Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кратки въпроси

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Ultramarine написа Виж мнение
    Нали имаше една опция да ти върнат златото за премиум танка, който си купил?
    Има ли го още това нещо и как става номера?

    Искам да си върна FCM-a, който взех на промоция и не ме интересува дали по настояща цена или по тази на промоцията ще го осребря.
    Няма такава опция. Само ако го продадеш по невнимание, ти го възстановяват.

    Comment


      Здравейте! Имате ли информация докога ще продължи двойният опит за победа? Изненадах се, че и днес е в сила. Мислех, че е по случай 24-ти май. Много добре ми идва и се напъвам с ИС-8, за да завърша първото умение (лампа и ремонт), което ми е на 96 % до този момент. До ИС-7 ми остават 89 хиляди точки опит и тази промоция или каквото се води ми е от голяма помощ.
      " Глупости правят умните хора. За останалите е ежедневие." Оскар Уайлд.
      Колкото повече научавам, много повече откривам, че не знам.
      Много лесно е да искаш, по-важно е да можеш, а най-добре е да го направиш.

      Comment


        То си пише 27.05.2014 до 8.00часа
        Клан [8282] .

        Comment


          Здравейте отново! Вече съм на 99 % от първото умение на екипажа на ИС-8 шесто чувство и ремонт. Какви да бъдат вторите умения, за да постигна максимална ефективност в бъдеще? Специално за командира и за водача се интересувам. При тях ми е по-голям Х. За водача кое е по-добре като за начало: плавен ход или офроуд? Винаги съм слагал офроуд шофиране, но от друг играч с много опит в играта видях, че на ИС-3 вместо офроуд е сложил плавен ход. Просто търся по-голямата ефективност на първо време. В бъдеще бих могъл да преобуча за злато, ако ми попадне от нова мисия, промоция или евентуално дам пари за първи път за тази игра. Също и за командира се интересувам! На моя ИС-3 за командира съм избрал: лампа, братя по оръжие и ремонт. За ИС-3 направих може би грешка, като за второ умение избрах да развивам Братя и така това умение ми беше неактивно за стотици битки напред. Специално ИС-8 не смятам да го играя често както ИС-3. Носи ми много удоволствие, но смъртността ми е доста по-висока, а и се чупи касичката на всяка трета битка. Гледам да си помогна, за да взема първия си десети тиер - ИС-7 (едва ли ще го играя масово в бъдеще, но да ми се намира все пак в гаража). Колкото до мерача съм се спрял на прицелна стрелба, а за пълнача - безопасно съхранение. Благодаря!
          " Глупости правят умните хора. За останалите е ежедневие." Оскар Уайлд.
          Колкото повече научавам, много повече откривам, че не знам.
          Много лесно е да искаш, по-важно е да можеш, а най-добре е да го направиш.

          Comment


            Лично аз като второ умение слагам братя по оръжие /задължително на целия екипаж иначе не работи/

            Comment


              Виж това не го знаех,че ако не е на целия екипаж,не работи умението "братя по оръжие"

              Comment


                uzi71 написа Виж мнение
                Лично аз като второ умение слагам братя по оръжие /задължително на целия екипаж иначе не работи/
                За добро или лошо, за втори умения избрах други, като повечето от тях започват да действат преди пълното изучаване. Просто не исках за още няколко стотин битки да се лиша от тях. По-нататък ще му мисля. За командира избрах ремонт, за мерача прицелна стрелба, за водача плавен ход, за пълнача безопасно съхранение. То ще се чуе дали е успешна комбинация. Когато се случват дни с двоен и троен опит при промоция, ще се оправя с Братята. Танкчето ми носи много удоволствие, но... рикошетите при него са рядкост, а смъртността почти като на сиема. Давам своя принос за победите, които са около 59 % след 200 битки.
                " Глупости правят умните хора. За останалите е ежедневие." Оскар Уайлд.
                Колкото повече научавам, много повече откривам, че не знам.
                Много лесно е да искаш, по-важно е да можеш, а най-добре е да го направиш.

                Comment


                  За втори скил взимаш камуфлаж, като стигнат 3-ти, чакаш намаление на преобучаване, и ги преобучаваш с 2-ри братя и пак взимаш камуфлаж за 3-ти.
                  War, war never changes..

                  Comment


                    StrEagle написа Виж мнение
                    За втори скил взимаш камуфлаж, като стигнат 3-ти, чакаш намаление на преобучаване, и ги преобучаваш с 2-ри братя и пак взимаш камуфлаж за 3-ти.
                    Камуфлаж не съм слагал на тежките си танкове все още или поне са в процес на обучение на един до двама членове от екипажа. В единият случай като трето умение при КВ-1, а при вторият като пето умение за КВ-1С. С такива размери на танковете, не виждам как ще се скрият, но и няколко метра незабележимост зад храст да е, пак ще е полза. Конкретно за ИС-3 и ИС-8, все още отбягвам камуфлаж като умения, защото има по-належащи. На артилериите си държа на камуфлажа, защото са с коефициент като на тежък танк (според информацията, която съм намерил). За мен лично най-важни умения (тези, към които се първо се стремя) са шесто чувство, ремонт и... братя по оръжие.
                    " Глупости правят умните хора. За останалите е ежедневие." Оскар Уайлд.
                    Колкото повече научавам, много повече откривам, че не знам.
                    Много лесно е да искаш, по-важно е да можеш, а най-добре е да го направиш.

                    Comment


                      Идеята е да използваш умения, които не изискват 100% за да работят и при завършването им да ре-скилнеш (с малка загуба). Можеш и да им сложиш ремонт, ако не искаш камуфлаж.

                      Comment


                        Здравейте!Днес купих Lorraine 40 t. В руския сайт препоръчват два варианта на оборудването,вие какво ще ми препоръчате?Благодаря!
                        Click image for larger version

Name:	Lorr oborudvane.jpg
Views:	1
Size:	19.9 КБ
ID:	540795
                        Click image for larger version

Name:	Lorr oburudvane 2.jpg
Views:	1
Size:	20.4 КБ
ID:	540796

                        Comment


                          Извинявам се за двата последователни поста,но предния си виси от доста време...
                          Искам да попитам,по какъв критерий се дават точки за "поражения при откриване от вас"....в случая нямам нито една...тези които имам са за пораженията на Тигъра,след като му скъсах веригата...Благодаря!
                          http://www.wotreplays.com/site/911924#self

                          Comment


                            firefighter написа Виж мнение
                            Извинявам се за двата последователни поста,но предния си виси от доста време...
                            Искам да попитам,по какъв критерий се дават точки за "поражения при откриване от вас"....в случая нямам нито една...тези които имам са за пораженията на Тигъра,след като му скъсах веригата...Благодаря!
                            http://www.wotreplays.com/site/911924#self
                            За по-предният ти пост: намерих информация, при която е препоръчан вторият вариант, този с вентилацията. За твоя танк се казва, че е с мека броня и не носи на бой. Това ще рече да стоиш по-назад, да си поддържащ танк и да не се движиш сам. Целта ти е да си пускаш отровата (снарядите) и да се оттеглиш на безопасна позиция, докато презаредиш. Щом си поддръжка и стоиш обикновено зад съюзниците си, това подсказва, че ще разчиташ на техния засвет, така че оптиката не ти е належаща. Предимството на твоя танк е бързото ускорение и мобилност - използвай ги максимално! Имай предвид, че не трябва да се застояваш на едно място, когато си разкрит - артилерията или тежък танк ще те пречукат. Почти всичко ще ти влиза с голяма щета. Често виждам играчи с подобен род танкове, които печелят предварително изгубена битка, ползвайки мобилността и барабана си. Другото, с което трябва да си наясно е, че танкът ти е важен за твоя отбор и винаги трябва да се стараеш да съхраниш живота му максимално дълго. Танк с барабан е голямо предимство. Не прави глупости и излишни геройства, от които съюзниците ти да не могат да се възползват пълноценно. Видиш ли, че около теб са тиквеници, не се саможертвай за тоя дето духа!
                            На вторият въпрос - точките се дават според получената щета на засветена от теб цел. Най-добре е ако предварително си й скъсал веригата и твой съотборник направи щета. Често от засвет можеш да получиш повече точки опит отколкото ако си отрепал половината чужд отбор, но с малко количество направена щета. Другото което е, че получаваш отново повече точки опит за щети, отколкото да убиеш някого, който е бил на последни издихания. В случай, че гониш повече опит и изпадаш в такива ситуации, при които този на малко живот няма да ви направи мизерия, можеш да стреляш по този до него на повече живот. На колкото по-голям тиър от твоя направиш щета или му вземеш живота, получаваш повече опит. Имай го предвид в бъдеще. Ако си с барабан и в полезрението ти има две цели с разлика в тиъра си, надупчи по-силната цел, но винаги със съобразяването дали според конкретната ситуация постъпваш максимално правилно и не застрашаваш съюзник, себе си или победата. За победата е важно да опазваш живота на свой съюзник, ако си в състояние да го направиш.
                            " Глупости правят умните хора. За останалите е ежедневие." Оскар Уайлд.
                            Колкото повече научавам, много повече откривам, че не знам.
                            Много лесно е да искаш, по-важно е да можеш, а най-добре е да го направиш.

                            Comment


                              Много ти благодаря за подробния отговор!!!Втория въпрос го зададох,защото ми е интересно,защо за унищожаването на T28 Prot. не ми даде никакви точки...

                              Comment


                                firefighter написа Виж мнение
                                Много ти благодаря за подробния отговор!!!Втория въпрос го зададох,защото ми е интересно,защо за унищожаването на T28 Prot. не ми даде никакви точки...
                                Съжалявам, нямах възможност да го изгледам, но по същество е това, което ти казах. Иначе може друг съюзник да го е засветил преди теб.
                                " Глупости правят умните хора. За останалите е ежедневие." Оскар Уайлд.
                                Колкото повече научавам, много повече откривам, че не знам.
                                Много лесно е да искаш, по-важно е да можеш, а най-добре е да го направиш.

                                Comment

                                Working...
                                X