Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кратки въпроси

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    bruchpilot написа Виж мнение
    Поне за сега твърдят, че няма да има аванта...
    Е жалко аз пък се напънах, понеже заради работата нямам много свободно време, та поиграх. Ама кво да се прави ша пробвам да го изгриндя пък ако пусната аванта няма да се разсърдя.

    Comment


      munhed написа Виж мнение
      Е жалко аз пък се напънах, понеже заради работата нямам много свободно време, та поиграх. Ама кво да се прави ша пробвам да го изгриндя пък ако пусната аванта няма да се разсърдя.
      Ще има аванта!Танка става осмо ниво-премиум,остава за този който го е купил като десятка!Получаваш и новата десятка-само ще си я купиш!

      Comment


        don4o написа Виж мнение
        Ще има аванта!Танка става осмо ниво-премиум,остава за този който го е купил като десятка!Получаваш и новата десятка-само ще си я купиш!
        Да ми вземат десятка, без да я заменят, а да трябва да си я купя? Не, благодаря! А екипажа кой ще го компенсира? И него ли да го купя направо на 4-5 обучения? Нещо тази работа ако стане както си я написал, ми се вижда кон за кокошка...

        Comment


          bruchpilot написа Виж мнение
          Да ми вземат десятка, без да я заменят, а да трябва да си я купя? Не, благодаря! А екипажа кой ще го компенсира? И него ли да го купя направо на 4-5 обучения? Нещо тази работа ако стане както си я написал, ми се вижда кон за кокошка...
          Така!Да почна от начало!Танка десето ниво става осмо ниво премиум!Такъв танк се купува само със злато и струва над 10 000-той остава за теб!На мястото на този танк ще има нова десятка,тя ще ти бъде отключена,а екипажа за нея преобучения стар екипаж!Трябва само да я купиш и да сложиш екипажа!Ще я купиш с кредити които печелиш от играта-предполагам 6 100 000!Кое е неизгодно за теб?получаваш безплатно премиум танк на който можеш да обучаваш всякъкъв екипаж и печелиш с него кредити!

          Comment


            Е, ако екипажа се запазва обучен за новата десятка що годе бива, въпреки че предпочитам да си ми подменят танка и екипажа директно - т.е. не ламтя за премиумен танк. Ако не е тайна, къде има някаква достоверна информация относно смяната?

            Comment


              don4o, извинявай, брат, ама това за авантата сигурно ли е? Дай линк, ако има, моля те. Че хич не ми се циклят средни англичани Ама ако е сигурно, ще се захвана яко. Подаръчен премиум 8-ца си е егати бонуса. В интерес на истината, до сега в 2-3 интервюта в руски сайтове, навсякъде се кълнат, че тая далавера с подаръчния премиум танк, както е станало с американския Т34, вече никога няма да се повтори. Та затова се съмнявам де, нищо лично.
              http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

              Comment


                BacillusBulgaricus написа Виж мнение
                don4o, извинявай, брат, ама това за авантата сигурно ли е? Дай линк, ако има, моля те. Че хич не ми се циклят средни англичани Ама ако е сигурно, ще се захвана яко. Подаръчен премиум 8-ца си е егати бонуса. В интерес на истината, до сега в 2-3 интервюта в руски сайтове, навсякъде се кълнат, че тая далавера с подаръчния премиум танк, както е станало с американския Т34, вече никога няма да се повтори. Та затова се съмнявам де, нищо лично.
                Приятелю,постоянно си менят концепциите-знаеш какви са курви!Но в моя клан всичко гринди яко!Мой колега ми разясни нещата и тази вечер като влезе ще питам за линк.Аз съм стигнал до девятката и утре или до два три дни ще я купя!Не е голяма загуба да изкараш още една десятка макар и не много читава!

                Comment


                  Освен това каквото и да стане все нещо ще трябва да те възмездят!Няма да мине без аванта!

                  Comment


                    Comment


                      BacillusBulgaricus написа Виж мнение
                      don4o, извинявай, брат, ама това за авантата сигурно ли е? Дай линк, ако има, моля те. Че хич не ми се циклят средни англичани Ама ако е сигурно, ще се захвана яко. Подаръчен премиум 8-ца си е егати бонуса. В интерес на истината, до сега в 2-3 интервюта в руски сайтове, навсякъде се кълнат, че тая далавера с подаръчния премиум танк, както е станало с американския Т34, вече никога няма да се повтори. Та затова се съмнявам де, нищо лично.
                      И аз точно това бях чул като официално заявление, освен това вчера се порових из новините и руския форум - навсякъде продължават да твърдят, че няма да има аванта /поне за сега/.

                      Comment


                        bruchpilot написа Виж мнение
                        И аз точно това бях чул като официално заявление, освен това вчера се порових из новините и руския форум - навсякъде продължават да твърдят, че няма да има аванта /поне за сега/.
                        Бе може и да пуснат аванта,нали ги знаем кви са пе**аси ще кажат,че аванта няма да има и после в последният момент ще си променят решението за да минимализират броя безплатни бройки а и за MTE(Maximum Trolling Effect).
                        А аз съм на кромуелчето по тая линия добро танкче и нагоре са читави пък и ако няма аванта поне новата десятка ще е хубава,не вярвам да се издънят пак.
                        Те и тежката десятка ще я сменят с "Вожда" който е бая стабилен танк,англетата ще добият популярност.

                        Comment


                          don4o написа Виж мнение
                          От това което чета аз разбирам че ще дадат 60 пъти по 75 000 опит на целия екипаж!!!Това значи че ако играя с един танк например 13 90 който е с трима души и съм по средата на второ умение спокойно ще го вдигна на четвърто!!Моля кажете си и вие мнението!Доста примамливо звучи!
                          Тц, опита го взимаш с танка, с който изпълниш мисията.

                          Click image for larger version

Name:	shot_245.jpg
Views:	1
Size:	381.6 КБ
ID:	545553

                          Comment



                            BREAKING NEWS!Потвърдено! FV4202 след няколко пача ще бъде заменен като десятка на британската средна линия и ще бъде раздаден безплатно на имащите го в момента на смяната(точно като Т34),разбира се танка ще е доволно нърфнат,но авантата си е аванта.
                            ALL HANDS BATTLESTATIONS!

                            Comment


                              falcon_bg написа Виж мнение
                              http://ftr.wot-news.com/2014/08/14/i...adio/#comments
                              BREAKING NEWS!Потвърдено! FV4202 след няколко пача ще бъде заменен като десятка на британската средна линия и ще бъде раздаден безплатно на имащите го в момента на смяната(точно като Т34),разбира се танка ще е доволно нърфнат,но авантата си е аванта.
                              ALL HANDS BATTLESTATIONS!
                              Казвах ли аз!Стигнал съм до девятката!Трябва ми няколко седмици игра и вземам десятката!

                              Comment


                                don4o написа Виж мнение
                                Казвах ли аз!Стигнал съм до девятката!Трябва ми няколко седмици игра и вземам десятката!
                                То според информацията,която ти постна по-рано премиума няма да е нищо особено,в бронята ще е трагедия дори за тиър 8 среден оръдието ще е 20 фунтово така,че ако не му оправят динамиката и остане с тия 40км/ч ще е пълен боклук,но все пак бай Ганьо в мен надделява,как така ще изтърва аз келепира,пък и ако дадат и новата десятка на аванта кеееф!

                                Comment

                                Working...
                                X