Съобщение

Collapse
No announcement yet.

WoT майтапи

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts


    Щях да падна от стола от смях!

    Comment


      War, war never changes..

      Comment



        Разкошна рекламка на играта
        http://www.bukvite.com

        Comment


          War, war never changes..

          Comment


            Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

            Comment


              1951 написа Виж мнение
              Брилянтно

              обаче явно е правено от някой любител на средните
              albireo написа
              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

              Comment


                Аз като привърженик на Монт'ка учението(сиреч ТД любител) много обичам такива "любители на средните",за тези с под 47% победи дето изобщо си нямат идея какво аджеба трябва да правят в битката говоря не за Т-54,44,и т.н. джедаите дето могат да изнесат битката ако са 2-3 броя в отбор .
                Тааа моите верни легионери ИСУ,Джаксън,Т25 АТ мнооого обичат да разстрелват подобни безгрижни пчелички когато и където ги сварят а да ме напсуват след това на кампер,нууб ТД и страхливец пъъърва радост е за мене !
                Да плачкат бебенцата след като толкова не им стига акъла да ме фланкнат ами се надстрелват с мен.Вчера с ИСУ-то ме сгащи един Т-44 викам свършен съм ама идиотът вместо да ме завърти като пумпал...спря,на 40 метра,в странична проекция иии започна да ме помпи право в маската на оръдието ама стои пред мен и не мърда 20 секунди докато му вкарам 2 152мм подаръка в празната кофа а зомбито почна да спами нууб ТД нърф ТД'с СМЯХ!

                Comment


                  falcon_bg написа Виж мнение
                  Аз като привърженик на Монт'ка учението(сиреч ТД любител) много обичам такива "любители на средните",за тези с под 47% победи дето изобщо си нямат идея какво аджеба трябва да правят в битката говоря не за Т-54,44,и т.н. джедаите дето могат да изнесат битката ако са 2-3 броя в отбор .
                  Тааа моите верни легионери ИСУ,Джаксън,Т25 АТ мнооого обичат да разстрелват подобни безгрижни пчелички когато и където ги сварят а да ме напсуват след това на кампер,нууб ТД и страхливец пъъърва радост е за мене !
                  Да плачкат бебенцата след като толкова не им стига акъла да ме фланкнат ами се надстрелват с мен.Вчера с ИСУ-то ме сгащи един Т-44 викам свършен съм ама идиотът вместо да ме завърти като пумпал...спря,на 40 метра,в странична проекция иии започна да ме помпи право в маската на оръдието ама стои пред мен и не мърда 20 секунди докато му вкарам 2 152мм подаръка в празната кофа а зомбито почна да спами нууб ТД нърф ТД'с СМЯХ!
                  +1!
                  http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                  Comment


                    Снощи в тиър 8 битка някъв идиот беше домъкнал за съвзводник M5 Stuart. Който имаше 16% победи!
                    Толкова се шашнах, че забравих да направя скрийншот...
                    "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                    Comment


                      feersum написа Виж мнение
                      Снощи в тиър 8 битка някъв идиот беше домъкнал за съвзводник M5 Stuart. Който имаше 16% победи!
                      Толкова се шашнах, че забравих да направя скрийншот...
                      16%!?! Тоя значи активно спомага отборът му да пада или е някакъв зле програмиран бот.

                      Comment


                        feersum написа Виж мнение
                        Снощи в тиър 8 битка някъв идиот беше домъкнал за съвзводник M5 Stuart. Който имаше 16% победи!
                        Толкова се шашнах, че забравих да направя скрийншот...
                        16% победи май се постигат значително по-трудно от, например, 70% победи...
                        Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                        Comment


                          Не е толкова трудно, ако имаш към 10-20 битки общо..
                          War, war never changes..

                          Comment


                            StrEagle написа Виж мнение
                            Не е толкова трудно, ако имаш към 10-20 битки общо..
                            Няма как хем да си толкова добър, че за 20 игри да отключиш М5 и хем да имаш 16% победи.
                            Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                            Comment


                              Купили са му премиум танк, някой по-разбиращ е навъртял няколко битки, конвертирали са свободния опит със злато и айде нагоре по дърветата...
                              Но тия 16% победи хич не ги разбирам... Може и бъг на XVM да е било.
                              "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                              Comment


                                War, war never changes..

                                Comment

                                Working...
                                X