Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Технически въпроси що се отнася до портала

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Аааааааааа не издържам повече :1087: .В тоя форум не може да се пише повече. :grrr: Със 300кб/с лок и100кб/с за междунар,а форума се зарежда бавно като танк по чакълест баир!Не разбирам как поствате,кажете ми и аз да се науча! :argh: :nut:
    Второто което исках беше да се намали или отвори нов форум,защото този е направо препълнен!Вижте какво направих:http://forum.boinaslava.net/showthre...162#post101162
    Last edited by Acunga; 22-01-2005, 20:04.
    Let's make war not love@ :rock: :imprulz: :bulgaria: :tanks: :grrr: :mike:

    Comment


      Е за последното проблема е при тебе - оправи си нета При мен си лети
      XV mile the sea brode is
      From Turkey to the Ile of Rodez...

      Comment


        Виж сега, генерални промени по форума се правят само ако наистина има нужда, примерно ако 20 човека пишат за един и същ проблем. Обаче да угаждаме на всеки нов потребител, защото не било както той харесвал, ами не е ли ясно че няма да стане
        albireo написа
        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

        Comment


          Абсолютно си прав,сега ще видим дали имам и други "съмишленици". :-)
          Let's make war not love@ :rock: :imprulz: :bulgaria: :tanks: :grrr: :mike:

          Comment


            Едва ли ще намериш точно тук такива...мен лично излишните шарании ме дразнят.А иначе началника има още веднъж поздравленията ми за новите(е новите...) емотикони спуквам се от смях само като ги погледна
            ...Българите това е народът,който имаше всичко което е пожелавал,народ в който е придобивал титли онизи който е купувал благородството си с кръвта на неприятеля,народ при който бойното поле прославя рода,понеже у тях без колебание за по-благороден се смята ония,чието оръжие е било окървавено повече в сражение...

            Comment


              Така или иначе се сетих да отида да поровя в сайта с разните хакове и намерих едно интересно.

              Нова функция - В "Инструменти за Темата" ще намерите опция "Запази тази тема в текстов файл", което ще ви позволи да си запишете текстов архив на цялата тема на своята машина. Разбира се ще отпаднат всякакви картинки - излиза чист текстов файл.


              Освен това добавих навигация в долната част на темата (същите линкове от горната за разходка из темите просто са копирани долу).
              Last edited by Imperial; 21-01-2005, 05:55.
              albireo написа
              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

              Comment


                Това е хубаво. Особенно що се отнася до монографиите, които пишем в раздел "Елитни". После ще е лесно да ги качим на сайтл
                То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                Comment


                  Въй, кеф. :tup: Край на досадното копи-пейст. :tup: :tup:
                  Dulce et decorum est pro patria mori

                  ОТТУКА ЗАПОЧВА РОДИНАТА -
                  СЪС ГРОБ НА НЕЗНАЕН ЮНАК,
                  НАД КОЙТО СМЪРТТА Е ПРЕМИНАЛА,
                  СМЪРТТА НЕ И ВРАЖИЯ КРАК.

                  Comment


                    Да, но...

                    Rambler написа
                    Абе той Acunga донякъде е прав, че е невъзможно да останем съвсем безпристрастни.
                    Естествено, че абсолютната обективност е нещо непостижимо само по себе си (без да обективизираш докрай личността си, в който процес тя ще се разруши ). Още повече, когато става въпрос за история или политика, където поначало не може да се дефинира задоволително понятие за истинност. Но това не означава, че не можем да се стремим към постигането на безпристрастност, защото ако изхождаме от този стремеж поначало, поне ще можем аз известно време да запазим погледа си малко по-ясен. Още повече, когато се объсждат политически въпроси, съврзани с родината ни, където емоциите само биха навредили на ясния поглед към нещата (поначало в тази сфера - политиката и дипломацията, - емоциите не водят до нищо добро).
                    Същественият момент, обаче е, че ако емоциите могат да попречат, но са неизбежни, това едва ли важи за идеологиите, които сравнително лесно могат да бъдат избегнати. Това бе и основното съдържание на въпросния ми пост - погледът към света, изхождащ от определена идеология поставя личността и нейните разбирания в услуга на самата идеология и те губят самостоятелната си ценност. Т.е., нещо като доброволен отказ от собствената си личност.
                    Но ние поначало сме се опитали да подредим нещата така, че в този форум да става въпрос преди всичко за история, а тук емоцията следва да си я пазим за самите себе си - тя никак не спомага за подобряване на качеството на изследването (или пък на дискусията, в нашия случай). И затова и се стремим да избягваме политическата сфера, където идеологиите и емоциите виреят.

                    Comment


                      Acunga написа
                      Аааааааааа не издържам повече :1087: .В тоя форум не може да се пише повече. :grrr: Със 300кб/с лок и100кб/с за междунар,а форума се зарежда бавно като танк то чакълест баир!Не разбирам как поствате,кажете ми и аз да се науча! :argh: :nut:
                      Евро.нет, които са ти доставчици, често имат доста слаб международен трафик, може от това да ти идва проблема.
                      Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                      Проект 22.06.1941 г.
                      "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                      Comment


                        Всъщност сигурно е така - и аз съм забелязвал, че моите доставчици понякога имат доста мижав международен трафик (а форумът физически е в САЩ). Дет се вика, нищо не може да се направи по тоя проблем.

                        Comment


                          Още една новост:

                          В прегледа на темите във вашите мнения след бутона "Цитирай" има един нов бутон за бърза промяна на мнение, улеснява доста дребните корекции които често се налагат
                          albireo написа
                          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                          Comment


                            Imperial написа
                            Още една новост:

                            В прегледа на темите във вашите мнения след бутона "Цитирай" има един нов бутон за бърза промяна на мнение, улеснява доста дребните корекции които често се налагат
                            Евала!Хаирлия да е!Аферим!Браво!Най-после,това от кога го чаках.
                            А Доставчика ми е Корес,ти откъде разбра,че е Евро.нет?От скоростта ли?Сега форума си зарежда по-добре,но според мен е И защото "един нов бутон за бърза промяна на мнение".Смейте си се колкото си искате,но това значително съкращава пишещите съобщения,защото после може да се оправят когато искаме.
                            Last edited by Acunga; 21-01-2005, 20:45.
                            Let's make war not love@ :rock: :imprulz: :bulgaria: :tanks: :grrr: :mike:

                            Comment


                              От 18.01.05?
                              albireo написа
                              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                              Comment


                                ХА-ХА-ХА.ДА!
                                Let's make war not love@ :rock: :imprulz: :bulgaria: :tanks: :grrr: :mike:

                                Comment

                                Working...
                                X