Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи ¹ 4

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Angry Bird of Prey
    Click image for larger version

Name:	776742a9790317b0673d557f09b5d80f.jpg
Views:	1
Size:	56.2 КБ
ID:	547405

    Comment


      http://www.dumbcriminals.com/burglar...ted/#more-3134

      Сайта е класика от години, ама реших че може някой да не го е чувал.
      This is my signature. There are many like it but this one is mine.

      Comment


        Лабораторните хроники.
        За ценителите на класиката. На руски. По-пълните версии са обаче, аз досега не ги бях виждал такива. Началото било от 90те още.
        Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
        Проект 22.06.1941 г.
        "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

        Comment


          "No beast so fierce but knows some touch of pity."
          "But I know none, and therefore am no beast."

          (Richard III - William Shakespeare)

          Comment


            Заради горната снимка ми се дояде маринована цаца. Или така наречената "Перла". Няма такава вкусотия
            This is my signature. There are many like it but this one is mine.

            Comment


              Оф, допи ми се мастика.

              Comment


                Гарсон, еднамастискавъгъла!
                This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                Comment




                  Далаверка.

                  Comment


                    messire Woland написа Виж мнение
                    Лабораторните хроники.
                    За ценителите на класиката. На руски. По-пълните версии са обаче, аз досега не ги бях виждал такива. Началото било от 90те още.

                    Заболя ме корема...
                    "Я знаю, что после смерти на мою могилу нанесут кучу мусора. Но ветер Истории безжалостно развеет ее"
                    И. В. Сталин

                    Comment




                      Предозиране: Бареков чака бивш съпартиец да му върне служебна кола
                      Въображението на читателя често се оказва бедно, за да разтълкува посланията на пиарите на партиите и държавните институции. Рубриката на "Дневник" "Предозиране" започна със събиране на абсурдите на предизборната кампания без претенции за изчерпателност, но продължава и след изборите. Следва "важно инвентарно съобщение" на ръководството на партията на Николай Бареков "България без цензура", публикувано на сайта на партията.

                      Умолява се лицето Георги Александров Ковачев, бивш член на ПП "България без цензура" и настоящ народен представител в 43-ото НС да върне любезно предоставения му с цел служебно и лично ползване автомобил от ПП "България без цензура" и лично от председателя Николай Бареков на упълномощените за това лица в централния офис на ПП "България без цензура", находящ се на адрес гр. София, бул. "Черни връх" 25А, ет.1. Крайният срок за връщането на гореописаното МПС е 18 часът на 12.03.2015 (четвъртък).

                      В случай че моторното превозно средство не бъде върнато по надлежния път заедно със съответните документи и ключове в целостта и състоянието, в което е било предадено на г-н Ковачев, същото МПС ще бъде обявено за откраднато, като за целта ще бъде подаден сигнал до органите на МВР по надлежния ред.

                      Ръководството на ПП "България без цензура"
                      Въображението на читателя често се оказва бедно, за да разтълкува посланията на пиарите на партиите и държавните институции. Рубриката на "Дневник" "Предозиране" започна със събиране на абсурдите на предизборната кампания без претенции за изчерпателност, но продължава и след изборите. Следва "важно инвентарно съобщение" на ръководството на партията на Николай Бареков "България без цензура", публикувано на сайта на партията.
                      "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                      "But I know none, and therefore am no beast."

                      (Richard III - William Shakespeare)

                      Comment


                        messire Woland написа Виж мнение
                        Лабораторните хроники.
                        За ценителите на класиката. На руски. По-пълните версии са обаче, аз досега не ги бях виждал такива. Началото било от 90те още.
                        Преди 13 - 14 години ги бях превел и бяха плъзнали из mIRC. Но с годините този превод ми се е изгубил някъде... Между другото ми се струва, че бяха значително по-дълги, но може и паметта вече да ме подвежда

                        Иначе, по линия на черния хумор, емо джихадистът се е самовзривил. Подозирам, че ИД са го отчели, като лош пиар...


                        BBC Newsnight's Secunder Kermani spoke last year to Jake Bilardi, the Australian teenager who reportedly carried out an IS suicide attack in Iraq.
                        Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                        Comment


                          Добре, че за завършек на петък, 13-ти, от фейса изскочи нещо забавно - Паулета Хънтинова.
                          "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                          Comment


                            War, war never changes..

                            Comment


                              Най-долната жълта стрелка кефи особено много

                              Comment


                                Кухулин написа Виж мнение
                                Най-долната жълта стрелка кефи особено много
                                Особено, от Европа ще тръгнат едни колони, съставени от 30 % араби, чакащи на социални помощи и от едни останали мобилизирани бюргери с голям ищах за кютек на източния фронт в името на "добруването".

                                Comment

                                Working...
                                X