Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи ¹ 4

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Click image for larger version

Name:	1452317_399467963489542_639736786_n.jpg
Views:	1
Size:	118.9 КБ
ID:	539502
    Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

    请您死在地狱般的阵痛
    [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
    きさまはしんでくださいませんか
    [kisamawa shinde kudasaimasenka]

    Comment


      Развилняла се тълпа про-руски сепрастисти се нахвърли и зпочна да бие плицейскте сили. Регистрирани са няколко случаи на тежко пострадали законопадители избити със георгиевски лентички. Въпреки тази грозна провокция силите на реда не загубили своя професионализъм и през цялото време удържали назначената им позиция.

      Click image for larger version

Name:	1897017_753395231361650_1670658912_n.jpg
Views:	1
Size:	55.4 КБ
ID:	539503
      Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

      请您死在地狱般的阵痛
      [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
      きさまはしんでくださいませんか
      [kisamawa shinde kudasaimasenka]

      Comment


        За тези, които са запознати с Knock-knock jokes:

        Никто не обнимет необъятного! - Козьма Прутков
        A який чоловiк горилку не п'є - то вiн або хворий, або падлюка. - Невідомий українець

        Comment


          Първата жена на луната:
          — Хюстън, имам проблем...
          — Какво се е случило?
          — Не е важно…
          — Какъв е проблема?
          — Никакъв.
          — Кажи ни, какъв е проблема?
          — Не искам.
          — Молим те, кажи ни, за какъв проблем става дума!
          — Вие прекрасно знаете, за какъв проблем става дума!
          Истинската тирания е само тази, която господства несъзнателно над душите, защото е единствената, която не може да се победи. Тиберий, Чингис хан, Наполеон без съмнение са били страховити тирани, но от гроба Мойсей, Буда, Иисус, Мохамед, Лутер са упражнили върху душите деспотизъм с доста по-различна дълбочина.

          Гюстав Льо Бон

          Comment


            Nick написа Виж мнение
            За тези, които са запознати с Knock-knock jokes:
            Това първият път като го видях се задавих от смях.
            This is my signature. There are many like it but this one is mine.

            Comment


              От някой си друг форум:
              XYZ:Търся бригада от непиещи майстори за пълен ремонт на апартамент.
              Админ:"Темата е преместена в раздел "Научна фантастика"



              Във влака София-Пловдив пътуват красива девойка, младеж и военен. Военният чете вестник, а младежът сваля девойката.
              - С какво се занимавате?
              - Ох, имам фирма в София и фирма в Пловдив. Един ден пътувам натам, един ден пътувам насам. Накратко с единия крак съм в София, а с другия в Пловдив. . .
              Младежът с палава нотка:
              - Ох как ми се дощя да се окажа някъде по средата, например в Ихтиман!
              Военният, който е хвърлял по едно ухо на разговора се обажда:
              - Хич не ти трябва, момче. Служил съм в Ихтиман. Не можеш да си представиш, каква смрадлива дупка е...

              Comment


                Един украинец хванал златната рибка.Тя го помолила да я пусне срещу три желания.Той се съгласил.
                -Виж сега-казал и украинеца-Аз съм голям националист,изкарах целия Майдан.Искам да направиш така,ча китайците да завладеят Украйна за един ден!
                Златната рибка се зачудила,но изпълнила желанието му.
                -Какво е второто ти желание?-попитала го тя.
                Замислил се украинеца,повдигнал вежди-Абе дай пак,като първото!
                Плеснала тя с опашка и повторила упражнението.
                -Кажи бързо третото си желание и ме пусни,защото ми пресъхна устата-казала златната рибка.
                Поклатил глава той-Абе дай да го потретим,може и да е на късмет!Тогава златната рибка не се сдържала и преди да скочи във водата го попитала:
                Ти ми каза,че си голям националист,а пък искаш три пъти Китай да окупира родината ти.
                -Да,ама докато дойдат до Украйна и после докато се върнат до Китай,шест пъти ще минат през цяла Русия-казал и усмихнат украинеца.

                Comment


                  Сун Дзъ написа Виж мнение
                  От някой си друг форум:
                  XYZ:Търся бригада от непиещи майстори за пълен ремонт на апартамент.
                  Админ:"Темата е преместена в раздел "Научна фантастика"



                  Във влака София-Пловдив пътуват красива девойка, младеж и военен. Военният чете вестник, а младежът сваля девойката.
                  - С какво се занимавате?
                  - Ох, имам фирма в София и фирма в Пловдив. Един ден пътувам натам, един ден пътувам насам. Накратко с единия крак съм в София, а с другия в Пловдив. . .
                  Младежът с палава нотка:
                  - Ох как ми се дощя да се окажа някъде по средата, например в Ихтиман!
                  Военният, който е хвърлял по едно ухо на разговора се обажда:
                  - Хич не ти трябва, момче. Служил съм в Ихтиман. Не можеш да си представиш, каква смрадлива дупка е...
                  Много добро! Аз тоя същият виц го знам за поручик Ржевски и като се сетих за този руски герой на вицове ето три от по-малко мръсните му:
                  Силно пиян, поручик Ржевски се държи за един стълб до императорския дворец в Санкт Петербург и се клати. Минавайки покрай него, графиня Орлова го забелязва и ядно процежда:
                  - Но поручик, Вие сте пиян! Не, Вие сте отвратително пиян! Не, Вие сте безобразно пиян!
                  С труд фокусирайки я с поглед, Ржевски отговаря:
                  - А на Вас, госпожо, краката Ви са криви. Не, те са отвратително криви! Не, те са безобразно криви!
                  След кратък размисъл и с подла усмивка той ехидно добавя:
                  - Аз пък, госпожо, утре ще бъда трезвен…

                  Императорският дворец. Великолепна зала. Висше общество. Свири музика.
                  Изведнъж се раздава страшен грохот и в залата се втурва, както обикновено пиян, поручик Ржевски, влачейки след себе си тоалетна чиния.
                  Оставяйки чинията по средата на залата, поручикът си сваля гащите, сяда върху нея и казва учтиво:
                  - Надявам се, че дамите няма да възразят ако запаля?

                  По време на бал в двореца на Александър Втори, на поручик Ржевски му се доходило по малка нужда, но офицерите и дамите постоянно търсели неговата весела компания. Едва успял да се измъкне и едва сдържайки се, той хукнал по коридора да търси тоалетна. Но врати много, а тоалетна – никъде. Силно мотивиран, поручикът влиза с шут в най-близката стая и се облекчава в първия видян ъгъл. Затягайки гащите, той се обръща се и какво да види: зад него седят на маса прилично облечени господа с чашки в ръка и го гледат.
                  Поручикът не изгубил присъствие на духа:
                  - Ех, господа! Ама и вие сте намерили къде чай да пиете!

                  Comment


                    Amazon написа Виж мнение
                    Това първият път като го видях се задавих от смях.
                    Аз не го хващам.... Crimea river?
                    "Я знаю, что после смерти на мою могилу нанесут кучу мусора. Но ветер Истории безжалостно развеет ее"
                    И. В. Сталин

                    Comment


                      piston написа Виж мнение
                      Аз не го хващам.... Crimea river?
                      Cry me a river(Не ми пука)
                      Този естествено е буквално и в случая въпреки, че разбирам шегата, има малко различно значение което не мога да преведа...
                      И все пак е яко.

                      Comment


                        piston написа Виж мнение
                        Аз не го хващам.... Crimea river?
                        Crimea river = Cry me a river

                        Звучат по един и същи начин, което е и в основата на всички knock-knock jokes. Да превеждам ли какво означава фразата "Cry me a river"?

                        ПП. Писали сме по същото време...
                        Никто не обнимет необъятного! - Козьма Прутков
                        A який чоловiк горилку не п'є - то вiн або хворий, або падлюка. - Невідомий українець

                        Comment


                          Di0mitko написа Виж мнение
                          Този естествено е буквално и в случая въпреки, че разбирам шегата, има малко различно значение което не мога да преведа...
                          "Поплачи ми за Крим (саркастично)" е смисълът.
                          Никто не обнимет необъятного! - Козьма Прутков
                          A який чоловiк горилку не п'є - то вiн або хворий, або падлюка. - Невідомий українець

                          Comment


                            Click image for larger version

Name:	1450296_10200765106448392_1935372900_n.jpg
Views:	1
Size:	77.1 КБ
ID:	539515
                            Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                            请您死在地狱般的阵痛
                            [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                            きさまはしんでくださいませんか
                            [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                            Comment


                              Watch the Comedy Central shows, including The Daily Show, Chappelle's Show, Strangers with Candy, RENO 911!, Drawn Together, and more.
                              "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                              "But I know none, and therefore am no beast."

                              (Richard III - William Shakespeare)

                              Comment


                                Nick написа Виж мнение
                                Crimea river = Cry me a river

                                Звучат по един и същи начин, което е и в основата на всички knock-knock jokes. Да превеждам ли какво означава фразата "Cry me a river"?

                                ПП. Писали сме по същото време...
                                Един вид "да се скъсаш от плач, все тая"...
                                "Я знаю, что после смерти на мою могилу нанесут кучу мусора. Но ветер Истории безжалостно развеет ее"
                                И. В. Сталин

                                Comment

                                Working...
                                X