Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Общи въпроси около играта

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    защото за да ги наградя допълнително трябва първо да спечелят. а така ... 8)

    Comment


      моля, погледнете тук http://www.boinaslava.net/forum/view...=105987#105987

      Comment


        Лонга (дълго ми е и нечленоразделно да го пиша цялото): нищо не ти пречи да наградиш най-добрите сред своите и без непременно да са победители.
        Даниц: а това дали не би могло да се приспособи като тактически елемент на индистриализъм?
        Голум: немрих един чужд корабен конструктор, писан на С+ графично доста готин. и достъпен,може да го използуваме, писал съм за него в "Кащткомпания"

        Comment


          Има мап едиторче, трябва обаче да се направи картата, иначе Гоги, сигурно може

          Comment


            Нещо напоследък съвсем нямам време, но се надявам скоро нещата да се променят. Та така - по ред:

            Сигурно е възможно въпросната игрица да се приспособи, но нямам абсолютно никакъв смисъл в това. Както отбелязах, на мен основният интерес ми е именно военната част и по личното ми скромно мнение , това което съм напарвил многократно превъзхожда упоменатата игрица като възможности и свобода на решенията, при все, че е по-стратегическо. Да не говорим, че е много по-лесно да навържа нещо мое със собствената ми система, отколкото да хвърлям усилие за нещо съвсем чуждо на нея.

            За въпросният корабен конструктор важи същото, макар че бих се замислил, ак овече не бях завършил моя. Лошото е, че въобще не мога да намеря време да изложа нещата в подходящ за качване формат - ще видя кога ще стане. Инак военният модел е готов и когато го кача ще проведа малък бета тест - отделно сухопътен и морски.

            За графиката - така както съм замислил играта подобна почти няма да има така или иначе - почти всичко е текстово (като изключим военната карта, на която ще ес представят обединенията с отделни абстрактни иконки).

            Comment


              Фук фук фук (не че се съмнявам де ) ама дай и ние да видим. Аз съм склонен да чета и в не пригледен вид. А корабният конструктор май на повечето хора няма да им тръгне. За графиката: на кой му трябва графика?

              Comment


                Е, ще го видиш когато го кача на сайта. Инак никога не е излишно малко фукане за повдигане на самочувстивето .

                Comment


                  Ами като искаш да ти се вдига...самочувствието : качи ги на сайта пък ние (малкото останали ентусиасти :cry: ) ще те похвалим.

                  Comment


                    Е и това ще стане, но трябва временце... пък то е кът.

                    Comment


                      Gaden Gogi написа
                      малкото останали ентусиасти :cry:
                      Абе ентусиасти още има Това, че съм замразил писането не означава, че ми е секнал ентусиазма Предполагам не съм сам, а има и други търпеливо чакащи
                      PEACE & LOVE

                      Comment


                        Ентусиасти-много. Но напоследък тук май пишат мазохистите
                        Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                        Неизвестен руски адмирал

                        Comment


                          Да бе , да ти перифразирам ли Ботевото "У нас свестните счита ги за луди". Инач аз си кроя планове ама без нужната информация се налага да се включват твърде много условности...но запазваме оптимизъм. Структурата на RN е почти готова.

                          Comment


                            Е, и? Структурата на Индонезийския флот хвана прах, ама още чакаме да почнем да строим )
                            Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                            Неизвестен руски адмирал

                            Comment


                              А ние строим, тайно Даже сме измислили имената на различните класове, не че има игрално значение но ще допринася за атмосферата:
                              Трайбъл, Блак Принс, Лондон, Тайгър, Венгард, Арк роял, Австралия, и др. като мога да измисля име и за всеки отделен кораб. Официално оповестявам че адмиралтейството ще издава походов бюлетин, да се предвиди място в ГАДИНО (или неговият аналог), останалите видове въоръжени сили също може да се присъединят.
                              А относно моята идея за олимпиада: последните дни по радиото непрекъснато съобщават за наши (български) постижения на разни олимпиади.

                              Comment


                                Хихихихи, за пореден път се убеждавам колко тромави и консервативни са в Британското Адмиралтейство. Открихте топлата вода уважаеми Накъдето отивате ние вече се връщаме
                                Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                                Неизвестен руски адмирал

                                Comment

                                Working...
                                X