Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Като малки играли ли сте си с пластмасови воиници?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #46
    Това бяха каталозите от времето когато бях полузарибен и ги гледах по хиляда пъти на ден.
    Attached Files

    Comment


      #47
      Следващите
      Attached Files

      Comment


        #48
        Следващите и последни...
        Attached Files

        Comment


          #49
          Тва е каталога от 97 нали?
          Pro Deo fide et Paria

          Comment


            #50
            Za да могат мъжете да сииграят на воля с хубави играчки без някой даим намеква (или дори в прав текст да им го казва) че се вдетеняват, та какво трябва да направи мъжът? Ами много просто да си направи деца, тогава от вдетенен автоматично се превръща в любвеобвилен, съвестен, загрижен родител, и всички са доволни.
            Остава да се реши въпросът как да се държат децата по-далече от играчките, да не ги счупят или да не пречат най-малкото.

            Comment


              #51
              Ми някъде там...

              Comment


                #52
                Тва е много хитро кат ми дойде времето ще го приложа тоя трик.
                Pro Deo fide et Paria

                Comment


                  #53
                  То от Лего и аз имам пирати и рицари.Абе какво сега ме сещате да ме удря носталгията безсрамници
                  ...Българите това е народът,който имаше всичко което е пожелавал,народ в който е придобивал титли онизи който е купувал благородството си с кръвта на неприятеля,народ при който бойното поле прославя рода,понеже у тях без колебание за по-благороден се смята ония,чието оръжие е било окървавено повече в сражение...

                  Comment


                    #54
                    Gaden Gogi написа
                    Za да могат мъжете да сииграят на воля с хубави играчки без някой даим намеква (или дори в прав текст да им го казва) че се вдетеняват, та какво трябва да направи мъжът? Ами много просто да си направи деца, тогава от вдетенен автоматично се превръща в любвеобвилен, съвестен, загрижен родител, и всички са доволни.
                    Остава да се реши въпросът как да се държат децата по-далече от играчките, да не ги счупят или да не пречат най-малкото.
                    Съществения проблем в случая са "страничните" ефекти като невъзможността да си купуваш нови хубави играчки щото децата имат нужда от дрехи ядене и пари за образование. Върпоса е просто да не ти пука че те смятат за вдетинен. Няма нужда да си навличаш допълнителни грижи
                    Can't talk! Got to Shoot!

                    Comment


                      #55
                      Thunderchief имали някво разнообразие от воиници в тоя магазин или са няколко вида.
                      Pro Deo fide et Paria

                      Comment


                        #56
                        dadga написа
                        Thunderchief имали някво разнообразие от воиници в тоя магазин или са няколко вида.
                        Доста прилично разнообразие от ревелски фигурки има. Могат да се намерят и единични кутийки на Хелер каква войска те интересува?
                        От наполеоновите има една английска пеша артилерия и един от гвардейските конни полкове(така наречената Household Cavalry). Препоръчвам ти ги и двата ако те интересува тая епоха. Мисля(не съм сигурен) че може да има и един кит Scots Greys на Италери. Greys са кавалерийския компонент от наполеоновите войни на полка Royal Scots Guards.
                        От втората световна има доста повече фигурки
                        Can't talk! Got to Shoot!

                        Comment


                          #57
                          Тези който си изредил ще ми свършат работа.
                          Pro Deo fide et Paria

                          Comment


                            #58
                            Нещо средновековно като за мен?
                            ...Българите това е народът,който имаше всичко което е пожелавал,народ в който е придобивал титли онизи който е купувал благородството си с кръвта на неприятеля,народ при който бойното поле прославя рода,понеже у тях без колебание за по-благороден се смята ония,чието оръжие е било окървавено повече в сражение...

                            Comment


                              #59
                              Araslan написа
                              Нещо средновековно като за мен?
                              В бонжура на славейков се моткаха едни гали на ревел. А най като за тебе има в магазина на пазара в младост - рицари, стрелци с лъкове и покрит таран всичко в 1/72 мисля че фирмата беше Микроарт
                              Can't talk! Got to Shoot!

                              Comment


                                #60
                                Tezi az gi imam, но не ги препоръчвам, доста са дървени и сеиска бая фантазия да предположиш вида на бронята, освен това има доста явни и големи среди от рласкачите, демек цилиндрични дупки в модела, таранът май е поносим

                                Comment

                                Working...
                                X