Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Малко цитати от форума на дата.бг от потребителя snakeshit

    Glory, glory United States of America!!!

    --------------------------------------------------------------------------------

    Ейбрахам Линкълн казваше, че не фамилното дърво доказва доколко всеки от нас е американец - доказва го единствено нашата вяра в Америка. Защото това е нещо като религия, повярвайте. Една много особена религия. Ние вярваме в идеите и идеалите. Ние не сме от една, а от много раси. Ние не принадлежим към една етническа група, ние не говорим само един език. Ние сме всички народи и всички етнически групи едновременно, обединени от вярата си в политическата демокрация, в религиозните свебоди, в капитализма и свободната инициатива, при който хората сами избират как да печелят и да харчат парите си. Ние сме единствени, защото уважаваме човешкия живот, защото имаме респект към законите.

    Това са идеите, които ни правят американци! Аз бих загинал в защита на Америка и ценностите, които проповядва на всякъде по-света. Бих загинал дори, за да защитавам....свободата, човешките права, мира, демокрацията и християнските ценности във всяка една точка на света. Америка била световния полицай, ми ОК. Америка е световния полицай, без Америка света може би нямаше вече да бъде свободен. Без Америка в днешните дни или нямаше да ни има, или комунизма или фашизма щяха да ни направят еднакви роби.

    За тези, които не са разбрали, ще кажа.......живейте си с омразата, но тя ще "изяде" душите ви. Може би, сте били заблудени като малки, не че сте много големи де. Абе ще ги разберете някой ден тези неща, а може и никога да не ги разберете. Не коментирам тая тема повече!









    God bless United States of America and UK!!!

    P.S. - Има и неграмотни народи, които си мислят че просперитета на една страна пада от горе. И, че Америка е длъжна да им подарява пари! Е може би не народи, но големи групи от хора, мислят по-този начин. И от там идва част от омразата към Америка. Те си мислят, че Америка им е длъжна! Америка само предразполага страните на който помага към демокрация, тя не е магьосник да изпълнява с пръчица всички желания! Нещата не стават изведнъж!

    The latest news, images, videos, career information, and links from the U.S. Army.


    From the halls of Montezuma to the shores of Tripoli ,
    We fight our country's battles in the air, on land and sea.
    First to fight for right and freedom, and to keep our honor clean;
    We are proud to claim the title of United States Marine.
    Our Flag's unfurled to every breeze from dawn to setting sun.
    We have fought in every clime and place, where we could take a gun.
    In the snow of far off northern lands and in sunny tropic scenes,
    You will find us always on the job, the United States Marines.
    Here's health to you and to our Corps, which we are proud to serve.
    In many a strife we've fought for life and never lost our nerve.
    If the Army and the Navy ever look on heaven's scenes,
    they will find the streets are guarded by United States Marines.



    http://www.spartacus.schoolnet.co.uk/FWWusadeaths.htm
    Демон ли си, къв' си, не знам. Ти не си прав, просто не си прав! И не разбираш от политика!

    God bless United States of America!
    Вие сте едни шиб*ни комунисти!!!
    Аз обичам Америка. Аз вярвам в Америка. Аз вярвам в свободата, демокрацията, свободата, християнските ценности и мира, който проповядва тази страна на всякъде по света!!! Аз съм Американец!!! Американците не казват, че Българите са тъпи!!! Защото според нас всички хора са умни по свое му! Аз вярвам в Америка и съм Американец и тези който вярват в Америка не са американофили, а истински американци!!!!! Защото Америка не се дели на раса, религия или някъкви други разлики. Ние сме американци, ние сме братя и сестри и ще се борим и за вашето добро бъдеще, а вие продължавайте да ни обиждате, реагирате като глупави деца, но имате късмет че имате родители като нас.)))))
    Вие не сте американци, за да коментирате американската външна политика!!! Аз считам, че американците са спасители на демокрацията, свободата и мира в днешния свят изпълнен със зло!
    ......
    www.nasa.gov - вижте този сайт. USA са страната, която единствена прославя и спасява човешкия род през последните 75 години. Без САЩ света не би имал никакви шансове във време като днешното
    надявам се, че си прави майтап.
    По моя преценка съм обективен.

    Comment


      Е, прав е човека, точно американец си е с черно-бял поглед върху света.
      albireo написа
      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

      Comment


        На война -първата жертва е истината

        направо 11 по десетобалната таблица на Медведев- Шпонхоер- Карлик
        From the halls of Montezuma to the shores of Tripoli ,
        We fight our country's battles in the air, on land and sea
        тва кой ще ми го обясни, че Кортес и българските медици са им приятели?

        Comment


          ---

          :lol: :lol:
          albireo написа
          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

          Comment


            ---

            Ето нещо дето не знам за майтапи ли е или за съвременност


            Не взимат в армията финландци, пристрастени към интернет



            Според лекарите, младите хора, които прекарват по-голямата част от времето си пред компютъра, не могат да бъдат пълноценни в армията.


            Група финландски донаборници били признати за негодни за военна служба, заради пристрастеността си към интернет и компютърните игри, съобщава агенция Ройтерс, позовавайки се на източници от министерството на отбраната на Финландия. Според лекарите, младите хора, които прекарват по-голямата част от времето си пред компютъра, не могат да бъдат пълноценни в армията.

            “За хората, ползващи интернет и играещи на компютърни игри, които нямат други хобита и приятели, армейската служба може да се окаже прекалено голям шок”, твърди командор-капитан Йирки Кивела. По думите му, някои от новобранците се обръщали към лекари, които констатирали у тях зависимост от интернет. Такива донаборници и новобранци, по мнението на специалистите, не могат да издържат на задължителната 6-месечна служба във въоръжените сили.

            За съжаление на “пристрастените” финландци, лекарите не ги освобождават от военна служба, а само ги отлагат за период от 3 години, след което подлежат отново на медицински преглед, за да се разбере дали пристрастяването е отминало.

            Точното количество новобранци, получили отлагане заради интернет не се съобщава, но се предполага, че цифрата е доста голяма.

            Comment


              ---

              Скъпи олимпийци и драги гръцки съседи, Вермахтът и неговите приятели от Луфтвафе ви пожелават приятна и ползотворна Олимпиада!!!

              Comment


                Купувам си аз хляб, сядам да хапна и що да видя на опаковката на хляба ...
                Dulce et decorum est pro patria mori

                ОТТУКА ЗАПОЧВА РОДИНАТА -
                СЪС ГРОБ НА НЕЗНАЕН ЮНАК,
                НАД КОЙТО СМЪРТТА Е ПРЕМИНАЛА,
                СМЪРТТА НЕ И ВРАЖИЯ КРАК.

                Comment


                  Ами да, на мен дядо ми е от западна България, Значи аз съм западняк, а не като вас от най-източната част на государството.

                  Comment


                    Върви със западнобългарска наденица, и внимателската с коментарите да няма западнобългарска стрелба, Неончо, кефиш ме!

                    Comment


                      :pop: :lol: :lol:

                      Както бе казал един човек:
                      Човешката простотия и Вселената нямат граници - за последното не съм сигурен!

                      Не е лошо че има такива праволинейно мислещи и "искрени" "американци". Неприятно е, че са в голямо количество.. Определящо.. :vsad:
                      ..И кажи ми ти страннико,
                      чувал ли си звук,
                      по- велик от тропота на хиляди коне!!?...

                      Comment


                        Много яко.Трябва да започнем да го изнасяме за западна България. да подивеят от мъка като го ядат :lol:
                        То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                        Comment


                          Тука има две флашчета, това е старо, предполгам, че повечето са го виждали, но все пак:
                          Gulf Wars II

                          А това е на български сайт, не знам, дали се вижда извън страната:
                          Боулинг
                          Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                          Проект 22.06.1941 г.
                          "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                          Comment


                            Дюн II - не можах да се въздържа да не постна и тоя линк
                            Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                            Проект 22.06.1941 г.
                            "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                            Comment


                              Ми то падишах-императорът Шадъм 4-ти как ти звучи, на мен като Садам, тая книга ще излезе пророческа!

                              Comment




                                Това е истинска снимка от сайт за недвижими имоти. Какво не е наред в снимката? Огледайте я внимателно
                                albireo написа
                                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                                Comment

                                Working...
                                X