Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи (версия бис)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Седят трима в една лодка и ловят риба. Единият поглежда замечтано слънцето и въздъхва:
    -Слънцето залязва.
    Вторият поглежда хоризонта и допълва:
    -Откога не съм виждал такъв красив залез.
    Третият без да продума ги бута във водата. Те изплуват и плюейки вода го питат:
    -Защо?!?
    -Първия за офтопик, втория за флууд.
    -Кретен, ти полудя ли бе!
    "Модераторът" спокойно взима едно гребло и ги прасва по главите:
    -За обида - бан!
    Не 7, а 77 пъти по 7...

    http://www.mathematicalanthropology.org/

    Тук неща са такива, каквито са и няма да се променят. - Голъм

    Comment


      На лекция по физика студент пита професора:
      - Професоре, бихте ли повторили-колко време остава до края на Земята?
      - Един милярд години.
      - Ох, успокоих се! Аз чух един милион.

      Comment


        Прочухме се ....

        "Необычным способом решают проблему несвоевременных выплат заработной платы профессоры болгарских университетов: они предлагают студентам приобрести написанные ими книги. И не только…

        Профессор Стефан Карастоянов, преподающий на кафедре геологии и географии в софийском университете, решил устроить акцию протеста следующим образом: он предложил студентам вместо очередной сдачи экзамена по его предмету сделать рисунок груди известной голливудской актрисы – Анджелины Джоли, а заодно, купить его новый учебник.

        Предложение пришлось по нраву студентам: восемьдесят из ста двадцати решили воспользоваться данным предложением. Как отреагировало на это руководство университета – неизвестно.

        Об этом сообщает сайт myjane.ru."



        На студентките остава да предложат да надникнат в гащите на Брад Пит :argh:
        Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
        Неизвестен руски адмирал

        Comment


          Забавно, но старо - както виждаш, поне от юли месец в Русия, а в България от доста по-рано (я в "Стандарт", я в "Монитор"). Всъщност най-смешното в цялата работа е играта "развален телефон". Как от факта, че преподавателят иска студентите да купят учебника му, се е стигнало до журналистическото съобщение, че иска и учебник, и рисунки на цици. Когато преди месеци попаднах на тази още тогава стара новина, проследих веригата към нашенските източници. Жалко само, че не си спомням как точно беше се стигнало до това доукрасяване на историята.
          Иначе истинската история е достатъчно жалка. Лесно може да се открие по български сайтове и форуми.

          Comment


            Това за продажбата на учебници от преподаватели е поне с 12-13 г. давност и до сега.
            Това за циците беше интересно, затова го сложих.
            Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
            Неизвестен руски адмирал

            Comment


              .
              "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

              Comment


                Ето и от мен нещо смешно (ако не сте го гледали вече) :mhehe:

                Comment


                  Един литературен анализ на Иво Сиромахов

                  :lol::lol::lol:

                  Два цитата:

                  "По всичко личи, че обектът на желанията на Теди Кацарова се е явил пред нея само по бельо от кадифе и карирано бомбе. Този екстравагантен дрескод наистина е развълнувал лирическата героиня, макар че бельото от кадифе не е особено хигиенично."

                  "Този похват ни отвежда към традициите на социалистическата поезия, когато Орлин Орлинов римуваше "полковник" с "подполковник"."

                  Между другото, първия ми напомня една фантастична книжка: главния герой изобретява машина за пътуване в литературните светове, при което среща буквално такъв "дрескод" (цитирам по смисъл)- "нали ги знаете някои автори как пишат: Той се движеше невъзмутимо сред тълпата с черното си елегантно бомбе и мъхеста вратовръзка".
                  "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                  Comment


                    von Danitz написа
                    Dragostea Din Tei (A. K. A. Numa Numa) отдавна е хит не само под водата. Numa Numa се слуша и на 4-ти километър: Crazed Numa Fan!!!
                    Слуша се и отвъд 4-ти километър: Angry german kid numa numa
                    Песента има своите почитатели сред хора, животни и растения: Numa Numa Parrot
                    Numa Numa е във всички топ класации на Галактиката: Yoda Numa или Второто завръщане на джедаите
                    Текстът на песента се оказа, че не е на румънски, а на английски: Misheard Numa Numa Lyrics

                    И накрая, поздрав за всички, които някога са харесвали или все още харесват този позабравен хит: O-Zone - Dragostea Din Tei
                    И специален поздрав за почитателите на румънския национален отбор по футбол (ако изобщо има такива) по случай победата над Холандия: O-Zone - Dragostea Din Tei Original

                    "oderint, dvm metvant" (Caivs Cæsar Avgvstvs Germanicvs)
                    It's so easy to be wise. Just think of something stupid to say - and then don't say it.

                    Comment


                      Песен с по-безсмислен текст едва ли съществува.

                      Comment


                        Sturmpionier написа
                        Песен с по-безсмислен текст едва ли съществува.
                        Пусни си "Планета" и все ще изскочи нещо по-безсмислено.
                        Текст на Dragostea Din Tei


                        Междувременно, попаднах на едни интересни снимки. Някои от тях са ми познати, та си мисля, че може и да са били пускани вече.




                        Чудех се аз къде ми изчезва пиенето в къщи.
                        Впрочем, то това беше за онази, алкохолната тема, ама нали е заключена.





                        Още снимки

                        "oderint, dvm metvant" (Caivs Cæsar Avgvstvs Germanicvs)
                        It's so easy to be wise. Just think of something stupid to say - and then don't say it.

                        Comment


                          Темата "Превед!" - http://www.fotografiya.ru/other/preved.htm

                          Comment


                            Превед!
                            По случай настъпването на сезона:

                            Стара, изпитана английска рецепта срещу грип: "Слагате една шапка на видно място в стаята. Лягате в леглото и пиете уиски, докато шапките станат две."
                            "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                            Comment


                              AYB написа
                              Ето и от мен нещо смешно (ако не сте го гледали вече) :mhehe:

                              http://vbox7.com/play:a25966ff
                              Прекрасно! След "умни" бомби, братята американци вече са създали и "интелигентна" 50 калиброва картечница! Сама си сменя цевта при прегряване. Машшалах! :mhehe:
                              This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                              Comment


                                Бе стават и такива работи...

                                Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.
                                Quae fuerant vitia, mores sunt.

                                Comment

                                Working...
                                X