Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    аз точно като среден го играя, но когато съм го срещал винаги мее зорвал доста, дори с М46, аз точно затова я почнах тази линия, защото искам нещо дето да се движи като среден, и да има поне в някаква зона малко броня. до сега и КВ-1с ме кефи, и ИС-2 също,подозирам че като отовря хубавотооръдие на ИС-3 и той ще доставя радост.

    Comment


      Gaden Gogi написа Виж мнение
      ....искам нещо дето да се движи като среден, и да има поне в някаква зона малко броня....
      Е-50М !

      Comment


        Е-50 даже по-добре, понеже за нивото му бронята е прекрасна и с малко маневриране в близък бой редовно отбива изстрели от съперниците си.
        albireo написа
        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

        Comment


          фашистки фантасмагории

          Comment


            Аз не съм предубеден. Играя и немски, и френски, и американски машини. Само съветски не играя (много е лесно с тях).
            albireo написа
            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

            Comment


              Gaden Gogi написа Виж мнение
              фашистки фантасмагории
              Бих казал "админски фантасмагории".Реално дойчовците са били далеч от серийната реализация на нещо подобно.Но фантасмагория или не,това са машините,които най пълно биха пснали на заявения от теб стил на игра,мисля.

              Imperial написа Виж мнение
              Е-50 даже по-добре, понеже за нивото му бронята е прекрасна и с малко маневриране в близък бой редовно отбива изстрели от съперниците си.
              Предложих Е-50М основно заради пушката.А и от всички медиуми на това ниво,той най-пълно запазва качествата на бронята и динамиката,на предшественика си.

              Comment


                bigbeer написа Виж мнение
                Реално дойчовците са били далеч от серийната реализация на нещо подобно.
                Tочно затова са фантасмагории, нищо от тях не е било дори близо до реална машина.

                bigbeer написа Виж мнение
                това са машините,които най пълно биха пснали на заявения от теб стил на игра,мисля..
                Може, но първо са фашистки, после са фантасмагории, гнусометърът ми няма да издържи такова отношение.
                Иначе ако съм сиакл на всяк цена да е моето щях да си купя Тип и да си газя Т6 танкчета на воля....
                Отделно аз не държа непременно да играя с Т9-Т10 машина, за мен е важен кефа, а такъв получавам и когато си джиткам Т5-Т8 американски средни...Т9 е гнус и ме разочарова много, особено след Т8...как да е...последните два дни една читава битка не съм имал...

                Comment


                  Бронята на ИС-3 ще получи огромен бонус в 8.0

                  albireo написа
                  ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                  Comment


                    по моему Т32 получава по-голям бонус...а с Т-44 се оливат, щото не е достатъчно брониран сега та още

                    упс грешка, гледал съм Кралски тигър

                    Comment


                      bigbeer написа Виж мнение
                      Предложих Е-50М основно заради пушката.А и от всички медиуми на това ниво,той най-пълно запазва качествата на бронята и динамиката,на предшественика си.
                      Оръдието на Е-50М е по-добро като пробивност, поражение и точност от това на Т-62, но като се вземе предвид скорострелността, руснакът печели.
                      ДПМ - 2437 срещу 2908 в полза на руснака. Значителна разлика...

                      И въпреки това ще си взема Е-50М.
                      "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                      Comment


                        от три дена само с тотални кретеноиди ме пуска...всъщност от както ми изт3ече премиума...ама сигурно е случайно...

                        Comment


                          Аз съм с премиум винаги, когато играя, има си периоди на идиоти и периоди на добри отбори.

                          8.0 пуб тест ще бъде пуснат утре според wot news.
                          albireo написа
                          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                          Comment


                            Gaden Gogi написа Виж мнение
                            от три дена само с тотални кретеноиди ме пуска...всъщност от както ми изт3ече премиума...ама сигурно е случайно...
                            Хаха случайно ли...Но аз се зарекох да не коментирам повече тази тема,защото другите не ми вярват.Просто го преглътнах и натискам "next battle".

                            Comment


                              не е истина просто...претрепах две Льовета, и един ИС, с СУпер Мена...и онези капват...един АМѝ-50 стои до нашата база и си чеше ташаците...и го беше страх лайното да сепокаже да спре капа...и естестиси загубихе...аз бях тръгнал натам, ама дори със 100 октанов и на паваж повече от 28-30 не мога да вдигна

                              Comment


                                wse edni zagubi s 4:15...dokaot se obyrna i moит еолигофрени с ауспели половината д апогинат...говирим за първите 2-3 минути

                                Comment

                                Working...
                                X