Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кратки въпроси

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Взех окачването защото даже дотиквач не ми даваше да закача, затова взех него с цел поне малко по-бързо да стрелям. 2-тото оръдие си го наследих от Т1, ей преди малко след 4 загуби се паднах само 6-ци и играеики като дистроер (скатавка), а не такато тежък нацепих близо 2К демидж и докопах 2К опит и ресърчнах 3-то оръдие, сега следват 5,6к за купола. Злато ... ами само 50$ за модули имам от мисиите на самолетите - явно ще е по трудния бавен гаден начин ресърча. Отделно започвам с екипаж на 75%, така че ще е многооооо трудна играта в началото.

    Comment


      за какъв ти е дотиквач на такова оръдие? той има смисъл на оръдия с под 6 и/м. Вентиалторът е друга бира. Иначе М6 е достатъчно мобилен и може да се играя заедно с медиумите....с него ми е един от най-далечните изстрели 682 метра, по диагонал на Карелия, 3 поредни попадения

      Comment


        Ами при 75% екипаж 2-рото оръдие презарежда за 3,95 сек. - сега за 3,45 с 79% екипаж+дотиквач. А така или иначе ще ми трябва за 90мм оръжие, Джаксъна ми с дотиквач и 98% екипаж презрежда за 6,95 - това ме мотивира още в началото да го сложа за да мога да наливам малко повече демидж преди да умра така или иначе. М10-ката ми с дотиквач и същото М2 оръдие стреля на всеки 2,7 сек - бонуса си е бонус. Просто ми е такъв стила на игра - да стрелям колкото може по-често. А вентилатора всякога може да го добавя. Приятно танкче за мен - с Т1 ми е супер приятно да играя и засега въпреки кофти оръдието М6 ми доставя повече удоволствие от другата ми тежка 6-ца (36.00Н).

        Comment


          реално спестяваш под половин секунда с дотиквач на скорострелно оръдия...но ти си е въпрос на вкус. За мен специално бързото прицелване е по-важно.....Но аз освен на много любими танкове озбягвам да слагам пълен комплект оборудване под 8 ниво., по изключение 7-мо.
          Иначе след М6 започва забавната част. Т29 е пълен нагибател, а Т32 освен че е красив е и много приятен за игра.

          Пропуснах- в сравнение с 36.00 практически всичко е приятно

          Comment


            3601 е може би най-страхотния танк за мен

            особено когато беше среден танк

            Беше много счупен тогава, то и сега е ужасен танк

            За мен има няколко танка, които не стават - М3Лий, АМХ 40

            И Пз38nA (както му вика един приятел, че и аз - нот ъвейлабъл.....този танк не трябва да съществува

            Comment


              Господа, търся инвайт-код за първа регистрация на евро-сервер. Някой да насочи?
              На излёте века взял и ниспроверг
              Злого человека - Добрый человек. Из гранатомёта, шлёп его, козла! Стало быть, добро-то посильнее зла!

              Comment


                Значи от завършването на някаква мисия ми дадоха танк Excelsior Premium.Въпросът ми е остава ли перманентно в гаража или го махат след някакво време?

                Comment


                  Здравейте,
                  Имам 1 много важен въпрос - защо японските тежки танкове се наричат тежки? Tе не са ли нещо като бавно подвижни крепости!
                  Last edited by Jagdwaffe99; 29-12-2015, 13:22.

                  Comment


                    Съвсем прилични, ръш машини са си. Ето един класически пробив:

                    bigbeer 29.12.2015г.15:14ч.
                    Победа! Битка: Карелия
                    Машини: O-I, Опит: 1*719, кредита: 34*309
                    Постижения в битка: Войн, Голям калибър, Стоманена стена, Медал Пул, Медал Колобанов, Значка за майсторство: "Танков ас"
                    Общо поражения 3133, Повредени/унищожени вражески машини 11/11, Точки за защита/завладяване на база 63

                    Comment


                      E добре, обаче те почти всичките са хартиени модели, бронята им много дебела, а в същото време не са бавни - с Exclesior вдигам около 30 км. а японаската 5-ца се движи горе-долу с моето темпо. В същото време е много по-тежка и е почти голяма колкота Maus. Или да ги нърфнат малко, или да направят така че танковете от други странни да имат специални качества - например немците да имат нощно виждане и да могат да пускат димни гранати, руските танкове след като ги унищожат да се респаунват и т.н.

                      Comment


                        Не е необходимо. Дори и най-смешния танк от друга нация може да направи същото при подходящи условия. Ето един

                        bigbeer 29.12.2015г.16:32ч.
                        Победа! Битка: Езерен град
                        Машини: TOG II*
                        Опит: 1*582
                        кредита: 46*736
                        Постижения в битка: Голям калибър, Значка за майсторство: "Танков ас"
                        Общо поражения 2576, Повредени/унищожени вражески машини 5/4, Преки попадения 20/20

                        Comment


                          1 Въпросче - някаква тактика за Тигър 2 в стоков вариант. Днес се пробвах ама докато отида до битката тя вече свърши - тоест добра идея ли е да има още някой с по-развит танк да ми помага( във взвод)?

                          Comment


                            Идеята е добра, но малко останаха играещите.

                            Comment


                              Вчера видях как някакъв пич с O-I exp се оплаква как ММ бил лош,защото го пуснали срещу седми тиър.То това е за темата идиотизми,но просто трябва да се спомене.

                              Comment


                                Ами аз питах за японците, защото видях 7-цата да се движи с около 35км/ч., а пак в същото време е по-голяма от Маус. По едно време 1 Пантера ( ъпгрейдната на макс) и скочи (бяха около 2-3м помежду им) и почна да цепи малките куполчета и най - странното, че не проби!!! Японеца я взриви и остана на пълен хеалт!!! Не знам, но ми се струва странно тия куполчета да имат повече от 200мм броня (това в комбинация със скоростта).

                                Comment

                                Working...
                                X