Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Резултати от местните избори

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #46
    ха ха ха, каня всички , които вярват в "просперитета на София" на разходка из Овча купел. пък после ще си говорим за Софиянски.
    "Лейкауф, один из высших командиров вермахта, с полным основанием употреблял местоимение «мы»: «мы», немецкие оккупанты; «мы», вермахт и СС, несем полную ответственность за убийства евреев и военнопленных, за голодную смерть многих жителей Украины. " Wolfram
    Wette

    Comment


      #47
      Добре,ако някой друг беше спечелил изборите какво щеше да стане?Щяхме да го чакаме поне три мандата за да си напълни гушата.
      То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

      Comment


        #48
        Аз пък продължавам да не приемам тезата, че всички крадат и трябва да се избере просто един по-добър управленец :evil: именно заради това не гласувах на втория тур, не ми се искаше да правя избор между по-малкото и по-голямото зло
        Ти си това,което е твоето най-голямо желание,
        каквото е желанието ти,такива са и мислите ти,
        каквито са мислите ти,такива са делата ти,
        каквито са делата ти, такава е и съдбата ти.

        Comment


          #49
          Абсолютно подкрепям Махадева!!!
          Нека Всевишний укрепи десницата на народа и войската, за да запази честта, правата и славата на Отечеството и на избраний от народа монарх. Да живее България!!!

          Comment


            #50
            Originally posted by "Parabellum"

            Добре,ако някой друг беше спечелил изборите какво щеше да стане?Щяхме да го чакаме поне три мандата за да си напълни гушата.
            Аз подкрепям Parabellum!
            Стоян Александров го видяхме като министър на икономиката в правителството на Жан Виденов.
            Чудя се на наглостта му, как може да се кандидатира за кмет на София, при условие, че е направил толкова много злини на България?! Човек без чест и достойнство. Смятам, че не е нужен повече коментар.
            scharfschutze ®
            _______________________________________
            Мощта на оръжието се умножава по разума на този, който го използва.

            Comment


              #51
              Е, така е. Макар че да гласувам за Софиянски само защото той вече си е напълнил гушата (сякаш не знам всички, че такова нещо няма - грабят до последно), пък ония още не е, не е точно в мой стил (това си е баш "по-малката злина"). Аз се чудя на наглостта на Софиянски да се кандидатира за кмет при положение, че толкова много злини е причинил на София, ама явно има основание човекът, щом спечели.

              Comment


                #52
                Абе то си е така

                Какви точно злини е причинил Софиянски на София? Така, както си го написал, много общо звучи, малко повече конкретност, please.
                "If elections changed anything, they would be forbidden" ~ Kurt Tucholsky

                Comment


                  #53
                  Е, аз не съм следовател (може би ). Доколкото знам - обичайните свързани с присвояване на големи парични суми...

                  Comment


                    #54
                    ха-ха

                    Originally posted by "gollum"

                    Аз се чудя на наглостта на Софиянски да се кандидатира за кмет при положение, че толкова много злини е причинил на София
                    Доста олекваш с таквиз голословни твърдения В същия дух мога да привлека вниманието ти върху дългогодишните банкови изяви на субекта от с. Илия 8)
                    Si vis pacem - para bellum!

                    Comment


                      #55
                      Re: Абе то си е така

                      Е, не казвам, че мога да докажа нещо (ако можех нямаше да съм този човек, все пак). Всичко, което написах е резултат от разговори с хора, които по един или друг начин са се сблъсквали с корупцията в софийската община при Софиянски. Настина са свидетелства от втора-трета ръка, но аз не съм следовател и малко трудно ще разполагам с друг достъп до информация. Да не говорим, че повечето твърдения свързани с политикатка (да не река всички) на този Форум са с подобен произход - някак не върви да получавам точно такива критики .
                      А иначе не бих имал нищо против "да поолекна" малко - нещо съм натрупал излишни килца напоследък .
                      А, честно казано, не се сещам - кой е субекта от "с. Илия"?

                      Инак - ако смятате, че Софиянски е честен човек и не е вършил никакви делавери по време на двата си мандата - кажете го, не ви спирам .

                      Comment


                        #56
                        Е,

                        Тъй като аз съм далеч от Родината и не мога да вляза в час с тези наболели проблеми се въздържам от всякакво мнение по въпроса.Това не значи ,че не се интересувам от него.Просто ми е доста неудобно да коментирам нещо ,за което съм слабо подготвен.Едно знам обаче със сигурност .

                        Мразя Комунистите
                        То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                        Comment


                          #57
                          Originally posted by "gollum"

                          А, честно казано, не се сещам - кой е субекта от "с. Илия"?
                          Е, Стоян Александров, де...то, даже пълното му име мисля, че беше Стоян Илиев Александров...не, че това е важно...
                          чудя се, ако БСП бе представило по-сериозна кандидатура от тази на Александров, дали можеше да постигне по-добър резултат :roll: или всеки червен кандидат за кмет в София би трябвало да приеме края на своята политическа кариера... :o
                          Ти си това,което е твоето най-голямо желание,
                          каквото е желанието ти,такива са и мислите ти,
                          каквито са мислите ти,такива са делата ти,
                          каквито са делата ти, такава е и съдбата ти.

                          Comment


                            #58
                            Re: Е,

                            За София не знам как е, но във Варна определено има някакъв напредък. Определено сега е по-приятно да се разходиш из града (поне в централната част ) в сравнение с преди няколко години. Затова и гласувах за Кирил Йорданов. Не за политическата сила, която го подкрепя или някакви други политически съображения, а защото човека малко или много направи нещо за Варна. А колко е крал той си знае, но явно е останало нещо и за града. :lol:
                            Dulce et decorum est pro patria mori

                            ОТТУКА ЗАПОЧВА РОДИНАТА -
                            СЪС ГРОБ НА НЕЗНАЕН ЮНАК,
                            НАД КОЙТО СМЪРТТА Е ПРЕМИНАЛА,
                            СМЪРТТА НЕ И ВРАЖИЯ КРАК.

                            Comment


                              #59
                              Originally posted by "Parabellum"

                              Мразя Комунистите
                              И аз

                              Съгласен съм с гледната точка на Neonix - не ми интересува чак толкова дали някой е крал или не, щом е направил нещо за града и не се е набърквал в прекалено шумни скандали. Не твърдя, че е хубаво кметът да е корумпиран, но след като няма доказателства, ще трябва да се придържаме към презумпцията " невинен до доказване на противното".
                              "If elections changed anything, they would be forbidden" ~ Kurt Tucholsky

                              Comment


                                #60
                                Е, тогава всички вие с чиста съвест сте гласували за Софиянски (макар, Рамблер, защо като толкова го фаресваш не го подкрепи още на пръвия тур?). А пък аз не съм гласувал за него по очевидни причини.
                                Хауптман, не съм твърдял никъде, че опонента на Софиянски на втория тур е с нещо по-добър от него (може даже и по-лош да е). Именно това беше и моята теза - не виждам разлика в избора между двамата. Вие виждате разлика, но не в личностните им качества, а единствено в политическата им принадлежност (поне съдейки по това, което сте написали по-горе). За мен обаче това не е съществена разлика, вече обясних защо...

                                Comment

                                Working...
                                X