Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Технически въпроси що се отнася до портала

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Сложих още нови емотикони, малко хаос настана, сега ще го оправям...
    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    Comment


      :sm229:иихааа! :wmann:
      :streichel
      Last edited by Imperial; 26-11-2004, 09:36.
      albireo написа
      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

      Comment


        Мдааа готини са! :aaa: Гледам че някои се дублират но това ще се опраи. А и готиното е че не спират "движението" си когато си избереш един.

        Comment


          Дребна работа, но не би било зле да оправите часовия пояс на часовника, който виждат нерегистрираните потребители. В момента е GMT+3, което определено не е поясът на България.

          Comment


            Най-много активни потребители едновременно: 180, Вчера в 15:32.
            <<..........>>

            Comment


              Неприятен бъг във vbulletin. Някои хора са с плаващи адреси (последната цифра се променя непрекъснато) и форума ги отчита като различни. Реално според мен повече от 20-25 души наведнъж не е имало, макар че не съм правил сериозни статистики.
              albireo написа
              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

              Comment


                Да бе и аз това гледам180!!! :weird:
                ...Българите това е народът,който имаше всичко което е пожелавал,народ в който е придобивал титли онизи който е купувал благородството си с кръвта на неприятеля,народ при който бойното поле прославя рода,понеже у тях без колебание за по-благороден се смята ония,чието оръжие е било окървавено повече в сражение...

                Comment


                  Възможно ли е да се увеличи таймаутът, след изтичането на който те изхвърля от форума? Много неприятно е това поведение (което наблюдавам и на hardware.bg, който също е базиран на vBulletin). Седнеш да пишеш отговор, отнеме ти повече време по една или друга причина (например преди малко ми се обадиха по телефона и трябваше да свърша нещо), после тръгнеш да пускаш отговора, но не ти разрешава, защото не си бил влязъл във форума.
                  Вече съм свикнал и се сещам да направя първо Copy на текста (а и е лесно да дадеш Back на браузера). Но после трябва пак да търсиш къде е темата, на която отговаряш, тъй като форумът ти обяснява, че темата е невалидна.
                  Предполагам, че и вариантът да се записва cookie (опцията "запомни" при влизането) също е решение на този проблем. В моя случай то е приложимо, но не навсякъде е така.

                  Comment


                    В момента никой сайт освен тоя не ми се отваря .
                    По моя преценка съм обективен.

                    Comment


                      Имаш предвид от портала? Странно.

                      бсб, ще пробвам да го увелича

                      м-у другото, отидох на hardware.bg и въобще не видях никъде vbulletin
                      Last edited by Imperial; 01-12-2004, 20:53.
                      albireo написа
                      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                      Comment


                        Не, имах предвид въобще, yahoo, dir.bg и т.н. не се отваряха, само Бойна Слава.

                        Няма ли да сложиш някакво лого? Сега е на V.......
                        По моя преценка съм обективен.

                        Comment


                          Oоо, ти да не си още на default theme )

                          сега ще ти я превключа
                          albireo написа
                          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                          Comment


                            Аз ли не мога да ги намеря или новият формат на форума не поддържа ЛС?
                            Иначе забелязвам разни имотикони които странно защо са ми много познати.
                            Last edited by Док Холидей; 07-12-2004, 22:22.

                            Comment


                              Личните съобщения трябва да се разрешат изрично от профила. Ако не можеш да получаваш значи не си ги включил.
                              Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                              Проект 22.06.1941 г.
                              "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                              Comment


                                Gaden Gogi написа
                                Аз л9и не мога да ги намеря или новият формат на форума не поддържа ЛС?
                                Иначе забелязвам разни имотикони които странно защо са ми много познати.
                                Ами събрал съм всички емотикони които са ми направили впечатление откъдето съм минал. Няколко са от онзи руски военноморски форум. Интересно ми е те откъде са ги взели, понеже явно са си избрали изрично морски такива, а сигурно има още други.
                                albireo написа
                                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                                Comment

                                Working...
                                X