Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Supremacy 1914 - Ангелите играят на комар

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Играта определено се развива забавно, а най-интересното е, че с включването на Австро-Унгария има даже вече и почти историческа. Аз междувременно се пуснах и на един друг, нов рунд, да видим какво ще стане там. Паднах се с Испания, която се оказа, че има проблеми с храната (малки) и с енергията (гигантски). А останалите играчи нещо не щат да свалят цените
    Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
    Проект 22.06.1941 г.
    "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

    Comment


      ми ти защо си мислиш че почва Морокано-Италиянската война
      Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

      请您死在地狱般的阵痛
      [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
      きさまはしんでくださいませんか
      [kisamawa shinde kudasaimasenka]

      Comment


        Е, аз май засега ще съм съюзник с мароканеца (той е и от играчите с най-много опит в тази кампания), а и вероятно с французина, с който засега поне се развиваме съвсем еднакво. Той си вдигна войските от моята страна на границата и май ги прати към Белгия, а аз моите - към Португалия, завладяването на която май ще ми реши проблемите с храната, но ще задълбочи тези с енергията
        Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
        Проект 22.06.1941 г.
        "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

        Comment


          Кат' те знам къв добър съсед си...ще им пиша да те шокат

          Comment


            А Кайзер вон Даниц Спасителя на Народите и Учителят на Османсакта Империя се обади Не че в Реймс не е също интересна битката
            Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

            请您死在地狱般的阵痛
            [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
            きさまはしんでくださいませんか
            [kisamawa shinde kudasaimasenka]

            Comment


              Оберкомандото има малък проблем, за който искам да ви навия...Събота и неделя пътувам, знам, че примирие е рисковано и за вас, щото може да произведа нещо огромно, но все пак, дали няма да се навиете за малка пауза, вижте колко сте много, дипломатически оКрилени в строен антишнапсов съюз? Та официално от ДойчеФункето, разпространено запитване, може ли примирие от 24 часа на 7 ноември(0 часа на 8-ми), до 6 часа на 10-ти ?

              Comment


                Аз съм навит да спрем предвижването по чужда територия от определ час до друг определен час

                Не ме притеснява това че ще настроиш войска в това отношение времето е повече на наша страна - най-много да настроиш крепости. Но Крепости без войска ....

                От моя страна нямаш проблеми. Аз и без това не мислих да воявам с теб, ако не беше скочил на Ирландия щях да се задоволя само с южна Франция
                Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                请您死在地狱般的阵痛
                [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                きさまはしんでくださいませんか
                [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                Comment


                  Аз до довечера ще закуся с останките от Италия, дори и да те атакувам после, в 10 часа по гринуич в петък просто ще спра на място и ще преустановя артилерийската стрелба.
                  „Аз, Драгомир, писах.
                  Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

                  Модератор на раздел "Военна Авиация"

                  Comment


                    Добре, става, само с изключение на района на Люблин, който така или инак е далеч от твоите граници.
                    Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                    Проект 22.06.1941 г.
                    "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                    Comment


                      В Люблин и Данциг до петък срещу събота ако не се разбере в чии ръце са, ако има още сражения, просто спираме да пращаме подкрепления. Ми, добре, уговорено. Остава само и десантите от Британия да преустановат.

                      Comment


                        Както ми каза Крилов - една вече започнала битка не може да се прекрати. А ако силите се разделят? Да речем, бият с 10 дивизии, ако от тези 10 ти отделиш 5 и им дадеш друго направление - дали ще се откъснат от сражението? Интересно ми е. Някой правил ли е такъв опит?

                        Колкото до развитието - като гледам май Австрия ще остане все пак встрани от войната в крайна сметка.
                        Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                        Проект 22.06.1941 г.
                        "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                        Comment


                          Не, не се откъсват, който е включен, е вътре до победа или смърт.

                          Comment


                            За тях не бери грижа - то няма вече кво да прати ха ха

                            Иначе Воланд ако не губи време и вземе Данциг, Даниц може да излезе в почивка вече без Берлин и наградата на Пилота да си намери носител
                            Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                            请您死在地狱般的阵痛
                            [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                            きさまはしんでくださいませんか
                            [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                            Comment


                              Антантата приема условията на Остта. Като да се спрат и саботажите съответно през времето на примирието. Разрешен само политическо разузнаване и контрашпионаж срещу него.
                              Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                              请您死在地狱般的阵痛
                              [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                              きさまはしんでくださいませんか
                              [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                              Comment


                                Хубу, ако не мога да стигна до 23,59 на 7-ми няма да пращам повече десанти. И без това не постигнах особен успех, само си влоших коефициента.

                                Иначе и мен ме дразни, че за разлика от преди икономическите сгради се строят с дни, а като почне война трябва поне през 2-3 часа да проверяваш какво става, защото обикновено толкова трябва да се преместят армиите между две провинции. Дет се вика, ако на работа вървеше и не я пусках само от вкъщи нямаше да стигнете до Париж . Ама на, кот станало станало.

                                Comment

                                Working...
                                X