Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Supremacy 1914 - Ангелите играят на комар

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Струва ми се, че има нужда от повече дипломация в играта. Следващият път ... макар да нямам усещане, че в другите игри има повече.
    Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
    Проект 22.06.1941 г.
    "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

    Comment


      Австро-Руската война е нагледно доказателство защо по време на война играчът трябва да е онлайн често , и то особено когато има движищи се армии.

      Воланд подгони германската артилрия и отиде да си спи, като всеки нормален човек. Даниц си прати артилерията да бяга в Австрия през кояо има правото да минава ... армията на Воланд го последва в Австрия с която няма подобно разрешение и без да иска нападна краков , случайно принадлежащ на държава с трета по големина армия в играта.

      По незнайни причини през деня Австрия събира сили, и удари през ноща, когато другарят Воланд отново спокойно спеше , като всеки нормален човек .... сутринта ще покаже резултатите ...
      Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

      请您死在地狱般的阵痛
      [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
      きさまはしんでくださいませんか
      [kisamawa shinde kudasaimasenka]

      Comment


        Да Е, сега Руската Империя строи крепости и сбира войската под знамената, за да оправи положението по фронтовете. Нищо ново, поне заприличахме повече на състоянието на нещата през ПСВ. Шансовете на Централните сили се повишиха от никакви на мизерни, но все пак ...
        Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
        Проект 22.06.1941 г.
        "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

        Comment


          Дойче Функ емисия от Фестунг Берлин:
          ---Леко злобно покашляне----
          край на емисията

          Comment


            В Петропавловската крепост подготвят специално крило, за след края на войната, за някои кралски особи, които засега обитават Шьонбрун. Е, в някой момент, който засега изглежда далечен, но вес пак ще дойде, австрийското императорско семейство ще бъде преместено в нови, не чак толкова просторни, но затова пък леко зарешетени апартаменти във въпросната крепост
            Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
            Проект 22.06.1941 г.
            "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

            Comment


              Е, аз пак изпуснах екшъна
              Пратиха ме командировка и не смогнах да организирам опълченците. А сега гледам няма много за организиране. Нищо, ще съм агитка
              XV mile the sea brode is
              From Turkey to the Ile of Rodez...

              Comment


                Ми една парола да беше дал. Нищо, както казваш ти, както и да е...

                Comment


                  Ще ти локнат акаунта бре, ти си пуснал анти-чиит.
                  Следващата врътка ше им го върнем!
                  XV mile the sea brode is
                  From Turkey to the Ile of Rodez...

                  Comment


                    Хитри са, много време им отнемало..., но ти си ми най-черен

                    Comment


                      Хитри-нехитри ... айде сега, нали уж нямаше да се впрягаме толкова в някаква си игра?
                      Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                      Проект 22.06.1941 г.
                      "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                      Comment


                        Че кой се впряга, аз съм разпрегнал от време оно, "най-веселяшки и игрово ми е черен". А теб не те обсъждам, по тебе пуцам само, и следващата игра направо си събирам всичко и десантирам в столицата ти, да си знаеш.

                        Comment


                          Ама чакайте бе, тя играта далеч не е свършила, накрая трябва да остане само един, нали знаете, голямата пуцалка тепърва предстои
                          XV mile the sea brode is
                          From Turkey to the Ile of Rodez...

                          Comment


                            О, да и имам предложение на кого да прехвърлим активите. Специално ще ти пиша след горчивия ми, но славен край

                            Comment


                              Аз написах ли го това въ вестника преди една седмица, а!

                              Comment


                                накрая ще остане който остане - пуцалката свърши - поне голямата. Победител е този който направи 1000 тоички, за тях не е нужно да се пуца - Пилота е напрад само заради икономиката.
                                Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                                请您死在地狱般的阵痛
                                [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                                きさまはしんでくださいませんか
                                [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                                Comment

                                Working...
                                X