Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи ¹ 4

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Това не знам дали е за тук или в някоя темичка за връзки, но аз поне се опулих учудено, одзверих се, и поне не идеше трен, преджапах. Работи!

    Comment


      von Danitz написа Виж мнение
      Това не знам дали е за тук или в някоя темичка за връзки, но аз поне се опулих учудено, одзверих се, и поне не идеше трен, преджапах. Работи!

      http://najdi.org.mk/
      Не търси, Намери !
      ДАЛЕКУ ОД СЛОБОДАТА
      И НЕРАЗДЕЛЕНИ ОД НЕА
      ОВДЕ ПАДНАА 40 ХЕРОИ
      НА ИЛИНДЕН

      Паметна плоча, Крушево,
      ИЛИНДЕН 1953

      Comment


        "Том Круз заяви, че мрази Хитлер още от дете, и че "винаги е искал да го убие", съобщава Асошиейтед прес.

        Круз, който в последния си филм "Валкирия" играе германски офицер, който заедно със свои колеги планира атентат срещу Фюрера, сподели в Сеул пред южнокорейски репортери: "Винаги съм искал да убия Хитлер. Още като дете се чудех как така навремето никой не му се е опълчил и не го е ликвидирал". Актьорът коментира и персонажа, който играе във "Валкирия" - този на полковник Клаус фон Щауфенберг: "Уважавам го. Колкото до самата история, считам я за вечна, въпреки че действието се развива през Втората световна война". Според холивудската звезда, драматургията на лентата е "много силна" и ни помага "да не забравяме историята". /БГНЕС"

        Comment


          Относно антивирусните програми Днес се сблъсках с McAfee (донесоха ми един комп за оправяне, с инсталирано това чудо). Просто невероятно невероятна програма, много тежка и своенравна, така че може би описанието долу би трябвало да се промени със: блокира всички пътища, взима властта и назначава на всеки обитател по двама полицаи - да го пазят, но при условие, че той ги храни и пои от джоба си
          Не бях виждал друга антивирусна програма да взима толкова много от оперативната памет ...
          Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
          Проект 22.06.1941 г.
          "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

          Comment


            http://world.actualno.com/news_216689.html

            Comment


              Тази сутрин » Разговори с гости

              Саймън ПоликартИма ли втори Обама на Балканите? (видео)
              21.01.2009 / 10:12

              Саймън Поликарт – Джими мечтае един ден да промени Македония и региона


              Встъпването в длъжност на новия американски президент Барак Обама е смятано за едно от най-важните събития в съвременната световна история. Може ли обаче да има втори Барак Обама, при това на Балканите? Потърсихме отговор в съседна Македония - една балканска история, разказана от репортера Иван Георгиев и оператора Станислав Ангелов.

              54-годишният Саймън Поликарт не е типичният син на Македония.

              "Гордея се с Македония, защото тя има богато историческо минало. Така е добре да се наричам, дека аз съм македонец", казва Саймън Поликарт – Джими.

              Споразумение между Нигерия и Югославия преди 30 години е причината 1500 африкански студенти да изпълнят университетите на бившата федерална република. Саймън пристига в град Щип, за да учи геология и остава завинаги. Днес единственият останал чернокож студент планира да се кандидатира за президент на Македония на предстоящите избори през март.

              "Навсякъде по света се говори за промяна. "Промяна" е думата. За Македония би било голяма промяна - единствената малка страна на Балканите, която би позволила на някой като мен да дойде на власт", смята Саймън.

              За приятели и познати той е просто Джими. Но през последните 2 години всички между Крива Паланка и Битоля, Охрид и Скопие с гордост го наричат македонският Барак Обама.

              „Барак Обама е образ на вдъхновението, че Македония, въпреки че е малка държава, може, Македония може!”, казва Саймън.

              Обича да казва, че нищо на Балканите не е просто. И въпреки че също като американския президент Саймън е демократ, кандидатурата му на последните парламентарни избори е издигната от ТМОРО - Тайна Македоно-Одринска революционна организация.

              "Хората го харесват заради това, че е черен. За това, че е македонец. 30 години е в Македония и се чувства като македонец", каза Ванчо Шахтански, председател на ТМОРО.

              За разлика от американския си колега, Джими не пътува в специално брониран автомобил за милиони долари. 40-годишен „Запорожец" е неговият начин да стигне до бъдещите си избиратели във всички точки на Македония. Ретро автомобилът не пречи на бъдещия кандидат за президент да помага на най-нуждаещите се граждани в западната ни съседка.

              Вече близо 30 години Джими живее в Щип. Нужни само 5 минути, за да разбере човек, колко е обичан той от хората в малкия македонски град.

              Преди 20 години Саймън Поликарт намира своето македонско момиче. Съпругата му Биляна е от Скопие и е майка на двама сина - Анджело и Адамс.

              Без значение дали ще успее да спечели кандидатурата на ТМОРО за идващите избори през март или ще трябва да чака 4 години, за да атакува президентския стол, Джими мечтае един ден да промени Македония и Балканите.

              Още за впечатленията на Иван Георгиев чуйте в прикачения файл.


              ДАЛЕКУ ОД СЛОБОДАТА
              И НЕРАЗДЕЛЕНИ ОД НЕА
              ОВДЕ ПАДНАА 40 ХЕРОИ
              НА ИЛИНДЕН

              Паметна плоча, Крушево,
              ИЛИНДЕН 1953

              Comment


                Куче велосипедист

                Старите кучиœа не можат да научат нови трикови?! Ова очигледно не му го кажале на далматинерот Доти ко¼ успешно ¼а совлада техниката на возеœе велосипед.



                Кучето своите вештини за првпат ги прикажа на ¼апонската телевизи¼а, каде со своите велосипедски акробации ¼а забавуваше насобраната публика.

                Иако изгледа можеби неверо¼атно тешко, Доти тоа го прави со голема лесноти¼а и самоувереност. Ако подобро загледате, е забележете дека далматинерот не само што шепите ги држи на педалите и на воланот, туку и комотно седи на седлото на велосипедот.

                Видео на: http://www.idividi.com.mk/zabava/Zan...531/index.html
                ДАЛЕКУ ОД СЛОБОДАТА
                И НЕРАЗДЕЛЕНИ ОД НЕА
                ОВДЕ ПАДНАА 40 ХЕРОИ
                НА ИЛИНДЕН

                Паметна плоча, Крушево,
                ИЛИНДЕН 1953

                Comment


                  Сега разглеждах някакви линкове, явно попаднах на погрешен такъв, а отгоре на всичкото Гугъла реши да ми го "преведе" без да пита. Полученият резултат е като за тази тема:
                  Royal австралийската армия Капитан Питър Браун, операции кредити за 72-ри ВП ескадрон, полк 7мата Сигнал, отнема модула изстрел на AV-8B опустошител II на борда на USS Есекс (LHD 2). Браун е един от няколко австралийски персонал качили на Есекс, във връзка с талисман Saber 2007 (TS07). TS07 е САЩ / Австралия съвместни и комбинирани упражнения, включващи 32000 военни представители на двете страни, с участието на кризата действия за планиране и изпълнение на непредвидени операции в сухопътни, морски и въздушни маневри. Експедиционен Strike Група 7, работна група 76, е флот само за постоянно напред-разгърнати двойствен сила. (US флота снимка от масови комуникации Специалист 2-ри клас Адам Р. Коул)

                  Червеното символизира нашето военно положение, а белият символизира мира, че ние всички желание. В кинжал представлява правосъдие, крилата са бързината и щит представлява защита. (Кликнете върху снимката по поръчка)
                  Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                  Проект 22.06.1941 г.
                  "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                  Comment


                    за хуманоиди съм чувал но за македоноиди не бях

                    Comment


                      страхил написа Виж мнение
                      за хуманоиди съм чувал но за македоноиди не бях
                      http://e-vestnik.bg/5439
                      Покъртително

                      Comment


                        ние пък си имаме БД...

                        Comment


                          Не е майтап, но е забавно
                          I made this Gigapan image from the north press platform during President Obama's inaugural address at the U.S. Capitol in Washington, DC on January 20, 2009. It's made up of 220 images and the final image size is 59,783 X 24,658 pixels or 1,474 megapixels. There are a few known stitching errors in this image. A NEW VERSION of the photo with most of the stitching errors corrected can be seen here: http://www.gigapan.org/viewGigapan.php?id=17217 ** PRINTS OF THE NEW VERSION ARE AVAI...


                          Вижте Буш

                          Comment


                            Loozer написа Виж мнение
                            Не е майтап, но е забавно
                            I made this Gigapan image from the north press platform during President Obama's inaugural address at the U.S. Capitol in Washington, DC on January 20, 2009. It's made up of 220 images and the final image size is 59,783 X 24,658 pixels or 1,474 megapixels. There are a few known stitching errors in this image. A NEW VERSION of the photo with most of the stitching errors corrected can be seen here: http://www.gigapan.org/viewGigapan.php?id=17217 ** PRINTS OF THE NEW VERSION ARE AVAI...


                            Вижте Буш
                            Абе тия мислят ли като снаждат снимки:


                            Колко бързо изчезва всичко — и самите тела във вселената и споменът за тях във вечността. Каква е природата на всичко сетивно и особено на онова, което ни примамва с удоволствие, плаши с мъка или заслепява тщеславието на хората с празната си външност. Колко евтино, презряно, нечисто и изложено на гибел е то в оценката на умствената способност.

                            МАРК АВРЕЛИЙ, "Към себе си", II, 12

                            Comment


                              страхил написа Виж мнение
                              за хуманоиди съм чувал но за македоноиди не бях
                              http://e-vestnik.bg/5439


                              ДАЛЕКУ ОД СЛОБОДАТА
                              И НЕРАЗДЕЛЕНИ ОД НЕА
                              ОВДЕ ПАДНАА 40 ХЕРОИ
                              НА ИЛИНДЕН

                              Паметна плоча, Крушево,
                              ИЛИНДЕН 1953

                              Comment


                                Напишете в гугъла "Ядрена бойна глава" и вижте кой се появява на 1-ва страница...:

                                Comment

                                Working...
                                X