Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Български патрони

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #61
    valo написа
    Абе, имам няколко..... Само не казвай, че имаш със синя хартийка, че ще се разболея.
    Значи с розова хартийка имате и не казвате а.като се върнах в гадната Америка започнахте да се хвалите. :cry:
    Значи ще трябва да чакам до следващият път.
    То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

    Comment


      #62
      .
      Last edited by ; 22-03-2006, 07:20.

      Comment


        #63
        Нема го.Скрил съм си колекцията патрони то себе си.Две седмици я търсих нема я.Това мойто на склероза мяза.Баси!
        То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

        Comment


          #64
          .
          Last edited by ; 22-03-2006, 07:20.

          Comment


            #65
            Имам приятел, дето като не може да намери нещо, вика КОС и му го намират, ама после не щат да му го върнат...

            Comment


              #66
              До Парабелум

              :nworthy: Така е като не щеш да общуваш с нас! За розовата хартийка ставаше дума. Като, че ли на едно място, по едно време, при един човек имаше едно такова розово патронче. Да не бяха и две три.:fire: Ама дали е останало нещо не съм сигурен. Тия дни беше. Ще взема да го попитам. Дано е останало нещо :nworthy: :shrug:
              От както е изобретен барута, ангелите не участват в сраженията на хората!

              Comment


                #67
                Искам и аз! Освен това съм тук (в БГ) и имам какво да предложа... Например боксер патрон за Снайдер, или 6.5 мм Арисака, или 42 Смит-Уесън с клеймо на Келер и Ко. Имам и други интересни патрони за размяна, така че ако може да се направи нещо за патрон с розова хартийка, ще съм много доволен.

                Comment


                  #68
                  .
                  Last edited by ; 22-03-2006, 07:21.

                  Comment


                    #69
                    танкиста от Харков написа
                    :nworthy: Така е като не щеш да общуваш с нас! За розовата хартийка ставаше дума. Като, че ли на едно място, по едно време, при един човек имаше едно такова розово патронче. Да не бяха и две три.:fire: Ама дали е останало нещо не съм сигурен. Тия дни беше. Ще взема да го попитам. Дано е останало нещо :nworthy: :shrug:
                    Виноват, два дена не съм влизал тук.
                    тези телефонни номера където ми ги даде нещо не вършат работа.Аз на няколко пъти ти се обаждах за да се видим, обаче никой не вдига телефона.На ГСМ-то ти звънях, после на домашният и няма, нямааааааааааа :cry:
                    Пък после мене обвиняват , че съм несериозен :cry:
                    Аз сума ти пушкала си накупих, само твоите приклади останаха и сега какво да правя? :cry:
                    То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                    Comment


                      #70
                      Да, да

                      :nworthy: Цяло село и цяла София и цяла България може - той не може:nworthy: :1087: :fire:
                      Това на майтап. Иначе отговарям все още на тия телефони и си бях в къщи. Жалко че се разминахме. Бях ти приготвил и още неща за потрес на духа(и подаръци), но като се разминахме, значи така е било писано. Да си ги имам и да си ги кътам аз. И взех, че се отказах от разкарването им. Ще ги потегна и ще ги сложа на стената до други техни другарчета. За кеф на окото и душата. И моята и на гостите ми. Абе кеф!
                      От както е изобретен барута, ангелите не участват в сраженията на хората!

                      Comment


                        #71
                        танкиста от Харков написа
                        :nworthy: Цяло село и цяла София и цяла България може - той не може:nworthy: :1087: :fire:
                        Това на майтап. Иначе отговарям все още на тия телефони и си бях в къщи. Жалко че се разминахме. Бях ти приготвил и още неща за потрес на духа(и подаръци), но като се разминахме, значи така е било писано. Да си ги имам и да си ги кътам аз. И взех, че се отказах от разкарването им. Ще ги потегна и ще ги сложа на стената до други техни другарчета. За кеф на окото и душата. И моята и на гостите ми. Абе кеф!
                        Ти ми даде този ДжиЕсЕм номер 0888438403-написа ми го в Лично Съобщение и също така и на имейла-аз няколко пъти ти звънях на този номер, но никой не вдигаше :cry:
                        То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                        Comment


                          #72
                          :tup: Да бе да, не го вдигам! Още си го вдигам добре, дори телефона. Но!?! сори, ама кофти ! :fire: Друг път, с други хора и пр.

                          Виждам грешка в последната цифра GSM е 0888-438-402 Вероятно това ни е разминало! Жалко!!!:shrug:
                          Last edited by танкиста от Харков; 13-06-2005, 13:51.
                          От както е изобретен барута, ангелите не участват в сраженията на хората!

                          Comment


                            #73
                            танкиста от Харков написа
                            :tup: Да бе да, не го вдигам! Още си го вдигам добре, дори телефона. Но!?! сори, ама кофти ! :fire: Друг път, с други хора и пр.
                            Дай да преминем към ЛС-та какво ще кажеш а?Тук темата е за патроните!
                            То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                            Comment


                              #74
                              Не е в голяма връзка с темата но все пак е интересно.
                              Един снаряд или по-точно гилзата от такъв.Намерен е в района на Софияленд заедно с 2 щика и 1 каска(в много лошо състояние).Незнам длаи ви е известно но там е имало погреби.И се намира туй онуй.
                              Извинявам се за лошото качество на снимките правени са с WebCamera
                              За пояснение на надписите:
                              Up - Лъв с цифра 2 над него
                              Left - Буква Р и трикръгчета
                              Righ- 1940
                              Down - 7,5см Д 22 Т а над него има малкка щампа представляваща същите тези кръгове но под тях надпис "МА2"
                              По-подробна информация за обозначенията не мога да дам.


                              П.П.
                              Върши чудесна работа като пепелник :tup:
                              Attached Files

                              Comment


                                #75
                                .
                                Last edited by ; 21-03-2006, 13:13.

                                Comment

                                Working...
                                X