Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хвалби

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    И аз като за начало да се похваля с няколко битки
    Click image for larger version

Name:	shot_015.jpg
Views:	1
Size:	432.5 КБ
ID:	532136 Click image for larger version

Name:	shot_016.jpg
Views:	1
Size:	404.1 КБ
ID:	532137 Click image for larger version

Name:	shot_017.jpg
Views:	1
Size:	363.5 КБ
ID:	532138 Click image for larger version

Name:	shot_024.jpg
Views:	1
Size:	391.1 КБ
ID:	532139 Click image for larger version

Name:	shot_025.jpg
Views:	1
Size:	357.6 КБ
ID:	532140
    Слабичък съм, но има време ще се науча. Нали за това ме взеха в ЕПИК

    Comment


      bigbeer написа Виж мнение
      ... Или правиш като мене: - дълга разходка в парка + лека тренировка да освободи напрежението. После една изпотена кака ( опс грешка, исках да кажа биричка).Така, бааавно да се хлъзга. И катро седнеш да зациклиш, ставаш звяр
      амин на това, във всичките му подробности!!!
      sigpic

      Sword song and horn sound

      Comment


        Хубава битка с Алекто - 8 убити.
        Attached Files

        Comment


          Victory!
          Battle: Lakeville Tuesday, May 14, 2013 11:42:50 AM
          Vehicle: WZ-132
          Experience received: 2,318 (x2 for the first victory each day)
          Credits received: 27,015
          Battle Achievements: Top Gun, Sharpshooter, Reaper, Master Gunner, Mastery Badge: "1st Class"

          131 ми харесваше, но това е от друга категория .

          Това му е 3-4 четвърта битка - и трите ми победи до сега са с опит около 1000. А танка още е с 85мм от 131 със сток купол и двигател.


          П.С. Узи много неправилно си сложил скиловете на екипажа на Алекто - особено Братята по оръжие на зареждача.
          Attached Files
          Nobody has three balls but some people have two very good ones!

          Comment


            Знам, обаче по нагоре ще ми трябват двама пълначи, така че след като стане на 100% братя, пълнача отива в казармата да чака АТ-8, а новия пълнач отново ще развива братя, като това ще бъде втори скил и за останалия екипаж. Ползвам Алекто да развия екипажа защото с него и така се играе лесно и готино. Между другото така процедирам и със Су-100 - заради Су-152 и Ис-7 /там трябва да развия братя на 2 пълначи/, че и с Хетцер.

            Comment


              Вчера и аз направих страхотна битка с Алекто - 7 убити, мастър бадж и рийпър. Уцелих всичко по-което стрелях включително и 2-3 в движение. Играя го с голямото оръдие и фугасни снаряди - в битка до 4 тиър редовни уаншоти. Бърз и маневрен - играя го зад другите с честа смяна на позицията. Танкчето ми харесва адски много и мисля да не ходя по-нагоре от него.

              Благодарение на бонус кода и Т-34-85 успях да събера кредити за първата си 9-ка с намалението 30% - ИС-8. Още е стоков и не мога да го усетя много добре, но ми се струва, че ще се играе по-скоро като медиум заради добрата динамика и слабата броня. Мисля да го екипирам с дотиквач, стабилизатор и бързо прицелване, за които за съжаление тепърва ще събирам кредити.

              Comment


                Victory!
                Battle: Himmelsdorf Thursday, May 16, 2013 11:06:06 AM
                Vehicle: WZ-132
                Experience received: 2,552 (x2 for the first victory each day)
                Credits received: 33,062
                Battle Achievements: Mastery Badge: "Ace Tanker"

                D

                Ако ММ-то не е Т10 е прекалено нечестно тая машина да участва. Аз за сега не виждам смисъл да махам стоковото 85мм никакви проблеми нямам с него.Макар че като гледам показателите другите би следвало да са по-добри.
                Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                Comment


                  Click image for larger version

Name:	shot_007.jpg
Views:	1
Size:	504.2 КБ
ID:	532167Малка реабилитация за Индианчето. Може и да стане човек от него, ама това е щото съм мнооого добър! С тоя кашон изкарах "Стоманена стена"

                  Победа!
                  Битка: Карелия 18 май 2013 г. 20:27:59 ч.
                  Танк: Indien-Panzer
                  Опит: 1*593
                  кредита: 52*823
                  Постижения в битки: Стоманена стена, Съюзник
                  http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                  Comment


                    Всяка игра с тоя танк ме пробива който свари , независимо от тиъра му - няма рикушети, няма не пробили! Едва на осмата му битка се получи добре и то след 2л бирка и потрошено оръдие...

                    Победа!
                    Битка: Химелсдорф 18 май 2013 г. 20:49:58 ч.
                    Танк: ИС-4
                    Опит: 3*626 (x2 за първата победа за деня)
                    кредита: 63*519
                    Постижения в битки: Медал Радли-Уолтърс, Войн, Изкусен стрелец, Косата на Смъртта, Значка за майсторство:Танков ас

                    http://mwreplays.com/replay/0O1I7N3VCC5K/
                    У Штирлица было два танка он на них катался по очереди.
                    Очередь возмущалась, но не расходилась.

                    Comment


                      stasun написа Виж мнение
                      Всяка игра с тоя танк ме пробива който свари , независимо от тиъра му - няма рикушети, няма не пробили! Едва на десетата му битка се получи добре и то след 2л бирка и потрошено оръдие...

                      Победа!
                      Битка: Химелсдорф 18 май 2013 г. 20:49:58 ч.
                      Танк: ИС-4
                      Опит: 3*626 (x2 за първата победа за деня)
                      кредита: 63*519
                      Постижения в битки: Медал Радли-Уолтърс, Войн, Изкусен стрелец, Косата на Смъртта, Значка за майсторство:Танков ас

                      http://mwreplays.com/replay/0O1I7N3VCC5K/
                      Бравос!!! Бирата е афродизиак явно Наред си ги...убивал!
                      http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                      Comment


                        Явно, явно След няколко поредни загуби с този танк, главно заради 5-те артита при врага, не ми остана друг вариант за успокоение на нервите
                        У Штирлица было два танка он на них катался по очереди.
                        Очередь возмущалась, но не расходилась.

                        Comment


                          Със сина ми влязохме взвод. По средата на битката ни спря нета и като тръгна той беше убит, а аз яко надупчен и сам срещу 4. Оправих се -това ми е 14 битка с Круйзър-1 и тук няма златно "М" само защото го има още от началото.
                          Attached Files

                          Comment


                            uzi71 написа Виж мнение
                            Със сина ми влязохме взвод. По средата на битката ни спря нета и като тръгна той беше убит, а аз яко надупчен и сам срещу 4. Оправих се -това ми е 14 битка с Круйзър-1 и тук няма златно "М" само защото го има още от началото.
                            Това с баджа "АС" е доста относително. Влязох с акаунта на приятел и направих ето тази битка.

                            Победа!
                            Битка: Провинция 19 май 2013 г. 23:53:10 ч.
                            Танк: T18
                            Опит: 1*128
                            кредита: 16*992
                            Постижения в битки: Войн, Съюзник, Косата на Смъртта

                            Човека няма АС и се надяваше да му изкарам. Но, голяма грешка. За разгрявка, първо бях направил няколко битки със моя акаунт. В тях играх по сходен начин, правейки няколко поредни битки със 7 - 9 убити. В резултат, явно съм вдигнал критерия за АС, за седмицата, и сам си го набих.

                            Comment


                              Статистиката се нулира в понеделник, така че неделя е крайно неподходящо време да се гони "Ас".
                              Понеделник и вторник се изкарват най-лесно. Научно доказан факт
                              Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                              Comment


                                Той моя Круйзър-1 има ас още от първата си битка.

                                Comment

                                Working...
                                X