явно, плюс акъл.
Съобщение
Collapse
No announcement yet.
Новото поколение руска бронирана техника
Collapse
X
-
кало написа Виж мнение
Продолжение твоего видео (серийная модель)
Такая техника нужна в армии.
Comment
-
Правилно, за Русия са си добри камиони - опростени, непретенциозни, без електроника, навсякъде се намират резервни части... Я само помислете ако закъсате около совхоз "Красный Октябрь" от къде взимате резервна джаджа
Но за да пробият зад граница им трябва още доста, там конкуренцията е тегава.
Comment
-
Сун Дзъ написа Виж мнениеНо за да пробият зад граница им трябва още доста, там конкуренцията е тегава.
Comment
-
ОТ:
Сун Дзъ написа Виж мнениеПравилно, за Русия са си добри камиони - опростени, непретенциозни, без електроника, навсякъде се намират резервни части... Я само помислете ако закъсате около совхоз "Красный Октябрь" от къде взимате резервна джаджа
Но за да пробият зад граница им трябва още доста, там конкуренцията е тегава.
Същото е при колите, пикапите и джиповете. 80% са си американски марки (Хонда, Форд, GM). Единственото изключение са Тойота и Нисан, но те си имат традиции в САЩ от 70-те. Даже Нисан взеха и те да се местят в САЩ. 100% от електрическите им коли се произвеждат в завод в щатите(за сега четвърт милион годишно).This is my signature. There are many like it but this one is mine.
Comment
-
Работата е там, че в случая не става дума за БТР, а за много по-добре защитена, същевременно - по-лека БТ. Не е нищо ново в световен мащаб - както казах, там отдавна има MRAP. В случая е руското разбиране за такъв. И двата показани са значително по-добри от БТР-ите, изброени от теб и по защитеност, и по скорост (на нормален път и по пресечен терен)
Кало, ти уж имаше чувство за хумор!!!
Иначе погледнато то и МТЛБ е създадено като брониран транспортьор и лек тягач но започват да го ползват като БТР и в Бг а и в Полша има опити за създаване на БМП на негова база. Думата ми е, братушките имат склонност към показуха, от раз не бива да им вярваме като влезе новата им техника в експлоатация тогава ще коментираме!За осъдените на живот и смъртта е приключение!
Comment
-
Amazon написа Виж мнениеОТ:
В САЩ също е нещо подобно на това което описваш. Има общо-взето две марки работни добичета (от самосвали през военни камиони до бетонобъркачки) GMC и MAK. Неописуемо грозни, квадратни, изглеждат като произведени през 60-те, опростени и без много електроника. И на-важното изключително здрави. И се издържат само от вътрешния пазар (САЩ и Канада). Никъде по пътищата няма да видиш разни европейски красиви и нежни балерини от типа на Волво, Скания, Мерцедес и т.н.
Същото е при колите, пикапите и джиповете. 80% са си американски марки (Хонда, Форд, GM). Единственото изключение са Тойота и Нисан, но те си имат традиции в САЩ от 70-те. Даже Нисан взеха и те да се местят в САЩ. 100% от електрическите им коли се произвеждат в завод в щатите(за сега четвърт милион годишно).
Comment
-
кало написа Виж мнение
Извинявайте за простотията, че се самоцитирам, но най-интересното при тоя модул (говори се, че 30мм 2А42 може да бъде заменено с новото 45мм автоматично оръдие с телескопични боеприси) е автоматично търсене и откриване на цели, включително отделни хора, както и напълно автоматичния им захват и водене. Демек - на оператора му се налага само да натисне копчето за "огън"... При захват операторът на Корнет не следи ръчно целта, както е при предишни образци, а е свободен да търси нови цели.
т.нар. УР с НДЦ (неконтактен датчик на целта) е вариантът на ракета за Корнет с ОФ бойна част, взривяна по зададени координати (над окоп, вътре в сграда и прочее)
Comment
-
tconiotconev написа Виж мнениеОт кога Хонда стана американка марка?
Извинявам се за отклонението.
(говори се, че 30мм 2А42 може да бъде заменено с новото 45мм автоматично оръдие с телескопични боеприси)Last edited by Amazon; 30-08-2013, 18:25.This is my signature. There are many like it but this one is mine.
Comment
-
Amazon написа Виж мнениеКухулин ми каза че си играя с бластери
Comment
-
Кухулин написа Виж мнениеТе също обичат да си играят с бластери.This is my signature. There are many like it but this one is mine.
Comment
Comment