Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Като малки играли ли сте си с пластмасови воиници?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Като малки играли ли сте си с пластмасови воиници?

    С тази тема искам да разбера дали у вас все още живее детето.И дали още си пазите играчките в кашони,където са вашите спомени от детството.
    Знам,че тази тема може да ви се стори глупава,но днес като извадих старите пластмасови воиничета от запрашения кашон се сетих за хубавото си детство!!
    Last edited by Imperial; 07-02-2005, 00:46.
    Pro Deo fide et Paria

    #2
    Разбира се, играх. Имам към 120 войника, 6-7 танка, 2 оръдия, една ескадрила МиГове... Водех титанични градски боеве... Кефф!
    „Аз, Драгомир, писах.
    Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

    Модератор на раздел "Военна Авиация"

    Comment


      #3
      Решил съм да купя на малкия си братчет,но искам някви нови модели да бъдат,ако има де.
      Pro Deo fide et Paria

      Comment


        #4
        Аз най-много имам каубои и индианци.Бях си сковал дори форт от дъски и постояно индианците биеха бялата измет Имах и няколко руски дружинника и рицарчета.
        ...Българите това е народът,който имаше всичко което е пожелавал,народ в който е придобивал титли онизи който е купувал благородството си с кръвта на неприятеля,народ при който бойното поле прославя рода,понеже у тях без колебание за по-благороден се смята ония,чието оръжие е било окървавено повече в сражение...

        Comment


          #5
          Аз основно с ЛЕГО си играех и още имам доста запазено.
          albireo написа
          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

          Comment


            #6
            dadga написа
            С тази тема искам да разбера дали у вас все още живее детето.И дали още си пазите играчките в кашони,където са вашите спомени от детството.
            Знам,че тази тема може да ви се стори глупава,но днес като извадих старите пластмасови воиничета от запрашения кашон се сетих за хубавото си детство!!
            Да, и между другото още го правя. На моменти си хващам някой танк от моделите и подреждам разни батални сцени с фигурки от неговата епоха. В атачмента виж снимката. Това са малка част от мойте 600 войника и 14 сухопътни машини
            Attached Files
            Last edited by Thunderchief; 07-02-2005, 17:37.
            Can't talk! Got to Shoot!

            Comment


              #7
              Imperial написа
              Аз основно с ЛЕГО си играех и още имам доста запазено.
              Ааа легото си беше мания, имаше един момент в който просто не признавах други подаръци, и за Коледа, рожденни дни и секви такива предполагащи към подаряване дни си поръчвах още някоя друга кутийка... Като се замисля тука още имам една бая обемиста торба пълна със всевъзможни чаркове...
              А за пластмасовите войничета кво да ви кажа, абе тва си беше супер забавление, тука с братото що битки сме направили не е истина просто, сигурно ако разглобя фотьойлите ще се съберат един взвод MIA войничета...
              <<..........>>

              Comment


                #8
                Thunderchief написа
                Да, и между другото още го правя. На моменти си хващам някой танк от моделите и подреждам разни батални сцени с фигурки от неговата епоха. В атачмента виж снимката. Това са малка част от мойте 600 войника и 14 сухопътни машини
                Хехе, то това като минеш една възраст и можеш вече да използваш думи като "диорама" и "хоби" вместо "играчки"
                albireo написа
                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                Comment


                  #9
                  Ааа,Легото беше много яко-основно имах пирати и рицари.Иначе войници и бойна техника имам доста-индианци,каубои-всякакви.Имам даже едни космически совалки и астронавти.Абе кеф си беше

                  Comment


                    #10
                    О, аз си имам, по последно преброъаване около 850 парчета войници - и пластмасови, и гумени (от Германия и от Франция)... И 2 къщички, и трупчета, и танкове...
                    И "Лего" си имам...
                    Любовта към РАЗГЛОБЯВАНЕТО на "Лего"-то ми помага да разглобявам... хора - с техники от джу джуцу!
                    Ако мислиш за 1 година напред, посей ориз, ако мислиш за 10 години напред, засади дърво, а ако мислиш за 100 години напред - образовай населението!!!

                    Comment


                      #11
                      Imperial написа
                      Хехе, то това като минеш една възраст и можеш вече да използваш думи като "диорама" и "хоби" вместо "играчки"
                      Само дето мойте "диорами" не са постоянни. Пък и какво му е лошото да се каже "играчки", просто давам на детското в мене възможност за изява
                      Като стана дума за диорами нещо почвам да си търся и буксируема артилерия в 1/72. Хвърлил съм око на един Long Tom
                      Last edited by Thunderchief; 08-02-2005, 11:33.
                      Can't talk! Got to Shoot!

                      Comment


                        #12
                        А някой знае ли дали има някъде магазин в центъра на София специализиран в продажба на пластамасови войници?
                        Pro Deo fide et Paria

                        Comment


                          #13
                          dadga написа
                          А някой знае ли дали има някъде магазин в центъра на София специализиран в продажба на пластамасови войници?
                          Много такива има, май вече в друга тема ги писахме. Най-централния е бонжура на славейков, но там избора започва да оредява. Туй онуй има в малкия цум(даже и редките иначе на пазара фигурки на Звезда). Най-богат за момента е избора в лозенец - "вискяр планина" 8. Ако все пак ми кажеш какъв мащаб и от коя епоха търсиш бойци мога да ти кажа къде има шанс да ги намериш
                          Иначе ето един линк за всички манияци
                          http://www.plasticsoldierreview.com/
                          Last edited by Thunderchief; 08-02-2005, 13:16.
                          Can't talk! Got to Shoot!

                          Comment


                            #14
                            А магазина на Италери знаете ли къде се намира.
                            Pro Deo fide et Paria

                            Comment


                              #15
                              dadga написа
                              А магазина на Италери знаете ли къде се намира.
                              Вече година как няма такъв
                              Can't talk! Got to Shoot!

                              Comment

                              Working...
                              X