Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нов Сайт, най-интересния според мен

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Нов Сайт, най-интересния според мен



    В момента го строим. Аз го оформям, а всичката информация е на Parabellum. Поздравления за неговия титаничен труд. Това е една тема, малко известна или популярна при нас, а трябва да е точно обратното.

    Хвърлете един поглед, гарантирам поне час четене
    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    #2
    Нов Сайт, най-интересния според мен

    Започвам да се изчервявам от думите ти."Титаничен труд"
    Просто това е една тема за колекционери и любители на Историческото Огнестрелно Оръжие
    То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

    Comment


      #3
      Сайтът наистина е много обещаващ - давайте в тоя дух.
      Аз на моя отдавна съм му замислил upgrade - скоро ще ви информирам, че сред толкова богати страници - чувствам моя като не за тоя портал
      Пак ще летим на бойните си коне, допрели лица да буйните гриви; пак ще прегазваме вражи воини, размахали саби над главите им. Ромеите ще отстъпват пред нашия устрем. Ще станем голяма, силна държава. Три такива държави ще има в света и една от тях ще е България.

      Comment


        #4
        давай давай, то аз вече се потискам че Бронята почва да й помръква блясъка срещу новата конкуренция
        albireo написа
        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

        Comment


          #5
          Абе неговият сайт си го бива.Ако той желае някаква помощ мога да му помогна.Стига да иска
          То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

          Comment


            #6
            Добре, много добре, Империал!!!
            Това е една доста интересна и малко мътна за мен тема, особено за въоръжението и рекрутирането на войските. Мога само да ви кажа да продължавате в същия дух!!! :tup: :tup: :tup:
            Нека Всевишний укрепи десницата на народа и войската, за да запази честта, правата и славата на Отечеството и на избраний от народа монарх. Да живее България!!!

            Comment


              #7
              всеки да погледне сайта отново! Официално стартираме
              albireo написа
              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

              Comment


                #8
                Много интересно, браво :tup:
                "If elections changed anything, they would be forbidden" ~ Kurt Tucholsky

                Comment


                  #9
                  И аз се присъединявам към похвалите - сайтът е великолепен - като стил и съдържание :tup:

                  Comment


                    #10
                    Благодаря,карате ме да се изчервявам.
                    Сега като се прибера в България, ще направя нови-професионални снимки на колекцията ми и те ще бъдат включени в сайта.
                    То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                    Comment


                      #11
                      Перфектен е сайта! БРАВО!
                      Канцлер на хазната

                      Comment


                        #12
                        Originally posted by "Sturmfuhrer"

                        Перфектен е сайта! БРАВО!
                        Ти чак сега ли го забеляза?
                        scharfschutze ®
                        _______________________________________
                        Мощта на оръжието се умножава по разума на този, който го използва.

                        Comment


                          #13
                          scharfschutze, ти виждал ли си наживо боеприпасите на Ме-109?Аз притежавам 7.92мм за МГ-17 и 20мм за МГ-151/20
                          Също така ми се намира 7.71мм за английските Викерс
                          То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                          Comment


                            #14
                            Originally posted by "Parabellum"

                            scharfschutze, ти виждал ли си наживо боеприпасите на Ме-109?Аз притежавам 7.92мм за МГ-17 и 20мм за МГ-151/20
                            Също така ми се намира 7.71мм за английските Викерс
                            Поздравления, Parabellum! На Ме-109 за съжаление наживо още не съм, но имам боеприпаси от Mannlicher - 8x50 и още други "ценности", като например оригинална германска каска. В скоро време ще си сложа снимка с нея като аватар, за да си сигурен, че е така. Тук има снимки на боеприпаси, картечници и оръдия на месера: http://me109.sofiacity.com
                            scharfschutze ®
                            _______________________________________
                            Мощта на оръжието се умножава по разума на този, който го използва.

                            Comment


                              #15
                              Не просто сега казах БРАВО!
                              Канцлер на хазната

                              Comment

                              Working...
                              X