Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи (версия бис)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    княз Крылов написа
    аде сега пък и на шега нападна ме защото казах че от логиката на Б.Д. може да се желае повече в случая? ха ха ха Тоест защото го нападнах с необосноана критика и го нарекох изкуфял патриотар и нагаждач на историята? Опа всъщност това май не съм гоказвал
    да вярно позна нападнах те заради тези думи

    Логиката на Б.Д. както винаги приканва да се желае повече ....
    и както казах оттам почна всичко....
    мислех че ще го приемеш на шега но не съм мислил че толкова присърце възприемаш носовете на арменците :nod:

    Comment


      естествено че ги приемам присърце - това си е расизъм. Какво им е на носовете на арменците! Искам веднага да се извиниш на всички арменци по именно за нанесената им обида. Да се шегуваш с физическите недостатъчи на хората и с носовете им е проява на лош вкус! Ти си расист!

      на майка ми на братовчедка и на мъжа и на шурея и на дядо му на баба му на леля й приякелката е арменка! не мога да позволя на някакви хора кат теб да се подиграват с мои близки роднини и носовете им!
      Last edited by княз Крылов; 27-03-2008, 11:15. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение
      Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

      请您死在地狱般的阵痛
      [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
      きさまはしんでくださいませんか
      [kisamawa shinde kudasaimasenka]

      Comment


        Или иначе казано - още вчера се оказа, че не съм далече от истината - Печенег е тук май единствено с целта да запълва темата "майтапи" с бисерите си. Може би е решил, че хуморът на форума не е достатъчен, знам ли ...
        Както и да е, ето нещо старо, но все пак приятно:
        Корпоративни уроци
        Предоставено от che на вт, 2006-06-13 15:43
        Корпоративен урок 1:

        Мъж влиза под душа, докато съпругата му точно привършва със своя, когато на външната врата се позвънява. Жената набързо увива една кърпа около себе си и тича да отвори. Отвън стои Боб - съседът. Преди да е казала и една дума, той предлага:
        Ще ти дам 800$ ако свалиш тази кърпа!.
        След като помислила за момент, жената свалила кърпата и застанала гола пред Боб. Секунди по-късно той й връчил 800$ и си тръгнал. Жената се загърнала отново и се върнала в банята.
        - Кой беше? - попитал съпругът й.
        -Боб - съседът - отговорила тя.
        - Чудесно! - казал мъжът - Спомена ли нещо за 800-те долара, които ми дължи?
        Бизнес поука: Ако навреме споделите с акционерите си важна информация, отнасяща се до кредит и риск, бихте могли да избегнете изобличаване.


        Корпоративен урок 2:
        Търговският представител, деловодителката и управителят на фирма отиват да обядват заедно. По пътя намират старинна маслена лампа. Разтриват я и отвътре се появява един Джин. "Ще изпълня по едно желание на всеки от вас" - казва той. "Първо аз! Първо аз!" - скача деловодителката - "Искам да бъда на Бахамите, да карам джет, без да се интересувам от нищо". Пуф! И изчезнала. "Сега аз! Сега аз!" - крещи търговският представител - "Искам да бъда в Хавай, да разпускам на плажа с личен масажист, безкраен запас от коктейли и любовта на моят живот". Пуф! И той изчезнал. "Твой ред е" - казал Джина на управителя. "Искам тези двамата обратно на работните места след края на обедната почивка" - отговорил той.
        Бизнес поука: Винаги оставяйте първата дума на шефа.

        Корпоративен урок 3:
        Гарванът седял по цял ден на дървото, без да прави нищо.
        Заекът го попитал: - Мога ли и аз като теб да седна и да неправя нищо по цял ден?.
        - Разбира се, защо не - отговорил гарванът.
        И така, седнал заекът на земята и си почивал. Унесъл се, една лисица изскочила от храстите и го изяла.
        Бизнес поука: За да седите без да правите нищо, трябва да сте на висока позиция.

        Корпоративен урок 4:
        Пуякът разговарял с бика:
        - Как ми се иска да полетя и да кацна на това дърво - въздишал той - но не ми достига енергия за да махам толкова силно с крила.
        - Защо не клъвнеш малко от фекалиите ми - предложил бикът - те са силно енергийни
        и хранителни. Пуякът се надвесил над една от неговите купчинки и не след дълго открил, че бикът е прав - вече имал енергия и успял да достигне най-долният клон на дървото. На следващият ден, след като си похапнал още от чудодейната смес, той кацнал на по-горният клон. Най-сетне, няколко дни по-късно, пуякът гордо се перчил и вдигал врява от върха на дървото.
        Не след дълго бил забелязан от фермера, който го свалил с един изстрел на пушката си.
        Бизнес поука: Лайняните номера могат да ви изведат на върха, но не и да ви помогнат да се задържите там.
        Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
        Проект 22.06.1941 г.
        "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

        Comment


          Saving Miles Ryanus
          XV mile the sea brode is
          From Turkey to the Ile of Rodez...

          Comment


            на майка ми на братовчедка и на мъжа и на шурея и на дядо му на баба му на леля й приякелката е арменка! не мога да позволя на някакви хора кат теб да се подиграват с мои близки роднини и носовете им!
            О-хо! Въпросът стана личен!

            Ако дотрябват секунданти, пишете на ЛС... :twisted:
            "Че в България — една държава с най-демократични институции — няма граждани, това е всеизвестна истина у нас вече отколе и от нея са дълбоко проникнати всички ония, които трябва да считаме за творци и актьори в отвратителната трагикомедия, наречена „български политически живот“; че в България няма и публика е също такава истина, която всички сарафи и бакали на българското слово отлично са разбрали, но само малцина от жреците на това слово ясно съзнават, а и които я съзнават, крият я от себе си" - д-р Кръстев, 1907-ма.

            Comment


              секунданти не ми трябват - аз съм флегма, трябват ми поне минутданти ако не и часонданти
              Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

              请您死在地狱般的阵痛
              [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
              きさまはしんでくださいませんか
              [kisamawa shinde kudasaimasenka]

              Comment


                Хм, нали знаете как във фантастичните филми люкът винаги се затваря прекалено бавно? Един пришълец е пропълзял след мен от враждебната планета. Силно подозирам че Печенег се върти тук с нечисти мисли под банановидния череп. Така или иначе, тенденцията да се влачат цитатити не само от други теми, ами от други форуми, на мен не ми харесва. Може да се прввърнат в опасен прецедент за междуфорумните отношения, така да се каже.
                Последните 2 страници според мен са направо за боклука, т.е. печенешкото отклонение. А самият Печенег да стане на печено със зеле...
                "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                "But I know none, and therefore am no beast."

                (Richard III - William Shakespeare)

                Comment


                  Световната история доказва, че правото винаги е на страната на силния(не че ви подстрекавам към нещо)
                  Докторите казват - алкохола е враг, Господ казва - обичай врага си!?

                  Comment


                    динайн, хич не се измъквай - ти си мислиш че твоето поведение чернящо нашето задружно общество от расисти и анти-патриоти по други форуми ще ти се размине. но Печенег ни отвори очите за твоето непристойно поведение. Веднага настоявам да се разкаеш и да поискаш извинение от славяните, печенеците, прабългарите и другата паплач в писмен вид и до всеки представител на тази паплач поименно!
                    Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                    请您死在地狱般的阵痛
                    [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                    きさまはしんでくださいませんか
                    [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                    Comment


                      Не пипайте Печенега op:

                      messire Woland написа

                      Корпоративен урок 2:
                      Търговският представител, деловодителката и управителят на фирма отиват да обядват заедно. По пътя намират старинна маслена лампа. Разтриват я и отвътре се появява един Джин. "Ще изпълня по едно желание на всеки от вас" - казва той. "Първо аз! Първо аз!" - скача деловодителката - "Искам да бъда на Бахамите, да карам джет, без да се интересувам от нищо". Пуф! И изчезнала. "Сега аз! Сега аз!" - крещи търговският представител - "Искам да бъда в Хавай, да разпускам на плажа с личен масажист, безкраен запас от коктейли и любовта на моят живот". Пуф! И той изчезнал. "Твой ред е" - казал Джина на управителя. "Искам тези двамата обратно на работните места след края на обедната почивка" - отговорил той.
                      Бизнес поука: Винаги оставяйте първата дума на шефа.
                      .
                      На мен това подозрително ми прилича на един виц за Бай Ганьо,който си пожелал от златната рибка да върнат компанията му ,за да си доиграят картите
                      Last edited by Zalmoxis; 27-03-2008, 14:36. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение

                      Comment


                        На мен пък не ми е смешно. Един ден почивка.
                        albireo написа
                        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                        Comment

                        Working...
                        X