Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи ¹ 4

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Amazon написа Виж мнение
    толкова са се излеберастили че в един момент дори да е смешно, започва да бие на пропаганда....
    +1 При това монотонна и еднообразна пропаганда. Расизъм навсякъде им се привижда, гонения на педали - досаден стереотип. Birkenstocks, hybrid (any), fighting imaginary racism and right Christians... Така е, който не колекционира оръжие изперква.
    Никто не обнимет необъятного! - Козьма Прутков
    A який чоловiк горилку не п'є - то вiн або хворий, або падлюка. - Невідомий українець

    Comment


      княз Крылов написа Виж мнение
      Ако предлагаше и решения щеше да е гениален - той е публицист - работата му е да акцентира внимание, а не да дава готови решения. Макар че хорага гледащи ТВ и не само са свикнали да им слагат информацията раздъвкана в главите, та накрая почват да я повтарят като мантра.
      Моля те, кажи му го!
      This is my signature. There are many like it but this one is mine.

      Comment


        Казвам се Алис Смит и стоя в чакалнята на зъболекаря. Разглеждам дипломите по стената. По едно време прочитам цялото име на зъболекаря си и се сещам за високо, красиво момче със същото име, по което бях залитнала в гимназията. Чудя се дали е същия човек?
        Но когато виждам оплешивяващия, сбръчкан чичко, тази мисъл бързо ми излиза от главата - той е прекалено стар, за да ми бъде съученик. След като той ме преглежда, аз решавам все пак да го питам дали е учил в гимназия "Morgan Park". Той ми отговаря, че наистина е учил там. Аз го питам кога е завършил.
        "През 1985 г." - ми отговаря той - "Защо питате?"
        "Били сме в една и съща гимназия!" - му отвръщам.
        Той внимателно ме оглежда. И тогава този грозен, стар, плешив, сбръчкан, дебелогъз, прошарен кучи син ме пита:
        "По какво сте преподавала?".
        "No beast so fierce but knows some touch of pity."
        "But I know none, and therefore am no beast."

        (Richard III - William Shakespeare)

        Comment


          Click image for larger version

Name:	Hippo-I.jpg
Views:	1
Size:	144.0 КБ
ID:	539625
          Преди 90 години, март 1924та г., хипопотамска колесница. На какви ли не неща са способни хората с излишни време и средства
          Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
          Проект 22.06.1941 г.
          "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

          Comment


            Два нови руски вица:

            "Прибирам се от работа, жената ми се вижда окумена нещо...
            - Какво става? - питам.
            - Какво ли? - вика. - Не знам каква история учат в шести клас, обаче дъщерята, като се прибра от училище и ме пита: "Мамо, ти плака ли, като умря Ленин?" !?!"

            По какво се различават руският и китайският интернет?
            В китайския не можеш да отваряш чуждестранни сайтове, а в руския - руски.
            "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

            Comment


              albireo написа
              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

              Comment


                Click image for larger version

Name:	countryballs-comics-993228.png
Views:	1
Size:	307.9 КБ
ID:	539627 Click image for larger version

Name:	comics-countryballs-parallel-universe-974795.png
Views:	1
Size:	23.1 КБ
ID:	539628

                Comment


                  "The Mexico of Europe"

                  "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                  "But I know none, and therefore am no beast."

                  (Richard III - William Shakespeare)

                  Comment


                    "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                    "But I know none, and therefore am no beast."

                    (Richard III - William Shakespeare)

                    Comment


                      burn!!!

                      Click image for larger version

Name:	Bjb9ld0IAAANBoT.jpg
Views:	1
Size:	95.8 КБ
ID:	539633
                      albireo написа
                      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                      Comment


                        Рекламна кампания. Не е особено смешно, но е за тази тема:
                        http://aeropress-bg.com/novini/36-ne...v-baltika.html
                        This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                        Comment


                          ЛДПР направила властям Польши, Румынии и Венгрии письма с предложением поделить Западную Украину между собой. «Мы просто предлагали провести референдумы в сопредельных с Украиной территориях и добиться проведения таких же референдумов в ряде украинских регионов, ранее принадлежавших названным странам», — заявили в ЛДПР.

                          На някои всичко им се вижда майтап.

                          Comment


                            Арсений Яценюк, глава самопровозглашенного правительства Украины, как оказалось, плохо разбирается в географии. Материал представлен ИноТВ.
                            Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                            请您死在地狱般的阵痛
                            [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                            きさまはしんでくださいませんか
                            [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                            Comment


                              Може би Яценюк знае нещо?
                              http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

                              Comment


                                В почивката...
                                "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                                Comment

                                Working...
                                X