Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Резултати от местните избори

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #31
    Originally posted by "anti"

    Господ да пази България от СДС.
    Бих казал от БСП да пази България.
    СДС са много назад спрямо БСП по вреди, нанесени на България. Спомни си близкото минало.
    scharfschutze ®
    _______________________________________
    Мощта на оръжието се умножава по разума на този, който го използва.

    Comment


      #32
      Е, явно за някои от участващите в дискусията БСП/СДС манията е все още нещо твърде живо. Хубаво щеше да бъде и ако това имаше някакво реално значение...

      Comment


        #33
        хъм

        Мисля, конфронтацията БСП/СДС не води до нищо ползотворно. Според мен именно на нея се дължи неуспешната политика на българските правителства през последните 13 години. Когато едните дойдат на власт, другите с цялата си енергия се опитват да ги предразполажот към гафове и отхвърлят всички техни решения (няма значение дали са добри), с единствената цел да ги използват срещу опонента си, когато му дойде времето. А би трябвало да е обратното - да се обединяват около добрите идеи, които ще са полезни за държавата България. В крайна сметка всички се бият в гърдите, че за тях най-важно е благополучието на държавата и народа, но май всичко е само думи, думи ....

        Така, че нека поне тук (на форума) загърбим тези спорове.
        Dulce et decorum est pro patria mori

        ОТТУКА ЗАПОЧВА РОДИНАТА -
        СЪС ГРОБ НА НЕЗНАЕН ЮНАК,
        НАД КОЙТО СМЪРТТА Е ПРЕМИНАЛА,
        СМЪРТТА НЕ И ВРАЖИЯ КРАК.

        Comment


          #34
          Originally posted by "gollum"

          Е, явно за някои от участващите в дискусията БСП/СДС манията е все още нещо твърде живо. Хубаво щеше да бъде и ако това имаше някакво реално значение...
          Има, но не знам ти защо не го виждаш.
          scharfschutze ®
          _______________________________________
          Мощта на оръжието се умножава по разума на този, който го използва.

          Comment


            #35
            Re: хъм

            Има, ако си вътре в тази ситуация (т.е., политическият ти свят се изчерпва с противоречието между комунизъм и демокрация). Но аз съм отвън и затова за мен това противоречие губи смисъл - виждам изкуствеността, залегнала в основата му. А това изкуствено противоречие е удобно на съвременната ни политическа класа, защото й позволява да замазва проблемите и да насочва по свое желание енергията на хората.

            Comment


              #36
              ?

              Originally posted by "anti"

              Господ да пази България от СДС.
              :? :evil: Най-големият вътрешен враг на България и българщината е била, е и винаги ще бъда Българската комунистическа партия (наименованията, с които се накипря, нямат никакво значение) :fire:
              Тов. Генералисимус, що не поведеш другарите къмто Сибир, там ще се овардиш и от СДС-то
              Si vis pacem - para bellum!

              Comment


                #37
                Originally posted by "Hauptmann"

                anti написа
                Господ да пази България от СДС.
                :? :evil: Най-големият вътрешен враг на България и българщината е била, е и винаги ще бъда Българската комунистическа партия (наименованията, с които се накипря, нямат никакво значение) :fire:
                Тов. Генералисимус, що не поведеш другарите къмто Сибир, там ще се овардиш и от СДС-то
                Нема лабаво :lol: :lol: :lol: :lol: Хе-хе-хе-хе-хе-хе

                Хе-хе, добра идея е това за Сибир. Там да си строят комунизма. Да видим кой ще стигне по-напред в развитието си. Не е зле да се изпробва.

                За някои сигурно резултатът е вече ясен, съдейки по страните, които са още по пътя към благоденствието, обещавано от комунистите. Остава да се потвърди от експериментатори. :tup:
                scharfschutze ®
                _______________________________________
                Мощта на оръжието се умножава по разума на този, който го използва.

                Comment


                  #38
                  е, вижте, трябва да се отбележи че в Китай също има комунизъм, но техния е къде къде по-човешки. Ние сме най-вече против съветския, ленински тип комунизъм, който пък от своя страна се изроди в... абе нямам думи в какво, то е толкоз ирационално :roll:
                  albireo написа
                  ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                  Comment


                    #39
                    Originally posted by "Imperial Friedrich"

                    е, вижте, трябва да се отбележи че в Китай също има комунизъм, но техния е къде къде по-човешки. Ние сме най-вече против съветския, ленински тип комунизъм, който пък от своя страна се изроди в... абе нямам думи в какво, то е толкоз ирационално :roll:
                    Всички големи фирми са изнесли производството си в Китай (много евтина работна ръка, ниски данъци...).
                    Това е политика, която цели задържане на някакво жизнено равнище, защото в противен случай не се знае какво може да се случи. Все пак Китай е ядрена държава и има над 1.5 милярда жители.
                    В големите им градове е относително добре, но провинциите им е "дива Индия".
                    scharfschutze ®
                    _______________________________________
                    Мощта на оръжието се умножава по разума на този, който го използва.

                    Comment


                      #40
                      re

                      е да всъщност тяхната икономическа система е капиталистическа
                      albireo написа
                      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                      Comment


                        #41
                        Тази тема мога да си я разпечатам като нагледен пример за тезата ми :lol: .

                        Comment


                          #42
                          хаха

                          Най-лошото в цялата ситуация, момчета, е, че Голъм е прав!!! Просто днес изборът е доста безсмислен.
                          Да гласувам за малката секира или за човека, който не подозира, че моят квартал съществува и е един от най-големите в София. Няма да се впускам в обяснения за това, че първо не върви да си избираме човек с прякор или пък, че съм обиден на Софиянски. Просто и двамата ще крадат и нищо няма ад се промени. Затова и не гласувах днес. Това също е един вид избор!!!
                          Нека Всевишний укрепи десницата на народа и войската, за да запази честта, правата и славата на Отечеството и на избраний от народа монарх. Да живее България!!!

                          Comment


                            #43
                            добре де даже кмета на New York краде, какво реално може да се направи по въпроса?... такава ни е системата и скоро няма да се промени качествено. Аз не мисля че тоя празен вот има някакъв смисъл. Софиянски може да краде, обаче разви ли София? Аз знам че в сравнение с предния кмет, сегашния на Варна (който го преизбраха както се очакваше) направи много за подобряването на облика на града, което е най-важното с оглед туристическия ни фокус. При това е подкрепен от БСП! А предния, който беше от СДС, за 8 години освен да се налапа нищо друго не свърши.
                            albireo написа
                            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                            Comment


                              #44
                              Импереца е прав.
                              Май доста от вас забравиха за дупките "Янчулевки" в София
                              То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                              Comment


                                #45
                                Не знам дали сте се поразходили из София, когато сте се върнали в България, но определено малко сте изпаднали в заблуда! Най-малкото трябва да сте забелязали на какво прилича пътя, по който се минава, когато пътуваш от летището към центура на града. Това е лицето на столицата пред всички чужденци - първото нещо, което се набива на очи. Така че нека не си говоим за точно за дупки по пътищата. Направиха се два-три големи ремонта със скрито бюджетно разпределение и се замазаха нещата. Просто не ми го хвалете Софиянски точно за благоустройството на пътищата...
                                Нека Всевишний укрепи десницата на народа и войската, за да запази честта, правата и славата на Отечеството и на избраний от народа монарх. Да живее България!!!

                                Comment

                                Working...
                                X