Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Като малки играли ли сте си с пластмасови воиници?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #76


    аз си имам лего от пиратските и рицарските серии и разни фигурки от стратегическите книги игри и още разцъквам като имам време пък и използвам моделите като подготвям някоя идея за разказ доста ми помагат
    bulgaria on three seas

    Comment


      #77
      Като малък имах 33 каубоя /помня им още числеността/, 62 индианеца, 70 рицари, гладиатори и т.н., 53 съвременни войници, 16 кирасири и хусари - конни от времето на наполеон, 10 войника от октовмврийската революция /оловни/
      П.В.

      Comment


        #78
        Кирасирите и хусарите какъв мащаб са?
        Last edited by Док Холидей; 16-02-2005, 15:30. Причина: граматически!!!
        Pro Deo fide et Paria

        Comment


          #79
          dadga написа
          Кирасирите и хусарите какъв мащаб са?
          Aз пък да се похваля че си донесох от Париж италерски английски Light Dragoons в 1/72, много здрави фигурки, а при първа възможност ще си домъкна и кралски хусари
          Can't talk! Got to Shoot!

          Comment


            #80
            Те не са мащабни , защото бяха купувани като за дете, а не за моделист, но дакажем, че фигурките бяха 4-5см.Лошото е, че бяха излети заедно с конете.Те руснаците така ги правеха едновреме
            П.В.

            Comment


              #81
              Дайте сега и аз да се похваля- освен стандартната орда от 130 пластмасови войника, имам и 6 оловни от Петербург (много са красиви, дори о4ите и носът са им нарисувани)
              „Аз, Драгомир, писах.
              Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

              Модератор на раздел "Военна Авиация"

              Comment

              Working...
              X