Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнения за форума (т.е. книга за оплаквания и препоръки)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Stan написа Виж мнение
    Не бях влизал в темата за война със Сирия сигурно от седмици, а не съм писал там бог знае от кога. Преди малко с изненада установих, че нямам право да пиша. Ок, това е злободневна, силно политизирана тема, а аз не съм от най-примерните участници във форума. Няма проблем. Обаче видях нещо много странно, което веднага породи въпроса - на каква база се прави цедката? Защо примерно лицето "Х", което в 99,99% от постовете му не са нищо друго освен пропаганда на една велика сила, и което също не е пример за културно държане и е написало следния дълбоко информативен пост:

    "Пропуснали са детските градини, с които, ясно е, е пълен Алепо. Наистина ли подобни безумни тъпотии трябва да се постват тук? То бива-бива малоумна пропаганда, но тази глупост надхвърля всичко досега."
    справка - пост ¹ 14 361 от 20,17. 03.03.2016.

    та, защо въпросното лице има право да пише такива неща, а аз не?

    ПП. Очаквам смислено обяснение.
    Още една причина да затворим изцяло модерните дискусии.
    Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
    Проект 22.06.1941 г.
    "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

    Comment


      Както казах, очаквам смислено обяснение защо е този двоен аршин.

      Comment


        Според мен си е част от хибридната война. Технологията е следната - правят се туитър, фейсбук и т.н. акаунти които твърдят, че са пострадали от режима, Русия и т.н. Е понякога стават и гафове - https://www.washingtonpost.com/lifes...0RH_story.html, гей сирийка преследвана от тайните служби на Асад се оказа американец от Шотландия. Досега нищо странно. Но тия акаунти без разпространение на информацията си остават достъпни само за техните създатели. Второ ниво - преразпространяват се чрез форуми и други медии и организации базирани в Лондон докато накрая и големите им обърнат внимание. И така. Тука падна и моя акаунт геройски в борба срещу врагът и аз не мога да пиша в темата за Сирия. Героям слава.

        Comment


          Щото Кало разбира от съвременна руска военна техника, а ти от археология.


          thorn

          Средновековните църкви в България

          Comment


            Thorn написа Виж мнение
            Щото Кало разбира от съвременна руска военна техника, а ти от археология.
            Но имаше акаунти като граф монте кристо и прочие които пък разбират от Сирия и не могат да пишат там, а други пък си пишат редовно по 6,7,8 поста без да разбират и да си натискат за тяхната адженда...

            Аз не разбирам от нищо освен от хибридна война и ви казвам, че нещо тука smell fishy
            Last edited by InternationalLaw; 03-03-2016, 23:24.

            Comment


              Stan написа Виж мнение
              Както казах, очаквам смислено обяснение защо е този двоен аршин.
              Донякъде ги разбирам , модераторите , но и двоиния аршин при тях е заради това , че и те са пристрастни и манипулирани , нали са хора .
              А и как са станали модератори те си знаят .

              Comment


                Thorn написа Виж мнение
                Щото Кало разбира от съвременна руска военна техника, а ти от археология.
                Нека правим разлика между "пропагандира" и "разбира", щото ако наистина разбираше, нямаше постоянно да спами с възхвала за купчина желязо, която не другаде, ама в на парад в центъра на Москва, на който трябваше да се представи на света, от движима, стана недвижима. Това, че е влязъл в ролята на циганката, която постоянно хвали нещо, не би трябва да дава специални привилегии.

                Както казах, чакам смислен отговор, защо отговорът, който даде, не е.

                Comment


                  Stan написа Виж мнение
                  Нека правим разлика между "пропагандира" и "разбира", щото ако наистина разбираше, нямаше постоянно да спами с възхвала за купчина желязо, която не другаде, ама в на парад в центъра на Москва, на която трябваше да се представи на света, от движима, стана недвижима. Това че е влязъл в ролята на циганката, която постоянно хвали нещо, не би трябва да дава специални привилегии.

                  Както каза, чакам смислен отговор, защо отговорът, който даде не е.
                  Кало разбира от техника , и то доста . A за теб незнам.

                  Слага статии и линкове на много неща , и се аргументира .

                  Comment


                    RAMMSTEIN написа Виж мнение
                    Кало разбира от техника , и то доста . A за теб незнам.

                    Слага статии и линкове на много неща , и се аргументира .
                    Обясни ми, как разбираш, че някой разбира от нещо? Че аз мога да те залея със стаи за черната магия, и постоянно да я хваля, което разбира се не ме прави магьосник. Може би е военен инженер, може би е военен, който работи с такава техника? Да разбира, да разбира, колко да разбира? Хвали я тая Армата, хвалия, хвалия, и както казваш, слага линкове, аргументи и накрая какво стана - пълна излагация. Следователно, ако следваме елементарната логика, щом толкова хвали нещо, което така се издъни, не чак такъв разбирач, а просто шаман повтарящ заклиняния. Това са фактите, а когато фактите говорят и боговете мълчат. Разбира се, радиоточниките - не.

                    Comment


                      Stan написа Виж мнение
                      Обясни ми, как разбираш, че някой разбира от нещо? Че аз мога да те залея със стаи за черната магия, и постоянно да я хваля, което разбира се не ме прави магьосник. Може би е военен инженер, може би е военен, който работи с такава техника? Да разбира, да разбира, колко да разбира? Хвали я тая Армата, хвалия, хвалия, и както казваш, слага линкове, аргументи и накрая какво стана - пълна излагация. Следователно, ако следваме елементарната логика, щом толкова хвали нещо, което така се издъни, не чак такъв разбирач, а просто шаман повтарящ заклиняния. Това са фактите, а когато фактите говорят и боговете мълчат. Разбира се, радиоточниките - не.
                      aaaa ти сериозно ли , накъде отиваш , че руснаците не могат да правят коли , двигатели , .... не бъди наивен .
                      То ако следваме елементарната логика , незнам незнам .

                      Comment


                        Стан, и да не ти харесва, това е отговорът (на Торн)... друг няма.
                        Не знам Кало да дава пари на някого от управата
                        "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                        "But I know none, and therefore am no beast."

                        (Richard III - William Shakespeare)

                        Comment


                          Stan написа Виж мнение
                          Обясни ми, как разбираш, че някой разбира от нещо? ....
                          Всъщност GadenGoji разбира наи много , и Кало , ако те могат да ти кажат много за техника всяква американска , съветска , немска .

                          Gaden Gogi знае много за техниката от WW2

                          Comment


                            RAMMSTEIN написа Виж мнение
                            aaaa ти сериозно ли , накъде отиваш , че руснаците не могат да правят коли , двигатели , .... не бъди наивен .
                            То ако следваме елементарната логика , незнам незнам .
                            Естествено, че трябва да се следва елементарната логика. Тя обикновено е и най-логичната. Нещо, което очевидно че не става, е повече от ясно че не става. Ако някой много ти хвали плочкаджия и ти го наемеш да ти налепи плочките в банята и те изпадат, ще продължиш ли да вярваш на тоя който го хвали?

                            Но не това беше въпросът, а защо има дискриминация? Ами хубаво, след като такива ограничения - едни да правят каквото си искат, а други не, па няма да пишем. Не само в темата за Сирия, а и въобще.

                            Comment


                              Stan написа Виж мнение
                              Обясни ми, как разбираш, че някой разбира от нещо? Че аз мога да те залея със стаи за черната магия, и постоянно да я хваля, което разбира се не ме прави магьосник. Може би е военен инженер, може би е военен, който работи с такава техника? Да разбира, да разбира, колко да разбира? Хвали я тая Армата, хвалия, хвалия, и както казваш, слага линкове, аргументи и накрая какво стана - пълна излагация. Следователно, ако следваме елементарната логика, щом толкова хвали нещо, което така се издъни, не чак такъв разбирач, а просто шаман повтарящ заклиняния. Това са фактите, а когато фактите говорят и боговете мълчат. Разбира се, радиоточниките - не.
                              Хората дадоха обяснение на отказа на машината. И ми се струва по-смислено от идеята за дебелия картон. "Излагация"?.. Май по-скоро заяждане?
                              ..И кажи ми ти страннико,
                              чувал ли си звук,
                              по- велик от тропота на хиляди коне!!?...

                              Comment


                                Stan написа Виж мнение
                                ....

                                Но не това беше въпросът, а защо има дискриминация? Ами хубаво, след като такива ограничения - едни да правят каквото си искат, а други не, па няма да пишем. Не само в темата за Сирия, а и въобще.
                                за това си много прав , и според мен тук се прекалява , и явно има външна намеса , форумът е станал цензуриран по някъв начин от някъде

                                Comment

                                Working...
                                X