Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи ¹ 4

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Пъплят тия майни и тоя форум са го налазили тия гадни майни

    Comment


      albireo написа
      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

      Comment


        Кухулин написа Виж мнение
        Кви табуретки, тия са хиляди бе. Пъплят по цяла България (c)

        Човека е визионер. Шапка му свалям. В казармата като бомбе имах проблем с майните. Интересни идивиди. Тъпи и яки. И мразеха кестените. Като казвам тъпи, точно това имам в предвид. Притежаваха добри моторни реакции но ограничени сензорни възприятия. През повечето време ядат и серат, но като видят кестен излизат от латентно състояние и замахват с деснячката. Аз съм частично и варненец, а в останалият зоопланктон имаше достатъчно и от тия. И ме мразеха щот съм мелез. Добре че един от майните имаше изпреварил времето си рудиментен интелект и наченки на цивилизованост. Та човека усмърти от бой останалата варненско-пловдивска паплач и ми спаси задника.
        Въобще, 45 дена школа с майни и гагаузи. По едно време отчаяно опитвах да си прережа вените с електрическа самобръсначка.
        This is my signature. There are many like it but this one is mine.

        Comment


          Китодар е пословичен визионер, визиите му извират като ***** от *****



          Иначе, аз от майна лошо не съм видял. В казармата възпитавах всякакви уроди от Брегово, Замфирово, Червен бряг и къде ли не, но пловдивските момчета бяха доста интелигентни и разбрани. А и града е готин във всяко отношение. Винаги ми е било кеф да си поркам там.

          Comment


            War, war never changes..

            Comment


              Кухулин написа Виж мнение
              Иначе, аз от майна лошо не съм видял. В казармата възпитавах всякакви уроди от Брегово, Замфирово, Червен бряг и къде ли не, но пловдивските момчета бяха доста интелигентни и разбрани. А и града е готин във всяко отношение. Винаги ми е било кеф да си поркам там.
              Спор няма. Аз се майтапех.
              This is my signature. There are many like it but this one is mine.

              Comment


                War, war never changes..

                Comment


                  War, war never changes..

                  Comment


                    Все едно аз и жената играем с малкия...

                    Comment


                      War, war never changes..

                      Comment


                        Путин ви открадна картата:



                        За малко да падна от стола от смях. Но няма да развалям изненадата с обяснения.

                        Comment


                          War, war never changes..

                          Comment


                            Dinain написа Виж мнение





                            Окото на Саурон ще изгрее над Москва

                            По повод премиерата на третата част на филма "Хобит" по прочутия фентъзи-класик Джордж Р.Р. Толкин в Москва планират да сътворят от светлина страшното око на могъщия повелител на злото Саурон, съобщават световни медии. Окото ще бъде издигнато върху небостъргач като съпътстваща част от рекламата на прожекцията, която ще се състои в четвъртък вечерта. Самото Око ще изгрее още утре вечерта.
                            Инициатори на проекта са от руската арт група "Свечение", които правят тази инсталация като почит към книжната сага и филмовата адаптация. От руската православна църква се обявиха срещу проекта, като казаха, че подобна мистична символика на злото може да навлече беди на столицата.

                            По повод премиерата на третата част на филма "Хобит" по прочутия фентъзи-класик Джордж Р.Р. Толкин в Москва планират да сътворят от светлина страшното око на могъщия ...

                            http://rt.com/news/212527-eye-sauron-moscow-scyscraper/
                            Click image for larger version

Name:	9.jpg
Views:	1
Size:	20.8 КБ
ID:	547341
                            "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                            Comment


                              StrEagle написа Виж мнение
                              загубено хлапе, това е Абрамс. затова майката се мръщи.

                              Comment


                                "Гусеницы танка не станут бабочками..."
                                "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                                Comment

                                Working...
                                X