Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ф-35 - икономически провал?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Това ясно, въпроса е що им е нещо дето не става и после ще седи в склада
    Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.

    Comment


      Sailor_Malan написа Виж мнение
      Това ясно, въпроса е що им е нещо дето не става и после ще седи в склада
      Еми щото производителя трябва да го продаде. Как защо.

      Comment


        Ми като иска да го продаде, да го е доизкусурил овреме, не да го доизкусурява в движение.
        Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.

        Comment


          Ми като иска да го продаде, да го е доизкусурил овреме, не да го доизкусурява в движение.
          Ами опитаха, ма не се получи. Толкова мащабна тестова програма с толкова много прототипи и предсерийни машини май до сега не е имало в историята. Че те даже C\B не са влезли на въоражение а вече имат трета генерация на софтуера дето ще се доправя още две години. На първо четене не се сещам за масов самолет с толкова родилни мъки. И това в държавата стожер в самолетостроенето. Ще видим кога на сената и на партньорите ще им писне от цялата работа.

          Голъм, не разглеждах политическата част а тактически възможности. Ако вземат F-35A, получаването му, формиране на ескадрили и достигане на някво добро ниво на бойна готовност ще минат 10 години. А до тогава я хамилата я хамиларя.
          This is my signature. There are many like it but this one is mine.

          Comment


            Theft of F-35 design data is helping U.S. adversaries -Pentagon

            "A lot of that is being stolen right now and it's a major problem for us"

            Comment


              Значи да чакаме скоро J-35. Въпросът е кой идиот е оставил такава важна информация с достъп до мрежата. Това са години усилия на десетки хиляди хора и стотици милиарди долари откраднати за няколко минути. Според мен такава кражба е навъзможна без вътрешен човек в Локхийд или Пентагона. Под-изпълнителите сигурно са лесна плячка, но те имат само пърченце от пъзела. Едва ли някой им дава цялата информация по проекта.
              This is my signature. There are many like it but this one is mine.

              Comment


                Някой ползва много фотошоп, но с повечко хаквания може и да успее да го построи

                Comment


                  Amazon написа Виж мнение
                  . Според мен такава кражба е навъзможна без вътрешен човек в Локхийд или Пентагона.
                  Китайци - има в Америка.
                  И в Локхийд (Пентагона), също.
                  П.С.
                  Може би това - е замислен ход от Съединените щати. Целта - финансова разруха китайската армия.
                  http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

                  Comment


                    Норвежците си увеличават поръчката за F-35А с 6 самолета и ще ги докарат до 52 броя. Сериозна работа. И ще вложат към 10 милиарда долара. Искат да участват в разпределението на Арктика хората и инвестират в подходящо оборудване овреме
                    От ПАН

                    А и с тяхната си универсална ракета въздух-повърхност дето я коментирахме на предната страница, направо си стават основен играч в региона
                    This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                    Comment


                      Просто красива снимка

                      Click image for larger version

Name:	F35refuels-thumb-560x839-178559.jpg
Views:	1
Size:	385.0 КБ
ID:	536718
                      „Аз, Драгомир, писах.
                      Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

                      Модератор на раздел "Военна Авиация"

                      Comment


                        Самолетчето определено е симпатично. Не е фотомодел като F-22, Т-50 или Су-35 но в никакъв случай не е грозно. Добре че не избраха другият прототип който приличаше на тухла четворка. А снимката я видях днес сутринта и първата ми мисъл беше "От кого се крие това смолетче?" Ама още е тинеджър, скоро ще порасне и другите хищници ще се крият от него.
                        This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                        Comment


                          Изглежда южнокорейският търг се е провалил. Закупуването е трябвало да стане от американското правителство (не от производителя), последно за 60 F-35 са искали 9 или 10 млрд., но всъщност цената щяла да се определя за всеки самолет при доставката. Т.е. още няма сигурна цена и срок на производство, възможно е и южнокорейците да се притесняват да купят първите бройки. Странно е и, че Еврофайтър и Боинг са искали повече от 7.5 млрд. за 60 самолета.

                          Comment


                            за 60 F-35 са искали 9 или 10 млрд
                            Ами значи същата цена като за Норвегия.
                            This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                            Comment


                              Както написах цената е пожелателна/ориентировъчна. Истинската цена е щяла да се разбере при доставката, но няма сделка.

                              Comment


                                Тая красива снимка по-горе изглежда все едно танкера има цирей
                                Закупуването е трябвало да стане от американското правителство (не от производителя), последно за 60 F-35 са искали 9 или 10 млрд., но всъщност цената щяла да се определя за всеки самолет при доставката.
                                Е по-скоро правителството трябва да разреши продажбата(всъщност май всякакви подобни сделки се одобряват в Сената) ама за да ги продаде първо трябва да ги купи. Най-накрая и корейците като саудитците ще вземат да си закупят EF-2000 или ще се договорят с Боинг за още F-15K, които да се досглобяват в Корея и ще си икономисат едни 2 милиарда долара
                                Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.

                                Comment

                                Working...
                                X