Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи (версия бис)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Ебан* не стъпи в България. Няма грешка

    * Аба Ебан, дългогодишен външен министър на Израел по време на “студената война”. По понятни причини името му е “побългарено” на Аба Еван.

    Отзоваха Пишка* от София. Няма грешка

    * Павел Пишка, дипломат от бившата Чехословакия у нас, отзован скорострелно, заради конфуза с името му.

    Моите уважения към Гол* Хуй*. Няма грешка

    * Шарл дьо Гол, президент с трайни следи в историята на Франция.

    * Ли Тън Хуй, бивш президент на Тайван. Българският вариант на името му е Ли Тън Хуей.

    Внимавайте с Куро*! Няма грешка

    * Куро Торес, защитник във футболния клуб “Валенсия”.

    Кура* ни очарова. Няма грешка

    * Хосе Кура, тенор, посетил страната ни през 2003 г., аржентинец.

    Отнеха златния медал на Анус*. Няма грешка

    * Адриян Анус, унгарски лекоатлет по хвърляне на чук, неявил се на допинг тест на Олимпиадата в Атина ‘2004 г.

    Изпратихме Мензис*. Няма грешка

    * Джон Мензис, дипломат от САЩ в България, впоследствие посланик в Босна и Херцеговина. У нас се шегуваше с името си.

    Кака* се раздаде докрай. Няма грешка

    * Рикардо Изексон Дос Сантос Лейте – Кака (Рикардо Кака), футболист на “Милан”, 2005 г.

    Фабрицио ми коли. Миколи*

    * Фабрицио Миколи, футболист на “Бенфика”, Лисабон, 2005 г.

    Е-БеМ-Се!... Е-БеМ-Се!...* Няма грешка

    * ЕБМС, абревиатура на Единен български младежки съюз, като проект за име на младежката ни организация през 1946 г. Предусетили благозвучното “младежко” съчетание на буквите при масови тържества, на учредителния си конгрес организацията приема името Съюз на народната младеж (СНМ), 1946 г.


    thorn

    Средновековните църкви в България

    Comment


      Вестник "Дневен Труд", петък, 16 ноември 2007 г., 1 страница:

      Проф. Иван Илчев, новият ректор на Софийския университет:
      Аз съм много благодарен на Би Ти Ви за предаването миналата седмица, тъй като тогава ние тримата кандидати за ректор успяхме да разберем колко струва в действителност един професор на СУ. Знаете ли каква е точната му цена?
      Анна Цолова, тв водеща:
      Каква?
      Проф. Иван Илчев:
      Една трета хубаво женско дупе. Защото точно преди нас беше интервюто с носителката на титлата "Най-хубаво дупе в света", за която бяха отделени 15 минути, и за тримата професори също 15 минути.

      Comment


        Comedy Central - Bolywood :sm113:
        "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

        Comment




          albireo написа
          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

          Comment


            княз Крылов написа
            Княже, това майтап ли е или твоята позиция по въпроса :sm113: :sm113:
            Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
            Неизвестен руски адмирал

            Comment


              За съжаление не е майтап. Путинизмът съвсем реално се превръща в религия...
              "No beast so fierce but knows some touch of pity."
              "But I know none, and therefore am no beast."

              (Richard III - William Shakespeare)

              Comment


                България се простирала до Карибско море. :sm113: :lol: Е как да не сме горди мама му стара. Пък бритнаците ми се изхвърлят стяхната империя дето слънцето никога не залязвало.


                То като се замисля май съвсем не е за смях работата. Ама....
                Last edited by viking heart; 18-11-2007, 14:00. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение
                They march in full battle dress
                With faces grim and pale
                Tattered banners and bloody flags
                Rusty spears and blades...

                Comment


                  “Българската държава е създадена от три племена – славяни, българи и прабългари”,
                  “Мадарският конник съдържа дълбока символика – конникът е хан Тервел, прободеният лъв е Византия, а кучето, което го следва, е българският народ”,
                  “След преселението славяните се докосват до паметниците на римо-византийската цивилизация. Вследствие на това повечето паметници са разрушени”,
                  :mhehe: :clown:
                  "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                  "But I know none, and therefore am no beast."

                  (Richard III - William Shakespeare)

                  Comment


                    WTO - аз какво си мислех, че значи, то какво се оказа

                    WTO, а значело и това: WTO, а днес им било и световен ден
                    Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                    Проект 22.06.1941 г.
                    "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                    Comment


                      Я вижте какво парти се е заформило тука Мао и Линкълн си лафат на 2-ра маса, а долу вляво Путин е пречукал Майк Тайсън
                      (\_/)
                      (°_°)
                      (> <) <- This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

                      Comment


                        Е аз съм привърженик на политиката на Путин - но не съм фанатик На 2 декември ще гласувам за "Единая Россия"

                        иначе за тези в землянката е вярно. Вчера слушах по радиото че още са в землянката. И че са полицията е разгонила фурналистите и май ще приложат сълзотворен газ.
                        Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                        请您死在地狱般的阵痛
                        [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                        きさまはしんでくださいませんか
                        [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                        Comment


                          Аз съм привърженик на Гари Каспаров и шахмата в политиката
                          Не 7, а 77 пъти по 7...

                          http://www.mathematicalanthropology.org/

                          Тук неща са такива, каквито са и няма да се променят. - Голъм

                          Comment


                            Как шахматиста понятно, но как политика...
                            Но теперь я знаю, что у Каспарова политика точно есть хоть один последователь - это Darkas.
                            Last edited by виталий; 21-11-2007, 08:19.
                            "Россия безразлична к жизни человека и к течению времени. Она безмолвна. Она вечна. Она несокрушима..." Томас КАРЛЕЙЛЬ .

                            Comment


                              Сега казаха по шоуто на Слави за най - новата теория на македонските историчари - че Христос бил разпнат на Охридското езеро

                              виталий написа
                              Как шахматиста понятно, но как политика...
                              Но теперь я знаю, что у Каспарова политика точно есть хоть один последователь - это Darkas.
                              Аз съм привърженик на свободията и децентрализацията, а Путин ми е прекалено авторитарен и централизиран за вкуса
                              Last edited by Darkas; 21-11-2007, 22:43. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение
                              Не 7, а 77 пъти по 7...

                              http://www.mathematicalanthropology.org/

                              Тук неща са такива, каквито са и няма да се променят. - Голъм

                              Comment




                                thorn

                                Средновековните църкви в България

                                Comment

                                Working...
                                X