Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Empire: Total war

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Empire: Total war

    Играта се очертава като подобрение на Medieval 2: Total war по отношение на морските сражения. Вече ще се стремим да прилагаме и стратегия при тях, а не както до сега- компютърът определя победител според войските. Не, приятели сега вече ще ставаме свидетели на зрелищни морски битки. Все още играта няма официален анонс, нито пък официална дата на излизане,а само е загатнато за нея. В интернет има няколко официални скрийншота, някои от които може да видите на официалния сайт на Total war игрите: http://www.totalwar.com/index.html?p...l&nav=/us/6/8/ . Наскоро бях чел, че ще може да се управлява всеки кораб по отделно, както икипажът на кораба. Играта ще е 3D, което ще рече, че ще може да се приближава максимално камерата към дадения обект. Създателите на картата са казали, че играта ще е със супер графика. В морските сражения щяло да играе голяма роля времето- дали е ветровито, дали е слънчево, дали има бура и т.н. Да, наистина създателите се приближават до реалността. Действието ще се развива 17-18-19 век. Очаквам още информация и мисля, че играта ще си заслужата.

    #2
    Наистина емпире тотал вар определено ще е интересна игра има и някои други нововъведения освен горе споменатите . Ще постна няколко изображения на играта .(по точно две)

    Comment


      #3
      Действието на играта ще се развива на три континента-Европа,Америка и Индийския субконтинент.Сградите вече няма да са само в градовете,а ще са разпръснати по стратегическата карта.Самата карта ще е много по-различна от досегашните.Войниците ще могат да заемат сгради,което ще доведе до нови тактически новости.
      Общо взето много от нещата в битките напомнят лично на мен на Imperial Glory, само че в по-голям мащаб(например избора между гюллета,шрапнели и вериги при корабите).Дано тук видим истински знаменосци,тръбачи и командири,а не както досега някакви байраци се веят от гърбовете на войниците закачени на големи колове.

      Comment


        #4
        Ето и малко скрийнове от сухопътните битки
        LOVE ME! http://www.gamesradar.com/pc/empire-total-war/screenshots/g-20070822164625990074 http://img.photobucket.com/albums/v427/CUDAKITE/PCG188_feat_empire_new1--screenshot.jpg http://img.photobucket.com/albums/v427/CUDAKITE/PCG188_feat_empire_grab11--screensh.jpg

        Разработчиците обещават знаменосци,офицери и музиканти, а не тия смешни знамена дето се вееха от гърбовете на войниците

        Comment


          #5
          Наистина играта изглежда ще бъде много обешаващаща.

          Comment


            #6
            ето какво излезе в официалния сайт на total war игрите и този на sega:


            Отдолу има инфо, а от страни интересни скрийншоти!
            Ще се радвам ако някой преведе поне от части инфото.

            Comment


              #7
              Ето ти превод с моя лош английски:

              Битките ще предложат ново предизвикателство с добавянето на оръдия и мускети, предизвиквайки играча да усвои нови формации и тактики в резултат на нарасналата роля на барута във военното изкуство. Стратегическата карта - за много, сърцето на Total War - включва множество нови и ъпгрейднати елементи, включително нова система за търговия, дипломация и шпионаж в агенти, подобрен и модернизиран UI, подобрени Съветници, и значително разширена сфера, водеща ни в богатата Индия, бурната Европа, и за първи път, недокоснатия потенциал на САЩ.

              Empire: Total War включва много нови възможности, включително истински 3D морски битки. За първи път в Total War игрите, ще имате възможност да управлявате единичен кораб или цяла флотилия сред богат на ефекти морски пеизажм където водата и времето играят огромна роля за евентуалният Ви величествен успех или позорно поражение. След като ударите врага си с топовен огън, се приближете и хванете кораба му и се пригответе за абордаж, като поемете управлението на хората си, докато водят ръкопашен бой на полубите на тези дървени кораби.

              Comment


                #8
                То тая информация си я знаем от миналата година.Дано скоро да пуснат нещо ново за играта по-скоро.Между другото тези дълбочинни формации,показани на скрийншотовете няма да ги има-построенията ще са по-линейни,което си е исторически коректно

                Comment


                  #9
                  Някой знае дали има дата на излизане на тази игра.

                  Comment


                    #10
                    Гласят я за декември 2008-януари 2009,ама нищо чудно да я отложат.Все пак мисля,че ще я пуснат около Коледа(надявам се).

                    Comment


                      #11
                      Благодаря за информацията.

                      Comment


                        #12
                        Гледахте ли трейлъра на играта? Ако не сте направете го! Ето малко инфо и скрийшотове: http://www.totalwar.com/index.html?p...tml&nav=/us/5/


                        П.П.В тозмесечния брой на PCMania ще има статия за Empire: Total War
                        Аттила-най-великият хун сред хуните, най-великият вожд сред вождовете!Когато той умря, неговият народ започна да си реже бузите в знак на уважение пред трупа му! Той не воюваше с другите хунски племена, а ги обединяваше, за да разграби Византийската империя и да унищожи вечния град Рим. Той не успя във второто си начинание, но доказа, че е най-великият пълководец за времето си!

                        Comment


                          #13
                          Превюто в новия брой на PCMania е страхотно! От него разбрах, че нациите ще бъдат около 50, от които с 10 ще може да се играе. Разбрах още, че ще се играе с личности като Наполеон и прочие. Картата ще бъде Европа, Близкия изток, Северна Африка, двете Америки и Индийския субконтинент. Лично аз не мога да си представя игровата карта. Главно играта се фокусира върху колониите, които ще завладявате и оправлявате. Всяка колония ще си снабдява със специфичните за района ресурси. В играта ще бъде много важно времето за морските битки. Флотата на една държава ще бъде ключова за нея. В списанието е загатнато и за създаване на Съединените Американски щати!

                          Лично аз препоръчвам на всеки заинтересован да си купи списанието и да види някой от скрийншотите, един от които е великолепен и да прочете пълния текст, който разбира се предадох с мои думи и споменах най-важното.

                          п.п.Не правя никаква реклама!
                          Аттила-най-великият хун сред хуните, най-великият вожд сред вождовете!Когато той умря, неговият народ започна да си реже бузите в знак на уважение пред трупа му! Той не воюваше с другите хунски племена, а ги обединяваше, за да разграби Византийската империя и да унищожи вечния град Рим. Той не успя във второто си начинание, но доказа, че е най-великият пълководец за времето си!

                          Comment


                            #14
                            Attila написа Виж мнение
                            Превюто в новия брой на PCMania е страхотно! От него разбрах, че нациите ще бъдат около 50, от които с 10 ще може да се играе. Разбрах още, че ще се играе с личности като Наполеон и прочие. Картата ще бъде Европа, Близкия изток, Северна Африка, двете Америки и Индийския субконтинент. Лично аз не мога да си представя игровата карта. Главно играта се фокусира върху колониите, които ще завладявате и оправлявате. Всяка колония ще си снабдява със специфичните за района ресурси. В играта ще бъде много важно времето за морските битки. Флотата на една държава ще бъде ключова за нея. В списанието е загатнато и за създаване на Съединените Американски щати!

                            Лично аз препоръчвам на всеки заинтересован да си купи списанието и да види някой от скрийншотите, един от които е великолепен и да прочете пълния текст, който разбира се предадох с мои думи и споменах най-важното.

                            п.п.Не правя никаква реклама!
                            То ако можеш да само с 10 от 50 наций ще е невероятно тъпо и за информацията аз намерих много по добра информация за играта от тази в PCMania.

                            Comment


                              #15
                              Ами супер! Дай да видим с какво разполагаш. Аз мисля, че създателите на поредицата няма да ни разочароват, а напротив ще направят много качествена игра! Аз съм доволен от всички версии и експанжъни на едноименната поредица!
                              Аттила-най-великият хун сред хуните, най-великият вожд сред вождовете!Когато той умря, неговият народ започна да си реже бузите в знак на уважение пред трупа му! Той не воюваше с другите хунски племена, а ги обединяваше, за да разграби Византийската империя и да унищожи вечния град Рим. Той не успя във второто си начинание, но доказа, че е най-великият пълководец за времето си!

                              Comment

                              Working...
                              X