Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Снимки от войната.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Пробвай пак аз го отварям :!:

    Comment


      Що аз си го отворих без никакъв проблем и другия път ще сложа някоя друга снимка.Иначе сега търся и други подобни сайтове.
      Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

      Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

      Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

      Comment


        Тука показвам три снимки на Робърт Капа скоро ще сложа и още.Две от снимките както се вижда са от Омаха Бийч,а другата италиански полицай помага на американски войник.

        Иначе в момента търся някои готин сайт за снимки,но още не съм намерил.То иначе сайтове, колкото искаш ама аз търся нещо по специално :twisted: ама ще видим до къде ще е докараме.
        Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

        Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

        Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

        Comment


          Ето една според мен по специална страница за снимки от войната.Мисля че ще ви хареса.



          Едната снимка е от Първа гренадирска дивизия (ако не се лъжа) в Югославия.Снимката е с двамата германски войници, които прочистват път от мини поне така пишеше под снимката, макар че на мен ми изглежда че залагат :twisted: А другата снимка е от Пета пехотна дивизия на източния фронт (но не знам към коя група армии спадаха),където в момента войниците си почиват.
          Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

          Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

          Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

          Comment


            Най-красиво военно формирование от ВСВ







            albireo написа
            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

            Comment


              albireo написа
              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

              Comment


                Ima edin mnogo dobur site za vsiakakvi snimki, vsushtnost e nai-dobrata ot t.nar. image-banks, sus sigurnost povecheto ot vas go znaiat, no da go kaja vse pak - Corbis. Tam ima osven vsichki ostnali i snimki ot archivite, t.e. originalni snimki ot tzelia XX vek. Tursi se ujasno lesno, situt e mnogo burz. Ako ne ste registrirani snimkite izlizat s voden pechat po sredata, koeto sus sigurnost e nepriatno, no sled registratziata (ne otnema dori i 5 min.) vsichki snimki sa bez kakuvto i da e znak. Priatno tursene.

                Suvet: Napravete tursene po kliuchova duma "Bulgaria"! Izlizat naistina interesni rezultati, zashtoto tova sa snimki, koito sa publikuvani v presata i sa praveni ot mejdunarodni fotografi/fotojurnalisti. Interesno e da se vidi obrazut (bukvalno) na Bulgaria v ochite na sveta za poslednite stotina godini!!!
                This afternoon I know you like me, by tonight you're gonna love me

                Comment


                  Ето това наистина си заслужава. Разгледах всички снимки и наистина са добри и прочие...или почти всички...
                  "На рилеца герой
                  титан калимански,
                  герой от Булаир
                  с гърди от желязо
                  и воля от гранит."

                  Comment


                    20 юли 1944

                    Ето още една интересна от Омаха. Аз имам десетки снимки от операция Оверлорд и ако някой иска мога да сложа по-интересните. Наистина някои си заслужават

                    Comment


                      страшни снимки ... ето и малко от любимия ми сайт... не може да не го знаете http://www.aeronautics.ru/










                      офф трябва да се спра стотици са ... проверете линка
                      навигацията е малко гадна затова направо http://www.aeronautics.ru/archive/ww...01/page_01.htm

                      но това е само една от галериите , проверете все пак самия сайт , май там имаше още.
                      "Благородството задлъжнява"

                      Comment


                        Е нещо се бъгна е не съм я сложил ще пробвам пак. Ето и линк за всеки случай

                        Comment


                          albireo написа
                          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                          Comment


                            Manstein тази снимка е направо, както се казва "в гъза" много яка. Чесно ти казвам тази снимка е гледах точно 11 мин. без да отделям поглед от монитора.
                            Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

                            Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

                            Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

                            Comment


                              Сайтът е много добър затова трябва и двамата да благодарим на ConcreteDonkey

                              Ето от любимите ми - дано някой не ги е сложил по-рано

                              Май всички са от Омаха а може някоя да е от Суорд.

                              Comment


                                По дяволите защо не виждам снимките които съм сложил а само "рамките"????????
                                :evil: И бяха доста повече сега са само 3!!! Кажете ми как се казват тези за да мога да сложа останалите - всички си заслужават

                                Comment

                                Working...
                                X