Съобщение

Collapse
No announcement yet.

рапирата/шпагата/катаната

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #46
    Е да, знам. Всъщност аз скоро мога да добавя кирилизация тук, като остане време... пратиха ми скрипт за него и трябва да измисля как да го интегрирам.
    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    Comment


      #47
      Originally posted by "Parabellum"

      Недейте така.Човекът живее в Австралия,може там да няма крилица на ПС-то му.
      Longanlon, по-спокойно. Не е достойно да се отнасяш с такова неуважение към мнението на останалите и към самите тях. Уважавай за да те уважават и теб. Какво толкова има, че написаното е на латиница? Е, малко по-бавно се чете, но не е болка за умиране. Аз като се сетя, първия пост го написах на латиница, защото не бях сигурен дали ще се чете безпроблемно от останалите. Тогава никой не се направи подобна бележка.

      Що се отняса до мнението на Batko Charly, човекът има поглед върху нещата.


      Хе-хе, Парабелум, да му изпратя ли една "кирилица"?! Сигурно ще му свърши работа. При теб поне, гледам, добре се държи.
      Хората в нормалните държави нямат безценните www.free.techno-link.com, data.bg, free.evro.net, bubu.to, arenabg.com...


      Batko Charly, ако нямаш FlexType, мога да ти го изпратя или да го кача някъде и да си го изтеглиш. Не е проблем.
      scharfschutze ®
      _______________________________________
      Мощта на оръжието се умножава по разума на този, който го използва.

      Comment


        #48
        Mnogo si naejen , mnitelen i nikak ne mi haresva tona ti. Iavno ti lipsvat osnovni urotsi po obnoski. Mai ti obichash da se ejish po printsip, shtoto kat ti gledam niakoi ot drugite postingi tva se iaviava osnoven element v diskusiite ti.
        Kakto i da e, za tvoe svedenie, chovekat koito mi govoreshe za dalga na Samuraia beshe prepodavatel tochno po boravene s iaponski orajia. I ako malko ot malko poznavash duhat na Bushido, ne ta znam tochno kakvo si uchil za Iaponia, no mai ne si zapoznat s fatalistichnia determinizam i pr. Hodi nakarai edin evropeiski blagorodnik da se samoubie za da spasi chesta si, pak posle ela mi govori gluposti za filmi ma ninji i pr.

        Uspeh vse pak!
        Contra la estupidez, hasta los dioses luchan en vano.

        Злобата крепи човека, а мързела го грози!
        (собствен патент)

        Comment


          #49
          Profesore Longanlon...

          Batko Charly, ако нямаш FlexType, мога да ти го изпратя или да го кача някъде и да си го изтеглиш. Не е проблем.
          Niamam kirilitsa na PC-to i dori da sloja bukvi, sha triaa da pisha kato idiot s po 2 prasta, shtot nivga ne sam polzval komputar s balgarska klaviatura. Biaha mi dali ein link, kadeto online direktno obrashtashe latinitsata v kirilitsa. Ako sluchaino niakoi ima neshto podobno, davaite! Ili dano mastora tuka sloji avtomatichen converter, da mi ulesni jivota...
          Contra la estupidez, hasta los dioses luchan en vano.

          Злобата крепи човека, а мързела го грози!
          (собствен патент)

          Comment


            #50
            za Kirilitsata

            виж, можеш да ползваш фонетичната кирилица, която е 1 към 1 с латиницата (освен тия букви дето не са същите, но ще се оправиш).
            albireo написа
            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

            Comment


              #51
              Така е. Аз също пиша на т.н. фонетична клавиатура по десетопръстната система. Несъответстващите букви при нея са малко и не са проблем да се научат. Безпредметно е да се учи и БДС. Една система да се знае е достатъчно.
              Ще ти изпратя ЛС с допълнителна информация. Нека не разводняваме темата.
              scharfschutze ®
              _______________________________________
              Мощта на оръжието се умножава по разума на този, който го използва.

              Comment


                #52
                оф, да бе, знам 4е звуча като последния тъпанар...
                сори, личните проблеми не прощават, очевидно.

                Comment


                  #53
                  Originally posted by "Longanlon"

                  оф, да бе, знам 4е звуча като последния тъпанар...
                  сори, личните проблеми не прощават, очевидно.
                  Sha sa opraish, de sha idesh? Are Vesela Koleda i Ch.N.G. na parvo vreme pak posle pak sha spisvame!
                  Contra la estupidez, hasta los dioses luchan en vano.

                  Злобата крепи човека, а мързела го грози!
                  (собствен патент)

                  Comment


                    #54
                    Niaash dert bre!

                    Е айде стига, я по темата!

                    Какво ще кажете за тези доспехи.

                    Самурай в могами-до


                    Самурай в хатомуне-окегава-до


                    доспех татами-до


                    Доспех тати-до

                    и за който го интерисуват японските доспехи :

                    Comment


                      #55
                      А сега за катаната



                      Comment


                        #56





                        Comment


                          #57
                          Браво, Зверо!
                          Красота!
                          scharfschutze ®
                          _______________________________________
                          Мощта на оръжието се умножава по разума на този, който го използва.

                          Comment


                            #58
                            Никак не е зле човек да си има един такъв.




                            scharfschutze ®
                            _______________________________________
                            Мощта на оръжието се умножава по разума на този, който го използва.

                            Comment


                              #59
                              бе мене някак по-ме интересува европейското оръjие...

                              Comment


                                #60
                                Шишовете за грил имаш предвид?
                                :lol:

                                Comment

                                Working...
                                X