Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Симулация

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Качих по-голямата част от нещата на страницата на симулацията:

    Повечето данни, включително и голяма част от заповедите са там.
    Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
    Проект 22.06.1941 г.
    "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

    Comment


      Кога ще има нова симулация и на какво ниво ще бъде (политико-военна или изцяло операривно-тактическа)?

      Comment


        messire Woland написа
        Качих по-голямата част от нещата на страницата на симулацията:

        Повечето данни, включително и голяма част от заповедите са там.
        Ой, забравих да ти пратя дневника...
        albireo написа
        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

        Comment


          Imperial написа
          Ой, забравих да ти пратя дневника...
          Аз не съм забравил, но има ли смисъл?

          Comment


            Смисълът е, че той ги иска.
            albireo написа
            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

            Comment


              А, на дневниците държа определено
              Който има - да праща.

              За продължението - разработил съм едно вариантче, но още не е 100% готово - например тия дни правя примерните сражения, които ще са за ориентировка на играчите (и за да тествам системата). Имам още малко работа и предпочитам да обявя нещата след като са съвсем готови и изтествани.
              В общи линии смятам да има 2 екипа по 5 - максимум 6 човека. Аз ще определя един лидер, ще му дам началните данни, той ще си направи военните части, плановете и т.н. и после започваме.
              Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
              Проект 22.06.1941 г.
              "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

              Comment


                Хммм, текста в пощата се е бъгнал, а не искам да го пиша със задна дата (нема да е никакъв дневник тогава, като оставим, че не си го спомням добре, а и автентичността (това, което предполагам искаш) ще е нарушена). Утре (ако мина през офиса) или най-късно в понеделник, го имаш. Не го пратих, щот симулацията не се разви (според мен де, без въобще мнението ми да е миродавно), а и след, като нямаше бойни действия, счетох, че няма смисъл.

                Comment


                  Ще има ли развитие на проекта?
                  albireo написа
                  ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                  Comment


                    Ами мога да довърша формата, но ще трябва някой друг да я води - реално аз няма да имам време за това в близките месеци. В общи линии оставаше само да завърша последния вариант със сметките в ексел, така че да е пригледен и да опиша нещата така, че да може някой да ги води, като упътване един вид.
                    Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                    Проект 22.06.1941 г.
                    "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                    Comment


                      И аз имам доброто намерение, но да видим кога то ще се срещне със свободното време, за да си направят компания.

                      Comment


                        аууу игричката изгелжда :rock: , непремено трябва да се запиша за следващата, ама като ви знам какви маниаци сте, накрая, ще ме разстрелва някое наказателно зводче. :1087:
                        Кръвта из нашите гърди
                        не е съвсем изляна!
                        Народе, цял стани! Иди!
                        Че Македония въстана.

                        Comment


                          shadowsong написа
                          аууу игричката изгелжда :rock: , непремено трябва да се запиша за следващата, ама като ви знам какви маниаци сте, накрая, ще ме разстрелва някое наказателно зводче. :1087:
                          Наказателните взводове а запазени за чин от зам. началник-щаб нагоре. Иначе такива като нас ще се задоволят или със самоубийство или с прегазване (или умиране от страх когато разберат, че срещу техните неразгърнати 100 танка има към 1500 вражески :wo-oh: ).

                          А аз също съм голям ентусиаст за играта, тъкмо сега ми свърши сесията и ще мога да наглеждам фронта по-често Генералите да се събират и да почва пукотевицата (или огнестрелна или телеграфна). Единствената ми молба е водещият да даде няколко дни за разгръщане и установяване на комуникации между отделните звена.
                          „Аз, Драгомир, писах.
                          Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

                          Модератор на раздел "Военна Авиация"

                          Comment


                            Винаги готов !

                            Comment


                              Добре, хубаво, аз се надявам следващата седмица да подготвя нещата, но както писах и по-назад в темата - няма да имам време да се занимавам пълноценно, така че ще трябва друг Водещ ...
                              Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                              Проект 22.06.1941 г.
                              "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                              Comment


                                Има ли къде актуално да се прочете в подробности за играта (линка горе не работи)?
                                "Далеч съм от мисълта си"

                                Comment

                                Working...
                                X