                            Comment


                              Alex2004BG написа Виж мнение
                              С къртици ли стреля?
                              Упс! Каква грешка извинете!
                              Но като гледам как копа през бронята на противника може да се приеме че стреля с ГМО къртици вместо снаряди!

                              Comment


                                Няма такова чудовище като M6

                                Victory!
                                Battle: Himmelsdorf 23 май 2013 г. 16:50:52 ч.
                                Vehicle: M6
                                Experience received: 1*177
                                Credits received: 28*456
                                Battle Achievements: Steel Wall, Top Gun, Sharpshooter, Reaper, Cool-Headed, Master Gunner

                                Click image for larger version

Name:	shot_008.jpg
Views:	1
Size:	532.6 КБ
ID:	532204

                                Comment

                                Working...
                                X