Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи (версия бис)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Darkas написа
    Може пък просто да е субективен човекът и да мери само със своя аршин. Не е задължително да си луд, за да не разбираш някого.
    Тоя пост засега води в надпреварата за титлата "най-безмислен коментар за месеца".
    Ей ама на всяка манджа мерудия. От 2 дни във форума и коментира неща станали преди 1 година.


    Даркас, и ако случайно ме попитате "не мога ли", можете разбира се. Просто ще получавате подобни ответни реакции.
    Recalibrating my lack of faith in humanity...

    https://www.youtube.com/watch?v=MvqjkS6t9Yk

    Comment


      на въпрос, който започва с "мога ли" отговорът задължително трябва да бъде "не".

      О там е аватаркс. Докара ми оргазъм. )))

      Comment


        на въпрос, който започва с "мога ли" отговорът задължително трябва да бъде "не".
        Манщайн, сега какво! Да не би да се опитваш да ми отнемеш титлата на най-голям форумен реакционер ?
        Recalibrating my lack of faith in humanity...

        https://www.youtube.com/watch?v=MvqjkS6t9Yk

        Comment


          Внимавай, ето изпусна се и разкри истинското му нацистко име!!!


          :lol: :lol: :lol:
          albireo написа
          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

          Comment


            Това, което на новия форум на Бойна слава се вижда след по-дълъг престой, на стария му вариант се набива веднага на очи. Напр. ника на *** не е скромното Империал, а беше нещо от рода на Райхсфюрер император Фридрих.
            тихо бе, глей кво става. чакай че ще опръскам монитора вече.
            не, тоя галахад ми направи деня дет се вика.

            Вече съвсем друг е въпроса доколко си струва да се отделя внимание на форум като Бойна слава, където администриращите ползват няколко акаунта, за да демонстрират масовост (даже и гласуват веднъж с персоналния акаунт и втори път с модераторския за да вдигнат процентите на отговора в анкетите), където те и обкръжението си говорят по всяко време директно с Науката, Историята, Археологията и се считат за говорители на Световната академична/научна общност (това навярно се дължи на обстоятелството, че както се хвалеше един от този кръжец се напушвал с марихуана).
            омг

            При което се натъкваме на съседнта тема
            кликни за да видиш какво мисли йорг по въпроса

            Comment


              Скромното Империал
              Култ, култ. Дали ако стана ченге и аз ще ги пиша такива?
              Recalibrating my lack of faith in humanity...

              https://www.youtube.com/watch?v=MvqjkS6t9Yk

              Comment


                Ами например щеше да ти е ясно, че Фридрих Велики е бил нацист.

                :clown:
                albireo написа
                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                Comment


                  събирам пари за екскурзия до памир и хиндокуш. разлепил съм листчета с детайлна информация из центъра и студентски град. който се запише, получава антология от всички origin-threads от дира и БС + "Десетте лъжи на македонизма", автограф от Климент Охридски и Божидар.

                  Comment


                    albireo написа
                    Тия са уникални селяни не е истина просто. :sm113:

                    първо, проверявах, но не открих такива кадри. второ - кое е по-селско - да лъжеш нагло СС на ООН за химическите оръжия на Саддам или споменатата инсинуация? между другото, по-типичен пример за поръчкова статия от времето на студената война, на равнището на интелекта на населението на Бъфало, рядко може да се срещне...

                    Comment


                      А, може и да си прав че е полуфабрикат статията, не съм се занимавал да търся източници. Докато не се чуе в някой "уважаван" източник (бе те всите са маскари ) може изобщо да не се приема насериозно.

                      Обаче не мисля че имаше нужда от "а вие що биете негрите".
                      albireo написа
                      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                      Comment


                        кало написа
                        второ - кое е по-селско - да лъжеш нагло СС на ООН за химическите оръжия на Саддам или споменатата инсинуация?
                        Споменатата инсинуация. Все пак нали питаш кое е по-селско?
                        Recalibrating my lack of faith in humanity...

                        https://www.youtube.com/watch?v=MvqjkS6t9Yk

                        Comment


                          кало написа
                          първо, проверявах, но не открих такива кадри. второ - кое е по-селско - да лъжеш нагло СС на ООН за химическите оръжия на Саддам или споменатата инсинуация? между другото, по-типичен пример за поръчкова статия от времето на студената война, на равнището на интелекта на населението на Бъфало, рядко може да се срещне...
                          А, има си ги кадрите. Само че това е по-скоро типичен случай на "развален телефон". С малко ровене стигаме до http://www.newsru.com/russia/10aug2007/titanic.html
                          Там четем:
                          "В тот момент, когда на экране шли кадры батискафа, - подчеркнула пресс-секретарь, - корреспондент Дмитрий Кайстро говорил, что это тот самый батискаф, который исследовал "Титаник". Текст полностью соответствовал картинке и никто не пытался сказать, что это новые кадры съемки". Отметим, что эти слова не соответствуют действительности, и в этом легко убедиться, посмотрев сюжет на сайте "Вестей".
                          Във въпросното видеоклипче - http://www.vesti.ru/doc.html?id=133050&cid=7 - никъде не се споменава "Титаник". Но има един кадър, който е твърде кратък, за да се забележи, и ако не знаеш какво търсиш, наистина няма да го забележиш - едно синьо поле около 3:06.
                          За сметка на това в клипчето Удивительные "Миры" има достатъчно кадри от "Титаник", но заради идиотския монтаж отначало изобщо не става ясно, че са от филма. Всъщност ако не беше цялата тази дандания, нямаше и да се разбере, че са от филма - името му се съобщава доста по-късно от началото на кадрите и няма как да се направи връзка между тях и филма.
                          А пък клипчето на Reuters е монтаж от руски източници, сигурно точно от "Россия". И сигурно объркването, получило се в Reuters и "разкрито" от финландчето, е точно заради некадърно изработения оригинален руски клип.
                          Абе общо взето съжалявам, че си изгубих времето - да гледам тази телевизия беше все едно да гледам bTV, т. е. отврат

                          Comment


                            смешното в цялата история е това, че всъщност нещо, което се прави от всяка една телевизия в света, се пробутва за опит за фалшификат. винаги, когато недостигат кадри (а кадри в ТВ винаги не достигат) се ползват всякакви източници, за да се онагледи материалът. да не пояснявам как понякога се налага да се заснемат сюжети или да се искат разрешения за излъчване на определен брой секунди от даден филм. ако колегите от вести са допуснали грешка, то тя е в това, че не са изписали откъде са кадрите. ако обаче е само един кадър от няколко секунди, то такова изписване е невъзможно. работата е там, че заради някаква такава дреболия тръгват простотии за това кой какво фалшифицирал, като намекът е, че цялата експедиция е понт. тя не е такъв. целта й е най-вече икономическа и националистическа - завладяване на шелфа чак до полюса. вярно, грандоманска, ма вероятно ще им донесе пари. пари, които едни други не искат да изпуснат и затова пускат малоумни статии, като тази в гардиън.

                            Извинявам се за целия този ОТ, ма трябваше да си го изкарам и на нета. Свърши ми отпускът.

                            Comment


                              Забележка. Не съм от два дни във форума. Регистрирах се сравнително наскоро, но преди това четох от месеци насам. Сега ми се освобождава време и започнах да пиша, затова Иначе виждам, че обичате Галахад или както му беше прякора

                              AYB написа
                              Това го намерих в един сайт. :mhehe:

                              В американски зоопарк горила роди дете от чернокож пазач

                              ""
                              Как е възможно биологически това? Мутация ли, или?

                              Док Холидей написа
                              на въпрос, който започва с "мога ли" отговорът задължително трябва да бъде "не".
                              Включително и на въпроса "Мога ли да ти помогна?", когато висиш на 300 метра над земята от небостъргач, хванал се за метална рампа, хлъзгава от потта по ръцете ти в горещ августовски следобед в Чикаго? :p
                              Last edited by Darkas; 13-08-2007, 05:01. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение
                              Не 7, а 77 пъти по 7...

                              http://www.mathematicalanthropology.org/

                              Тук неща са такива, каквито са и няма да се променят. - Голъм

                              Comment


                                "По дяволите! Стига сте се влачили подире ми, гадни изроди!"
                                Last edited by pnp5q; 13-08-2007, 10:32.
                                "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                                Comment

                                Working...
                                X