Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Барът където пилотите отмарят след полет и си приказват над чаша водка.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Валбо, прочете ли статията? Или проверяваш в устава?
    "No beast so fierce but knows some touch of pity."
    "But I know none, and therefore am no beast."

    (Richard III - William Shakespeare)

    Comment


      http://science.howstuffworks.com/tra...ign=hswaccount

      Авиационен тест. Нещо се изложих с 20 от 30.
      This is my signature. There are many like it but this one is mine.

      Comment


        Аз се изложих още повече - 19. Ама не ми хареса въпроса за F-15 Еagle.


        thorn

        Средновековните църкви в България

        Comment


          Amazon написа Виж мнение
          http://science.howstuffworks.com/tra...ign=hswaccount

          Авиационен тест. Нещо се изложих с 20 от 30.
          Е че как няма? Те повечето въпроси са в стил "пътечка в Индонезия". Под половината въпроси всъщност се отнасят за някакъв значим авиационен проблем, останалите са фактология от справочници от типа на колко галона гориво носи някакъв конкретен модел самолет.

          Thorn написа Виж мнение
          Аз се изложих още повече - 19. Ама не ми хареса въпроса за F-15 Еagle.
          Американци какво да ги правиш. Ако не вкарат пропаганда не се чувстват спокойни.

          Comment


            28, ама поне при два отгатвах ей така.

            Comment


              Thorn написа Виж мнение
              Аз се изложих още повече - 19. Ама не ми хареса въпроса за F-15 Еagle.
              F-4 ли сложи? Аз се колебаех но накрая пляснах 15ката.
              This is my signature. There are many like it but this one is mine.

              Comment


                Аз сложих Ф-4, ама на мен ми се струва, че това е правилния отговор. Иначе аз изкарах 17, но на сигурно половината отгатвах. Но поначало нямам кой знае какви знания в областта.

                Comment


                  gollum написа Виж мнение
                  Аз сложих Ф-4, ама на мен ми се струва, че това е правилния отговор. Иначе аз изкарах 17, но на сигурно половината отгатвах. Но поначало нямам кой знае какви знания в областта.
                  И според мен това е правилния отговор. Ф4 е много по-доказан в битки самолет от Ф15.

                  Comment


                    Въпроса е: Which is considered one of the most successful fighter planes in history?
                    И F-15 си е правилен отговор. Сравнете колко свалени F-4 и колко F-15 има(заедно с експортните). Твърди се, че F-15 е свалил над 100 самолета при нито една загуба. Това ако не го прави one of the most successful...

                    Comment


                      26.
                      С пистолет и добра дума се постига много повече,отколкото само с добра дума

                      Comment


                        21, ама поне 5 бяха на късмет.
                        Иначе и аз отговорих Ф4.
                        Това колко е свалил Ф15 не мисля че би могло да е фактор, като се има предвид колко, срещу кого и при какви условия се е бил.
                        Освен може би в Ирак не знам дали се срещал с други изтребители от неговото поколение.

                        Comment


                          Click image for larger version

Name:	0,,19005727_401,00.png
Views:	1
Size:	39.1 КБ
ID:	553101
                          This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                          Comment


                            Amazon написа Виж мнение
                            [ATTACH=CONFIG]30334[/ATTACH]
                            Вай-вай-вай..

                            Comment


                              http://www.novinite.com/articles/173...,+Boeing+Parts
                              Това не знам дали е истинско. Американска фирма ще строи завод за самолетни части за 9 милиарда лева в София. Ще се произвеждат части от горивната система и крилата за Боинг, Еърбъс, Бомбардиър и Ембреър.

                              Edit: Не намирам никакъв друг източник. Явно закъсняла първоаприлска шега. Не разбирам на кой полу-идиот са му смешни такива неща.
                              This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                              Comment


                                Тези от новините.ком, май нещо грешно са преписали

                                В "Капитал" пишат: "Американската компания Woodward започва да изгражда предприятие в България, в което ще произвежда части за самолетите на световни производители като Airbus и Boeing. Това ще е първото дружество в страната, което ще работи за световната авиоиндустрия. Чрез регистрираната тук "Уудуърд България" през следващите три години американският инвеститор ще вложи над 9 млн. лв. в подготовката и оборудването на цех за електромеханични компоненти и възли за сектора."
                                "Hit First, Hit Hard and Keep on Hitting" - sir Jackie Fisher

                                Comment

                                Working...
                                X