Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Технически въпроси що се отнася до портала

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    E доста по-трудно е да тръгна да оправям задклвиатурното си устройство,което вече е пълнолетно,отколкото да си натискам някакви копчета и да се правя,че оправям в случая кирилизацията.
    Сега когато се оправиха нещата и се успокоих,започвам да се убеждавам,че има вариянт проблема да е бил че у в преинсталацията на FlexType,а той никога не се преинсталира напълно.Обаче Кредора,беше програмата,накарала клавиатурата ми да се бъгне за добро или за лошо.Оф сега трябва да пробвам дали ако го включа сега,пак ще ми направи мизерия,ама...такова..абе айде да го кажем,че не ми се занимава пак.
    Let's make war not love@ :rock: :imprulz: :bulgaria: :tanks: :grrr: :mike:

    Comment


      Imperial, защо не вземеш да направиш броя на страниците които се виждат на всяка тема малко повече? В смисъл в момента показва до 3-та страница и след това направо последна, мисля че ще е доста по удобно ако примерно ги показва до деветата, че така малко се губи представа за големината на темата.
      <<..........>>

      Comment


        Е 9 ще са много но поне след 5тата
        ...Българите това е народът,който имаше всичко което е пожелавал,народ в който е придобивал титли онизи който е купувал благородството си с кръвта на неприятеля,народ при който бойното поле прославя рода,понеже у тях без колебание за по-благороден се смята ония,чието оръжие е било окървавено повече в сражение...

        Comment


          И аз съм съм съгласен с Араслан
          Let's make war not love@ :rock: :imprulz: :bulgaria: :tanks: :grrr: :mike:

          Comment


            Империал,
            Чудесен сайт и прекрасна тема/кожа/стил на сайта и форумите.

            В момента аз 'тествам' VBulletin от всички възможни ъгли преди да си купя лиценза. Искам да го ползвам за и на български и вече виждам малко проблеми, особено когато пишеш текст на кирилица и го заграждаш в скоби (например)...

            Най-много ме интересува bugarian language file - нещо, което явно ти имаш.
            Ясно е, че си вложил време и усилия, за да преведеш поне user interface на български. Ясно е, че би ми се спестило много време и усилия ако мога да го взема наготово от теб. Тъй като не го виждам никъде на сайтовете на vBulletin, предполагам bulgarian language file или би се продавал или изобщо не бъ го споделил ;-)

            Как мога да се сдобия с преведения интерфейс на vBulletin?

            Comment


              Много ми се иска да ви помогна, но за съжаление не мога да ви предоставя моя превод поради различни съображения. Не е трудно сами да си го направите, основните неща в интерфейса ще ви отнемат само няколко часа.
              albireo написа
              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

              Comment


                така е. не е трудно.

                Comment


                  13.02.2005

                  Инсталирах нов хак, който ще прекрати последователното постване на серия нови мнения от потребителите. Той работи така: ако в дадена тема пускате ново мнение при положение, че в рамките на един час последното мнение в темата е било ваше, то новото ви мнение ще бъде добавено към последното ви.
                  albireo написа
                  ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                  Comment


                    Каквоо, що така, ами ако съм поствал в 4 теми за 1 час което си е съвсем възможно, тогава също ли ще ми бъдат слети постовете?Или си забравил да поясниш, че програмката различава и дали постовете са в една и съща тема!
                    Let's make war not love@ :rock: :imprulz: :bulgaria: :tanks: :grrr: :mike:

                    Comment


                      Хайде да четеш внимателно какво съм писал преди да задаваш въпроси.
                      albireo написа
                      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                      Comment


                        Империал ясно е казал че става въпрос в дадена тема а и наистина омръзва да местя мнения и да трия постове на определени потребители, които сякаш нарочно почват да го правят. Освен това трябва да се забрани официално латиницата в този форум.

                        Comment


                          Форумът в момента се ъпгрейдва, така че може да излизат грешки тук-там.
                          albireo написа
                          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                          Comment


                            Амии да - аз не виждам последните теми и регистрирани потребители.

                            Comment


                              Да знам, това ми прави проблеми, може да не се върне веднага.
                              albireo написа
                              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                              Comment


                                Оправих и противоспамната защита.
                                albireo написа
                                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                                Comment

                                Working...
                                X