Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Технически въпроси що се отнася до портала

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Ами сигурно са си ги направили самички. Изобщо ИМХО руските форуми са много на ниво.

    Comment


      Imperial Friedrich написа
      .....
      м-у другото, отидох на hardware.bg и въобще не видях никъде vbulletin
      Имах предвид hardwarebg.com/forum. Не знам защо, все ги бъркам - особено като се има предвид, че на hardware.bg няма какво да търся. Не че има каквото и да е значение де .

      Comment


        bsb написа
        Имах предвид hardwarebg.com/forum. Не знам защо, все ги бъркам - особено като се има предвид, че на hardware.bg няма какво да търся. Не че има каквото и да е значение де .
        А, да. Обаче гледам те са с древна версия 2 А и не са го превели, макар че е разбираемо, понеже версия 2 е трудна за превод, версия 3 е много по-лесна, понеже всичко е разбито на "фрази" и може централно да се превеждат.
        albireo написа
        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

        Comment


          Не мога да казвам прикачени файлове защото съм прехвърлил 4те МБ!!!!!!
          Империал помагай!

          Comment


            пробвай пак
            albireo написа
            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

            Comment


              Става :mhehe:

              Comment


                Този хилеж звучи доста заплашително...
                albireo написа
                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                Comment


                  Ъ че тъпо, собственните ми мнения ми ги показва като "нови" и сума време губя да проверявам теми в които никой не е писал. А ги проверявам защото преди се е случвало двама юзъра да пишат едновременно и ...

                  Comment


                    за всички е така. Сигурно има решение, но досега бях много зает за да се занимавам.
                    albireo написа
                    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                    Comment


                      След един месец "Бойна Слава" прави (официални) две години

                      Иначе първото ни форумче беше пуснато през септември и беше доста домашно. Жалко че не можах да го архивирам
                      albireo написа
                      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                      Comment


                        Еееех поводи поводи...този декември... :sm228: :7_2_103v: :trink39: :f_cheers:
                        ...Българите това е народът,който имаше всичко което е пожелавал,народ в който е придобивал титли онизи който е купувал благородството си с кръвта на неприятеля,народ при който бойното поле прославя рода,понеже у тях без колебание за по-благороден се смята ония,чието оръжие е било окървавено повече в сражение...

                        Comment


                          Извинявайте,че въпроса ми сигурно ще ви се стори много тъп,ама по отношение на компютърните гъдели съм много зле.Та:Как от голяма снимка ,разположена на харддиска на моя компютър мога да си направя аватар и да си го приложа към профила в "Бойна слава"?И не ми се карайте много.... :nworthy:
                          "Прави каквото трябва,да става каквото ще!"

                          Comment


                            Прати ми картинката на този e-mail и аз ще ти я направя като за аватар и ще ти я върна обратно: m_mihailov@varna-tpp.com


                            P.S. Ако кажеш и какви графични програмки имаш, то може би и ще ти кажа как да си го направиш сам
                            Dulce et decorum est pro patria mori

                            ОТТУКА ЗАПОЧВА РОДИНАТА -
                            СЪС ГРОБ НА НЕЗНАЕН ЮНАК,
                            НАД КОЙТО СМЪРТТА Е ПРЕМИНАЛА,
                            СМЪРТТА НЕ И ВРАЖИЯ КРАК.

                            Comment


                              Веднага ти я пращам и предварително ти благодаря!А иначе програмата дето си гледам снимките с нея е тази дето си е вградена в Уиндоус Екс пи
                              "Прави каквото трябва,да става каквото ще!"

                              Comment


                                Добра програмка, тръгваща на всякакви машини (със сигурност върви добре и на компютър с 486 процесор) е irfan view. Може да се намери в tucows.com или download.com, а в България я има тук: http://store1.data.bg/dockera/programs/Irfan%20View/
                                Програмата е безплатна (май само най-последната й версия е платена).
                                Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                                Проект 22.06.1941 г.
                                "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                                Comment

                                Working...
                                X