Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнения за форума (т.е. книга за оплаквания и препоръки)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Zalmoxis написа Виж мнение
    По-добре се успокой. Няма смисъл да се сърдим за глупости. За мен ще бъде просто нелепо да напуснеш форума заради това. Правилата са, за да не стават скандали и да не се стига до крайности, а не да се прилага натиск върху мнението на хората. Мислейки трезво, ще разбереш, че го няма онова отношение, което според теб си видяла в темата. Аз поне не виждам такова.
    ...

    (Няма нужда да се трие от модератор)
    Last edited by Баба Яга; 20-06-2010, 16:19.
    „Der Vorteil der Klugheit besteht darin, dass man sich dumm stellen kann. Das Gegenteil ist schon schwieriger.“

    Kurt Tucholsky

    Comment


      За дискусии по всякакви общо-културни, философски, исторически и др. теми, които не се вписват в специализираните форуми


      БС.....да ви имам дефинициите за политическа тема!
      http://rayofhalifaxproductions.com/26662

      Comment


        Здравейте!Нов съм и изразявам първо мнение.От известно време чета някои от темите във форума .Доста нови неща научих ,винаги ми е била интересна историята-тази на България,а и световната.Благодарение на вас прочетох много интересни неща и от В.С.В. т.е малко и от друг ъгъл погледнато...едно време си учехме едностранно/така ни се преподаваше/ и така приемахме нещата.Особено ми се нрави ,че твърдения и коментари не са голословни ,а са съпроводени от факти,посочват се източници.Прочетох много интересни коментари и материали.Моите уважения и най-добри пожелания към вас хората ,направили си труда да издирят и осигурят достъп до интересна и достоверна информация за тези като мен.

        Comment


          здр

          здравейте да ви попитам тъй като съм нов защо горе банера със Източния фронт дава грешка преди се отваряше :?

          Comment


            Искам да попитам кой е модератор на Майтапи ?
            Попаднах на една статия и искам да го питам нещо на лично съобщение.
            ДАЛЕКУ ОД СЛОБОДАТА
            И НЕРАЗДЕЛЕНИ ОД НЕА
            ОВДЕ ПАДНАА 40 ХЕРОИ
            НА ИЛИНДЕН

            Паметна плоча, Крушево,
            ИЛИНДЕН 1953

            Comment


              Макар и да не пише - аз, като и на "Игри". Но по идея "Общите приказки" са общо поле на всички модератори, просто така се разбрахме преди време, че ще ги поема аз по-конкретно.

              Comment


                Искам да попитам във връзка със страницата за военноморска история "Вимпел". Планира ли се добавяне на информация за руската флота по времето на Първата световна война?

                Comment


                  Този въпрос трябва да го отправиш към автора на сайта: Одзава.

                  Comment


                    въпрос

                    Въобще не съм наясно с техническата поддръжка на сайт, но дали не би могло някак-си да се добави опция за съгласие/несъгласие с отделните мнения по дадена тема? Технически възможна ли е такава модификация?
                    sigpic

                    Sword song and horn sound

                    Comment


                      Принципно технически е възможна. За конкретната версия на форумния софтуер не е много ясно. Ако няма готов плъгин, няма кой да се занимава да го прави. На друг форум с подобен софтуер (но друга версия) го има реализирано, затова казвам, че принципно е възможно.
                      Само дето там след доста експерименти се въведе следната организация - 1) може да се изразява само одобрение и 2) това може да се прави само от потребители, които имат над определен брой мнения.
                      В крайна сметка подобна функционалност ми се вижда донякъде забавна, но не виждам с какво толкова би допринесла в нашия случай. Тук няма практика на мнения, съдържащи само "+1", така че не виждам какъв точно проблем би решило въвеждането на такава функция.
                      Това е лично мнение, нямам нищо общо нито със сайта, нито с форума.
                      Сега се сетих, че по едно време май имахме система за рейтинг на статиите, ама нещо не се възприе и накрая отпадна.

                      Comment


                        А аз както гледам при мен, мога да гласувам рейтинг на темите.
                        За другото питам, защото лично за мен би било облекчение да се съглася с нечие мнение и така да го подкрепя - сега ми се налага, просто щото не мога да трая, да се включа и в такъв случай повтарям като папагал същите неща. Досадно.
                        sigpic

                        Sword song and horn sound

                        Comment


                          Може и да има смисъл да се въведе, но да си призная, има смисъл само за съгласие, тъй като несъгласието следва да е аргументирано по някакъв начин според правилника на форума. Чисто технически това е въпрос, който следва да се зададе на администраторите (аз въобще не разбирам от техническата страна на нещата). Въпросът е доколко ще е от полза подобно нещо, т.е. дали реално ще се ползва, спрямо това колко труд изисква да се въведе (нещо, за което нямам никаква идея). Но може би засега може да публикуваш пост с текст "съгласен съм с (подкрепям) мнение #х". Може би е малко тромаво, но спестява писане (на хората, които нямат достатъчно вътрешна дисциплина - моят случай е точно такъв).

                          Comment


                            Аз не виждам никакъв смисъл от подобна модификация. "Съгласен съм с Х" не добавя абсолютно нищо към която и да е дискусия, ако не е подкрепено с нещо, а за това си трябва пълен пост така или иначе.
                            albireo написа
                            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                            Comment


                              Imperial написа Виж мнение
                              Аз не виждам никакъв смисъл от подобна модификация. "Съгласен съм с Х" не добавя абсолютно нищо към която и да е дискусия, ако не е подкрепено с нещо, а за това си трябва пълен пост така или иначе.
                              Не и ако постът, с който се съгласявате е аргументиран - в такъв случай може да няма какво да се добавя; от друга страна, понеже няма такава опция, много добри коментари "отшумяват" и след страница или няколко поста, те просто не биват вземани вече под внимание, от което темата забуксува и се налага да се дъвчат едни и същи неща, защото някой го домързява да чете от начало. Това, мисля, би могло да се коригира ако може формално да се заяви подкрепа на дадено мнение.

                              Но това беше само хипотетично питане от моя страна.
                              sigpic

                              Sword song and horn sound

                              Comment


                                Според мен рейтингът има смисъл само за форумната библиотека.
                                "Culture is roughly everything we do and monkeys don't."
                                FitzRoy Somerset, 4th Baron Raglan

                                Comment

                                Working...
                                X