Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Технически въпроси що се отнася до портала

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Дизайна е страхотен, аз даже бих приветствал още по-претрупан, ама си мълча, да не кажете, че съм ниско-интелигентен щом не харесвам простите и изчистени форми ....
    Добра работа, Империал
    "If elections changed anything, they would be forbidden" ~ Kurt Tucholsky

    Comment


      Да - страхотен е!!! :tup:

      Много ми харесва.

      Comment


        Новият дизайн и на мен ми харесва. :nworthy:

        Comment


          Новият фон създава силен дискомфорт за очите при четене. Все едно четеш текста на монитор с ниска честота на опресняване.

          Старият вариант беше оптималният.
          Last edited by Човек; 01-04-2005, 00:28.
          Hannibal ante portas.

          Comment


            Човек написа
            Новият фон създава силен дискомфорт за очите при четене. Все едно четеш текста на монитор с ниска честота на опресняване.

            Старият вариант беше оптималният.
            Интересно защо смяташ така. Почти няма разлика между фона на текста със стария, има малко изместване на сивото към сиво-син нюанс.

            Иначе като свърша да настройвам този ще има и допълнителен опростен стил, много близък до стария, а може би и варианти на този с различни цветове, за да може потребителят да си избира както му е най-удобно/приятно.
            albireo написа
            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

            Comment


              Наистина мисля така , съвсем сериозно. Особено при по-продължително четене очите се уморяват много по-бързо от обикновено. Ако имаш желание , един от алтернативните варианти , за които споменаваш , може да бъде със стария фон , при който текста се възприемаше така , все едно се чете от хартия.
              Hannibal ante portas.

              Comment


                То аз желание имам, обаче всичко зависи от свободното ми време
                albireo написа
                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                Comment


                  Така е добре за мен, мънички подобрения, но стоят хубаво.
                  knowledge is power

                  Comment


                    Иска ми се да видя някакъв раздел от форума, озаглавен:
                    "Статистика на форума",
                    където да се виждат интересни данни от типа:
                    Брой потребители
                    Брой на разделите на форума
                    Брой на подразделите на форума (каквито има в раздела за ВСВ)
                    Брой теми
                    Брой мнения
                    Форуми с най-много теми
                    Форуми с най-много мнения
                    Теми с най-много мнения
                    Най-посещавани теми
                    Последни теми
                    Последни мнения
                    Потребители, дали най-много мнения
                    Потребители, създали най-много теми
                    Най-старите потребители
                    Най-новите потребители
                    Най-активни потребители през миналия месец
                    Най-активни потребители през миналата седмица
                    Потребители с най-много мнения на ден
                    Потребителски групи (Супермодератори, Модератори, Ветерани и др.)
                    Анкети с най-много гласове

                    Може да се дават данни до 10, 15 или 20.

                    Може да се направи като препратка към база данни, каквато е тази:


                    Или като отделен раздел на форума.

                    Виждам, че вече се правят опити в тази посока...
                    Опитите са много хубаво нещо...
                    Нека модераторите се поизпотят още малко - вярвам, че си струва усилията.

                    :tup:

                    :nworthy:
                    Last edited by ISTORIK; 01-04-2005, 22:15.
                    Ако мислиш за 1 година напред, посей ориз, ако мислиш за 10 години напред, засади дърво, а ако мислиш за 100 години напред - образовай населението!!!

                    Comment


                      А в долната част на форума погледна ли :mhehe:
                      albireo написа
                      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                      Comment


                        Погледнах, погледнах...

                        И видях... върха на айсберга.

                        :imprulz:
                        Ако мислиш за 1 година напред, посей ориз, ако мислиш за 10 години напред, засади дърво, а ако мислиш за 100 години напред - образовай населението!!!

                        Comment


                          ISTORIK написа
                          Нека модераторите се поизпотят още малко - вярвам, че си струва усилията.
                          Върху тези неща се потя само аз и си нямаш идея за колко време и усилия става дума. Има си приоритети и красотийки като такива статистики са много назад в списъка, на първо място е повишаване използваемостта на форума от средностатистическия потребител.
                          albireo написа
                          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                          Comment


                            Imperial написа
                            Върху тези неща се потя само аз и си нямаш идея за колко време и усилия става дума...
                            Вярно е, нямам си и понятие какво време, какви умения и какви усилия изисква една "нищо и никаква" статистика...

                            :sm186:
                            Ако мислиш за 1 година напред, посей ориз, ако мислиш за 10 години напред, засади дърво, а ако мислиш за 100 години напред - образовай населението!!!

                            Comment


                              Като гледам, тук се пише за съобщенията на английски. И аз да се включа. При гледане на тема и използване на връзката "Следваща тема" (а вероятно това важи и за "Предишна тема") в дъното на страницата, ако няма тема с по-нови мнения, сме уведомявани за това на английски.
                              Имам и смътен спомен, че когато ти изтече таймаутът на сесията - например ако много си се замотал в писане на отговор - съобщението също е на английски, но за това не съм много сигурен.
                              А всъщност няма ли няколко файла със съобщения, които да се превеждат накуп, а трябва да ги ловим едно по едно къде са останали пропуснати?

                              Comment


                                Днес за пръв път от доста време насам имам време да се позанимая с форума и искам да отбележа, че не съм попаднала на никакви грешки Дизайна е супер, зарежда ми почти бързо /въпреки скапания нет/ и всичко се показва както трябва /поне засега/. Наистина много добра работа е свършена и въобще не знам как успява да смогне Империала с всичко...
                                Едно е да искаш, друго е да можеш, а трето и четвърто е да го направиш...

                                Comment

                                Working...
                                X