Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бюро жалби

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #91
    kapitan написа
    Бюро жалби е тука, нали? Ми аз протестирам!!!
    Някаква причина или просто ей-така ? :p
    "Pressй; fortement sur ma droite, mon centre cède, impossible de me mouvoir, situation excellente, j'attaque."
    Осмелих се. Осмелявам се. Докрай. И си плащам за това. Не се пазаря.

    Comment


      #92
      Той капитана сигурно е преминал към протестантството и затова си протестира....
      XV mile the sea brode is
      From Turkey to the Ile of Rodez...

      Comment


        #93
        Ми ей-така, нали е бюро жалби, как да мина от тук, без да изпротестирам!
        На нож!

        Comment


          #94
          :rock:
          Така де,благодаря.

          Comment


            #95
            Пак си объркал темата капитански. Ама нищо де. То е нормално когато очилата ти висят само на челцето както е на аватарчето. Авраме - протестантин такъв

            Comment


              #96
              kapitan написа
              Ми ей-така, нали е бюро жалби, как да мина от тук, без да изпротестирам!
              Един вид, °не си болен, но вземаш лекарства° -профилактично протестираш...? Няма лошо
              "Pressй; fortement sur ma droite, mon centre cède, impossible de me mouvoir, situation excellente, j'attaque."
              Осмелих се. Осмелявам се. Докрай. И си плащам за това. Не се пазаря.

              Comment


                #97
                mellisa написа
                Един вид, °не си болен, но вземаш лекарства° -профилактично протестираш...? Няма лошо
                Че то и да протестираш и да не протестираш каква е разликата ?
                Last edited by mellisa; 25-05-2005, 13:47.
                may the Force be with you

                Comment


                  #98
                  ...все те хваща грипа накрая.
                  XV mile the sea brode is
                  From Turkey to the Ile of Rodez...

                  Comment


                    #99
                    Han Solo написа
                    Че то и да протестираш и да не протестираш каква е разликата ?

                    Ами в първия случай ти се създава поне илюзията, че някой те чува
                    "Pressй; fortement sur ma droite, mon centre cède, impossible de me mouvoir, situation excellente, j'attaque."
                    Осмелих се. Осмелявам се. Докрай. И си плащам за това. Не се пазаря.

                    Comment


                      mellisa написа
                      Ами в първия случай ти се създава поне илюзията, че някой те чува
                      Ааа аз гледам илюзии да не си създавам, не че илюзиите не са крепили човечеството през цялата позната история
                      may the Force be with you

                      Comment

                      Working...
                      X