Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи ¹ 4

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Шефо собрал работниците и им вика:
    - Имам лоша вест. Ради економската криза е мора да отпушта неко¼ од вас.
    - Мене не можете, ¼а сам национално малцинство и е ве тужа ако ме отпуштите – вика циго.
    - £а сам жена. Одма е ве дам на суд поради шовинизам – рекла секретарката.
    - Само покуша¼те, па е завршите на суд поради расна дискриминаци¼а – ¼авил се и муслимано.
    - Само проба¼те па е ве суда ради дискирминаци¼а поради годините – рекол 70-годишнио водач на групата.
    Сега сите погледи се завртели нака¼ младио, бел здрав работник. Он на момент се замислил и тихо рекол:
    - У последно време ми се чини дека сам ге¼!
    Истинската тирания е само тази, която господства несъзнателно над душите, защото е единствената, която не може да се победи. Тиберий, Чингис хан, Наполеон без съмнение са били страховити тирани, но от гроба Мойсей, Буда, Иисус, Мохамед, Лутер са упражнили върху душите деспотизъм с доста по-различна дълбочина.

    Гюстав Льо Бон

    Comment


      Още един референдум? (англ.)
      "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

      Comment





        "No beast so fierce but knows some touch of pity."
        "But I know none, and therefore am no beast."

        (Richard III - William Shakespeare)

        Comment


          messire Woland написа Виж мнение

          Арнолд кърти, както винаги
          тък трябва да се псомене че Арнолд ан младини в Австрия е бил танкист, и това е танка на който е служил.

          Comment


            Gaden Gogi написа Виж мнение
            тък трябва да се псомене че Арнолд ан младини в Австрия е бил танкист, и това е танка на който е служил.
            Как са избрали за танкист някой висок почти два метра?!?
            This is my signature. There are many like it but this one is mine.

            Comment


              Amazon написа Виж мнение
              Как са избрали за танкист някой висок почти два метра?!?
              Първо Арнолд е бил 185 цм, после в танковете на нормалните държави това не е проблем.

              Comment


                Айде, айде - от танкова гледна точка, Австрия е една нормална държава, та знае ли се .... А пък и ако на Кирасир казваш нормален танк?!


                thorn

                Средновековните църкви в България

                Comment




                  thorn

                  Средновековните църкви в България

                  Comment


                    Thorn написа Виж мнение
                    Ювелирна работа. Руснаците са майстори на политическата карикатура. Все пак са водили медийна война срещу половината свят и собственият си народ в продължение на почти столетие. Школата не се е загубила.
                    This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                    Comment


                      Thorn написа Виж мнение
                      Айде, айде - от танкова гледна точка, Австрия е една нормална държава, та знае ли се .... А пък и ако на Кирасир казваш нормален танк?!
                      Танка на Арнолд не е правен в Австрия тъй че нейната нормалност и нормалноста на произведенията правени там няма значение в случая

                      Comment


                        Век живи, век учись! Винаги съм мислел, че е служил на SK-105 Кирасир, а то било на Патън.


                        thorn

                        Средновековните църкви в България

                        Comment


                          Срещнали се Лавров и Кери, поговорили, пийнали, замезили... По някое време Кери драснал нещо на салфетката и я подал на Лавров. Лавров бръкнал в джоба си и извадил една почти същата, само малко зацапана и пожълтяла.
                          "Пазим си оригинала от 45-а, да се придържаме към него..."
                          "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                          "But I know none, and therefore am no beast."

                          (Richard III - William Shakespeare)

                          Comment


                            Забавен фокусник с карти
                            "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                            Comment


                              Фокусничка с кърпички
                              This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                              Comment


                                Докато гледах ония пич с картите си мислех, че ще е добре поне веднъж да видя някой, гол до кръста да прави подобни фокуси, пък да видим тогава къде ще си крие магийките.

                                Comment

                                Working...
                                X