Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Снимки от войната.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Май не е между краката (!?), а на колана. Стар жест на придаване на важност. Наполеончо и той си има любима всеизвестна поза.
    "No beast so fierce but knows some touch of pity."
    "But I know none, and therefore am no beast."

    (Richard III - William Shakespeare)

    Comment


      одзава
      из нета някъде хвърчаха едни 300 мб оцветени за сухопътните сс грисмарине и луфтвафе снимки. не знам дали те интересуват.
      относно конкретната снимка до адолф или по диагонал зад него е редер. май и дьониц беше наоколо.

      Comment


        Поради глупост съкратих имената на файловете и нямам идея сега кой какви снимки съдържа. Ще сложа само имената на държавите и рода войски. Ето линковете:
        1. Великобритания - СВ, КВВС, ВМС
        2. Вермахт
        3. Krigsmarine
        4. Луфтвафе
        5. Америка и гражданите й през войната
        6. Японските ВВС
        7. Американската армия
        8. Сбирщайн - От Швеция, през Франция до Бразилия
        9. СССР - всичко на куп, май без флота
        10. U.S. AirForce
        11. U.S. Army
        12. U.S. Navy
        13. Разни черно-бели снимки
        Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
        Неизвестен руски адмирал

        Comment


          Odzava написа
          имената на файловете
          :clown: Господ здраве да ти дава, от убави жени да не се отървеш, дано. :clown:

          :tup: Много мерси за снимките.
          "...а крилете биват всякакви-каза враната..."

          Comment


            Док Холидей написа
            одзава
            из нета някъде хвърчаха едни 300 мб оцветени за сухопътните сс грисмарине и луфтвафе снимки. не знам дали те интересуват.
            относно конкретната снимка до адолф или по диагонал зад него е редер. май и дьониц беше наоколо.
            Мисля е това което на мен ми пратиха и го сложих тук. Но да си призная повечето снимки на корабите съм ги виждал черно-бели. Но на харизах кон зъбите не гледах.
            За снимката - нормално е да са тримата. Това са първите немски подводници.
            Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
            Неизвестен руски адмирал

            Comment


              Парад на Вермахта на "Венцелплац" в Прага – интересно е до германските знамена да се види знамето на Чехословакия

              Comment


                Messerschmitt написа
                Парад на Вермахта на "Венцелплац" в Прага – интересно е до германските знамена да се види знамето на Чехословакия
                То това е само на Чехия, защото тогава ги отделят двете държави.

                Comment


                  След Мюнхенското споразумение Словакия се отделя. Интересно е, знамето на окупираната държава да се появява официално и то на парад до знамето на Третия Райх!

                  Comment


                    Я нещу немску и френску от мене
                    То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                    Comment


                      Едно линкче и от мен...

                      Веселая страничка для 404


                      Quae fuerant vitia, mores sunt.

                      Comment


                        Не, че е за тука, но не виждам къде да я сложа.

                        Този портрет е на генерал-лейтенант Муньос Гранде, командуващ 250-та
                        испанска пехотна дивизия. Тя беше по известна като "Синята дивизия".
                        Дивизията беше предоставена от генерал Франко на Хитлер като благодар
                        ност за германската помощ за франкистите. Ако не ме лъжи паметта тя дей
                        ствуваше на Изток докъм септември 1943-та, след което хитрия Франко си я поиска обратно. Това е от сп. "Сигнал". Както виждате приятели с
                        вашето съдействие започнах да се справям добре. Е при мен качеството
                        е по-добро, но моят файл е 62.1 МВ!
                        Attached Files
                        Last edited by еМГето; 07-03-2008, 05:15.

                        Comment


                          Юлиан Август написа
                          Едно линкче и от мен...

                          Веселая страничка для 404


                          Ako може едно-две въпросчета към снимките на този сайт?Най-долната ми прилича на хайнкели,аз ли се бъркам или действилелно немците не са ги приемали на въоръжение?И ако наистина не са приемани,и са тези самолети откъде се пръква тази снимка?Да не би да е някоя Гьобелсова ескадрила?Ето тук http://www.warbirdsresourcegroup.org/LRG/he100.html същата снимка и същата неразбория.Втората ми питанка е към снимка 7 броено от долу на горе.Това червеникаво оръдийце нещо ми бие на френско май? Или както ми е присъщо отново съм в грешка!
                          Last edited by bigbeer; 07-03-2008, 21:39.

                          Comment


                            що не сложите малко оригинални снимки не от сайтове някои ваши аз имам доста нонезнам как става

                            нямам и скенер
                            Last edited by тамбараци; 07-03-2008, 21:22. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение

                            Comment


                              Не се чете.
                              albireo написа
                              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                              Comment


                                Една снимка от лятото на 1944-та. Две гръмнати СУ-85. Любопитни герман
                                ци надничат в тях. Въпреки, че има потенциал производството и е прекра
                                тено в полза на танка Т-34/85. Произведени 2 050 машини.Любопитното е, че тези две са простреляни от "Тигър", който е трябвало те да гръмнат.Не
                                виждам, обаче попадения.Вероятно са ударени от дясно.
                                Last edited by еМГето; 15-03-2008, 06:15.

                                Comment

                                Working...
                                X