Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Gaden Gogi написа Виж мнение
    Az sym an 82% братя по оръжие...иначе машинката е много яка, лошото става когато си в дънот ои дръгнеш по навик да геройстваш иначе нещата до Т5 на мене са ми едно попадения, понеже стрелям от близо довършвам (ако се налага) с таран...илядо пари е един снаряд все пак...пък и докато зареди аз съм го блъснал вече.
    Когато съм под средата, обикновено си карам зад някой голям и доубивам Така днес направих 4 кила на една карта с макс тиър 9 :П
    Analog man...

    Comment


      Въпрос

      "uzi71" Я кажи сега , гледам играеш средни танкове - кои предпочиташ ? Тоест кои средни се представят по добре - немските или руските ?
      Много се чудя по кой път да фана
      Все пак искам да чуя чужди мнения преди да хвърлям време и нерви
      Last edited by seekerr; 15-08-2012, 21:09. Причина: добавяне

      Comment


        seekerr написа Виж мнение
        "uzi71" Я кажи сега , гледам играеш средни танкове - кои предпочиташ ? Тоест кои средни се представят по добре - немските или руските ?
        Много се чудя по кой път да фана
        Все пак искам да чуя чужди мнения преди да хвърлям време и нерви
        Която и линия да развиеш няма да е хвърляне на нерви определено.Ще се забавляваш.Но трябва да поиграеш с всички,за да видиш кой ти подхожда на стила на игра.И определено трябва да си направиш стратегия до кой тиър ще играеш,ако е до последния - трябва да си харесаш някоя Т10 машина и да вървиш по пътя на нейното отключване.Аз например от немските играя до Т5 с PzIV,който ми пасва идеално на стила и вече имам над 730 битки с него.Докато стигна до него останах с отлични впечатления от предшествениците му от по-долните нива Pz35,Pz38t,Pz38na.С тези имам по 2.8 убийства средно на игра.PzIV е най-добрият среден танк Т5 според мен.А Т34-85 мачка средните в Т6,но за него да говорят хора,които имат повече стаж от мен с въпросната машина.

        Comment


          Ами аз в момента имам PZkpfw 3 и наистина се представя много добре, много по добре от очакваното. Играта е с него е забавна наистина.
          А от руските съм на A20 , е то това е скаут тъй че още нямам впечатления от средните руски.
          Ами трябва да се отключват танкове и да се играе това му е майката ...

          Comment


            За д аполучиш точен отгоров трябва да зададеш точен въпрос. т.е първо д аопишеш как обичаш да играеш...ето някой хвалят Пз4...явно защото е снайпер...за мен обаче М4 е по-добрата машина...първо защото е "истинска" но основно защото е по-подвижна, с добро оръдие което позволява все още да се стреля на далече (Пз4 е по-добър снайпер но е далеч по маневреност).
            И както ти казах да ис измислиш дали искаш за кеф д аис играеш или непременно на Т10 се точиш

            Comment


              seekerr написа Виж мнение
              Ами трябва да се отключват танкове и да се играе това му е майката ...
              +1

              А как ти е ника,явно ще се засечем в интервала Т4-Т7 ако си на европейския сървър,може и в битка да се засечем
              Last edited by Zerg; 15-08-2012, 23:25.

              Comment


                Ника ми е както и тук "SeekerR"
                Вярно е че трябваше да кажа как играя то на мен ми трябва Маус , маневрен като Т-50-2 и да стреля като Чърчила
                Ами определено не играя много като снайпер, а гледам да се навирам повече (между шамарите) даже прекалено се навирам и трябва да я карам по полека.
                А за американските средни ми е пълна мъгла в момента ...
                Щом викаш че М4 е доста подвижен, сигурно ще ми допадне и задължително ще го пробвам.
                Дали искам да стигна до Т10 ли ? ами то кой не иска то аз така стигнах до ИС7 . Както си правех кефа с IS-овете и оп стигнал съм до последния преди няколко часа го отворих ... между другото IS8 ми е забавна машинка и го играя като среден.
                Last edited by seekerr; 16-08-2012, 00:18.

                Comment


                  seekerr написа Виж мнение
                  а гледам да се навирам повече (между шамарите)
                  До сега с които средни съм играл, най-ефективно се навирам и отбягвам от шамарите с Т-54, но в тези битки тези дето раздават шамарите често са си доста тромави. Но ако държиш това да ти е стила до извращение пробвай с Т-50-2 или някои от френските Sci-Fi неща.

                  Та тук е момента да попитам: Остават ми още 5 милиона да събера за Т-62. Ще се получава ли същата игра като с Т-54 след като вдига до 50 км/ч и е с еднакви, ако не и с някои по-ниски показатели? Някой от тук играл ли го е да сподели нещо по-подробно?

                  Comment


                    Аз играя от 10-тина дни и не мога да дам мнение, обаче PzIV ми се струва по-добър. Просто стреля по-точно, по-мощно и по-бързо. Абе снайперски танк, баш като за мен.
                    Ще го пробвам по нататък.

                    Comment


                      uzi71 написа Виж мнение
                      Аз играя от 10-тина дни и не мога да дам мнение, обаче PzIV ми се струва по-добър. Просто стреля по-точно, по-мощно и по-бързо. Абе снайперски танк, баш като за мен.
                      Ще го пробвам по нататък.
                      Pz 4 ще е в този си вид още макс месец.
                      След 8.0 ще бъде нещо друго, надяваме се не много по-лошо, но със сигурност друго.

                      Апропо, клюкина от разработчиците - ще се нърфи артилерията! Неясно кога.
                      Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                      Comment


                        1951 написа Виж мнение
                        Апропо, клюкина от разработчиците - ще се нърфи артилерията! Неясно кога.
                        Усетиха ме, че с грилето вече правя по 3-4 убийства средно на битка (та понякога и над 6), някой дебел кемпър се е оплакал, и ще ми вземат и тази радостчица!

                        Comment


                          На мен ми се вижда приятна машинка Т62 ( въпреки че съм много, мноого далеч от нея) , гледам предната броня е намалена но пък оръдието прави 9 истрела в минута в сравнение с Т54 (7 за мин.) Примерно ако се случи следното : ако двата танка се дебнат първи стреля T62 след него Т54 , като презаредят първият изтрел ще е на Т62 , което си е голямо предимство според мен .
                          Между другото сложих на чърчила дотиквач и за по бърз прицел, преди зареждаше за 2,2 сек а сега 1,97

                          Comment


                            pkolev написа Виж мнение
                            Предният ми любим танк беше Pz IV, но с КВ1С-а кефа е убер Представи си по-бърз PZ IV, по-добре брониран и повечето цели да са ти на по макс 2 изтрела
                            И един тиър по-нагоре
                            Отдавна търся нещо, което да се сравни като кеф с VK3601H, май Квас-ът ще е попадение.

                            А, той всъщност имал 122 мм оръдие... О.о
                            Хъхъ.

                            1951 написа Виж мнение
                            Апропо, клюкина от разработчиците - ще се нърфи артилерията! Неясно кога.
                            Пак ли...
                            Това е 5 или 6 поред "нърф" на артилерията, откакто WoT съществува.
                            А могат просто да ограничат бройката до 3 на отбор на игра.

                            А и както казват руските играчи, ако няма артилерия, кого ще обвиняваме за загубите?

                            seekerr написа Виж мнение
                            Между другото сложих на чърчила дотиквач и за по бърз прицел, преди зареждаше за 2,2 сек а сега 1,97
                            Ако му сложиш и вентилация и качиш на 100% умението Brothers in Arms, ще стреля още по-бързо.
                            "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                            Comment


                              Т-62А и на мен ми харесва, затова съм тръгнал по клона на съветските средни танкове - за да стигна до него.
                              Снощи имах готина игра с Т-34. Противниците бяха от Т5 до Т7. Опуках трима - всичките Т6 и раних 7, обаче останах сам и ме свитнаха. Естествено загубихме, обаче играта беше готина.

                              Comment


                                То и вентилация имам само дето сега на него обучавам екипажа на ИС8 (ИС7) и а братя по оръжие още нямам
                                Между другото точно сега си взех А20 и му сложих екипажа на ИС (без преобучение , ще го преобуча като взема т34) понеже има 1,5 умения И аз се запътих по "склона"

                                Comment

                                Working...
                                X