Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Общи въпроси около играта

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Gaden Gogi написа
    Е аз пък се отказвам от играта
    Ш'та изкажа на другарката пък.
    По моя преценка съм обективен.

    Comment


      А водещият да вземе да ме махне от списъка с играчите че продължавам да получавам ЛС за доуточняване на разни съюзи и споразумения, а не е актуално.

      Comment


        Аз хубаво ще те махна оттам (вече го сторих), но това едва ли ще повлияе веднага. Защото сигурно хората рядко го поглеждат тоя списък.

        Comment


          Дай ми Британия моменталически, веднага, цялата, искам я, само за мен, аз давам кон на Г4

          Ричард 3-ти

          Comment


            Ок, твоя е (малко се изненадах, че оставяш любимите си поляци ).

            Comment


              не може ли персонална уния под моя скиптър?

              Comment


                Хе-хе, ти как мислиш? Инак можеш да си го поставиш като цел .

                Comment


                  ей, само някой да ми пипне Полша! ще го заточа в Индия

                  Comment


                    Въпрос: споменатите особенности в технологичното развитие, а именно необходимост от определен брой предприятия от даден вид за получаване на по-модерен вид единица, важи ли и за индустриалците?
                    Те могат ли да дистрибютират суровини между отделните държави?
                    Да притежават и/или наемат въоръжени сили (ако законодателството на страната не предвижда друго) за охрана, примерно ескортни кораби с цел защита на конвой преминаващ през опасна зона. Илисъздаване на запас орт оръжия с цел търговия в подходящ момент.

                    Comment


                      Всички изисквания от технологично естество важат за всяка от страните в играта (включително и за неигровите). Естествено, частниците могат да се занимават с търговия и в този смисъл с продажба на суровини, стига да няма някакви огринчения от законов характер. Същото важи и за въоръжените сили, макар че там нещата ще са като цяло силно ограничени от по-малките ресурси, с които разполагат частниците (пък и едва ли ще са много държавите, които легално биха разрешили съществуването на частни армии, струва ми се).

                      Comment


                        При положение че фирмата има клонове в няколко страни е ли наложително една от тях задължително да бъде избрана за седалище?
                        Ще може ли индустриалеца да бъде физически ликвидиран?
                        Ще съществува ли борса на ценни книжа и ако не ще може ли да бъде създадена?

                        Comment


                          По първият въпрос - да, седалището е там, където пребивава индустриалеца. От данъчна гледна точка зависи от конкретната държава, но вероятно на всяко място ще се плащат данъци върху конкретната дейност, провеждана там.

                          По втория въпрос отговорът е положителен.

                          По третият въпрос отговорът е отрицателен - нямам намерение да правя финансова симулация, така че финансовата част ще бъде пределено опростена (дотолкова, доколкото е необходимо за другите елементи).

                          Comment


                            Голъм ако до започването на играта никой не вземе Полша кой ще взема решенията за нея т.е. кой ще я управлява?
                            Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

                            Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

                            Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

                            Comment


                              Аз

                              Comment


                                Фуу, че и два пъти го написал да ме ядосва

                                Comment

                                Working...
                                X