Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Технически въпроси що се отнася до портала

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Да, и аз подкрепям тази идея, а що се отнася до правата на картите - в повечето случаи е достатъчно да се спомене издателят, както при цитатите - авторът, така че едва ли ще има проблем.

    gollum написа
    (например, няко пише, че го интересуват данни за поризводството на пчелен восък в Уганда ).
    В източна или западна Уганда по-точно?
    "If elections changed anything, they would be forbidden" ~ Kurt Tucholsky

    Comment


      Пуснал съм нов дизайн на форума, просто подобрение на стария. Не е 100% завършен, така че може да има тук-там ръбове. Ще се оправи всичко до 2-3 дни.
      albireo написа
      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

      Comment


        :nod:

        :rock:

        :nworthy:
        Last edited by Imperial; 31-03-2005, 03:06.

        Comment


          Erich Von Manstein написа
          Харесва ми.
          :sm310: Не не не.

          Правилните отговори са:


          :rock:


          или

          :nworthy:

          или в краен случай
          :imprulz:




          albireo написа
          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

          Comment


            Пробвай да видиш когато отключваш или заключваш тема и ти идва надпис:

            Темата беше успешно opened/closed

            Нали искаш да ти казвам като срещна такива работи за да ги преведеш.

            Comment


              Ааа е така изглежда много по-добре форумчето, мноого :nworthy: за тебе
              <<..........>>

              Comment


                стараем се :comp26: :nod:
                albireo написа
                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                Comment


                  И на мен ми харесва новият вид на форума - разликата не е много голяма, но е по-добре от преди .

                  Comment


                    Вече когато имате нови ЛС, най-новото ще се показва на главната страница в съкратен вид. Удобно е.
                    albireo написа
                    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                    Comment


                      Е да... аз не си бях трил 20 ЛСта отпреди година.. и те ми изглеждаха като нови след преместавнето на форума. И беше гадно. Накара ме да ги изтрия...

                      Comment


                        ОТносно преливащите нюанси на сивото: много са яки, обаче границата се пада малко кофти - в постовете тя е малко надясно от началото на текста, което създава оптична измама като че ли началото на редовете потъва някъде назад. Ще е яко ако може да се нагласи границата точно между аватарите и текста, така че всяко да си е в неговата зона.
                        Същото и в списъка с темите, но там се ядва (но пак ако може да се измести мааалко в ляво прехода да попадат заглавията изцяло в светлата зона... ))
                        XV mile the sea brode is
                        From Turkey to the Ile of Rodez...

                        Comment


                          Когато натисна за да дам одобрение или не на някое мнение - то на прозореца който се показва пише "Какво смятате за мнението наf messire Woland?"

                          Империал махни f-то. Нали каза да ти съобщаване за такива работи.

                          Comment


                            Добре де няма нужда от обяснение защо ми го казваш.

                            Ще го оправя.
                            albireo написа
                            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                            Comment


                              Често съм по-подробен отколкото трябва, но това е за да не вземе да се наложи да повтарям. Нещо което не обичам.

                              Comment


                                Ако на някой му се струва, че дизайна става много претрупан, да си каже. Общо взето ще си играя поне няколко дни като имам време.
                                albireo написа
                                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                                Comment

                                Working...
                                X